Coronavirus: انتاریو اجازه می دهد تا برخی از فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی در هفته آینده

آخرین:

مدارس در سخت ضربه مونترال منطقه نخواهد بود بازگشایی تا از سقوط در میان ادامه داد: نگرانی بیش از coronavirus همه گیر کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام کرد در جلسه توجیهی روزانه در روز پنج شنبه.

به جز کسانی که برای کودکان ضروری کارگران خدمات daycares در منطقه نمی خواهد بازگشایی قبل از ژوئن 1. ایتالیایی, توالت قبلا اعلام کرده بود بالا و مدارس و کالج ها و دانشگاه ها نمی بازگشایی تا اواخر ماه اوت; این تصمیم جدید در حال حاضر شامل مدارس ابتدایی است.

این استان باز کرده است daycares و مدارس خارج از مونترال منطقه هر چند حضور داوطلبانه است.

سازمان دیده بان | شهردار مونترال در 2 کلید COVID-19 تصمیمات اتخاذ شده توسط کبک:

شهردار مونترال گذرد پلانت استقبال کمک مالی از دولت کبک برای خرید ماسک صورت عمومی و تصویب استان تصمیم به تاخیر در باز شدن مدارس مونترال. 1:50

در انتاریو سرنوشت سال تحصیلی شناخته نشده است, اما نخست وزیر اعلام کرد این استان را وارد کنید مرحله 1 از بازگشایی طرح در هفته آینده.

این طرح آغاز می شود که روز شنبه شامل از سرگیری پروژه های ساخت و ساز و همچنین بازگشایی برخی از محل فعالیت های فصلی و مراقبت های بهداشتی و امکانات.

هنوز برتر داگ فورد تاکید کرد احتیاط و هشدار داده است که برنامه می تواند تغییر کند اگر caseloads افزایش می دهد.

سازمان دیده بان | برتر فورد اعلام کرد بیشتر باز انتاریو اقتصاد:

فقط پیش از تعطیلات آخر هفته, Ontario برتر داگ فورد می گوید: این استان بلند است برخی از محدودیت ها از جمله در زمینه خرده فروشی, تفریح و ساخت و ساز. 3:47

“کسب و کار باید باز تنها اگر آنها آماده هستند” فورد گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

“ما نمی توانیم به طور کامل پیش بینی کند که در آن همه چیز خواهد شد … ما نمی توانیم اجازه گارد ما را در حال حاضر.”

انتاریو بازگشایی همچنین شامل فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مراکز خرید با خیابان ورودی و شامل “به تدریج شروع مجدد” برنامه ریزی شده عمل جراحی همراه با کتابخانه اجازه می دهد برای باز کردن برای وانت. مدیریت اموال و خدمات مانند تمیز کردن و نقاشی و نگهداری استخر نیز از سر گرفت.

پیش از نخست وزیر انتظار اعلام وزیر بهداشت کریستین الیوت قرار دادن یک توییت گفت: به عنوان استان قصد دارد به صورت تدریجی بازگشایی آن را گسترش خواهد داد تست دستورالعمل به طوری که هر کسی با COVID-19 علائم می تواند آزمایش می شود.

“انجام این کار کمک خواهد کرد که شناسایی و شامل موارد جدید و نظارت بر هر گونه تغییر در جامعه گسترش به نگه داشتن ساکنان انتاریو امن” الیوت گفت: در صدای جیر جیر. دستورالعمل جدید از افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دیوید ویلیامز می گویند هر کسی که با علائم می تواند آزمایش می شود.

الیوت که آیا ارائه جزئیات در چه چیزی تغییر کرده و یا چگونه گسترش آزمایش خواهد اجرا شود گفت: این استان دارای “تقریبا کامل” تست برای تمام مراقبت دراز مدت خانه کارگر و ساکنان خواهد شد در حال حاضر گسترش آزمایش به سایر جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد در خانه های بازنشستگی و دیگر تنظیمات گروه مانند گروه خانه و پناهگاه است.

آلبرتا آسانسور محدودیت — اما نه برای کل استان

آلبرتا در ضمن در نظر گرفتن یک گام به جلو در روز پنج شنبه به عنوان یک طیف وسیعی از کسب و کار — از جمله فروشگاه های daycares و سالن مو — هستند که مجاز به باز کردن در بسیاری از استان است. کلگری و بروکس, که حساب برای اکثریت موارد فعال در این استان نمی بازگشایی در همان سرعت.

در یک جلسه مطبوعاتی در روز پنج شنبه, Calgary, شهردار ناهید jasper de valk گفت: این تصمیم به نگه داشتن برخی از محدودیت ها در این دو شهر شد و استانی تماس یکی که او در مورد تنها یک روز پیش از آن. Jasper de valk از شهروندان خواست که در ادامه به احترام محدودیت و آنها را تشویق به سفارش غذا از رستوران های محلی که برخی از آنها تا به حال دستور داد غذا و rehired کارکنان در آماده سازی برای بازگشایی بیش از آخر هفته طولانی.

“لطفا لطفا لطفا لطفا اجازه ندهید تا حالا” jasper de valk گفت. “ایمن ماندن نوع است. با هم ما زندگی را نجات دهد.”

آلبرتا ارشد پزشکی سلامت افسر دکتر دینا Hinshaw هشدار داد که بازگشایی این معنا نیست رفتن به حالت عادی بازگشت.

او گفت که او دریافت گزارش از برخی از کسب و کار باز زودتر از آنها باید اما او با دیدن بیشتر و بیشتر مردم با پوشیدن ماسک و پس از فاصله گرفتن قوانین است.

Hinshaw خواسته مردم را در نظر بگیرید با پوشیدن ماسک برای محافظت از مردم در اطراف آنها.

نخست وزیر جاستین ترودو است به صحبت با هنرپیشه ی برجسته ی پنج شنبه شب در یک هفته تماس بگیرید به بحث در مورد شیوع کروناویروس را ترک کرده است که بیش از 70,000 کانادایی آلوده و منجر به گسترده بهداشت عمومی اقدامات با هدف کند کردن روند گسترش ویروس.

ترودو استفاده روزانه خود را در جلسه به طرح یک برنامه پشتیبانی برای ماهی برداشت اعلام $469 میلیون دلار بودجه فدرال برای ماهی برداشت شده اند که فاقد شرایط لازم برای کمک دیگر طرح های در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

او همچنین اعلام کرد که برخی از فدرال سایت های تاریخی و پارک که بسته شده اند به عنوان بخشی از پاسخ به شیوع خواهد بود بازگشایی ژوئن 1. او گفت: پارک باز می شود در مرحله و برخی از پارک ها — از جمله قطب شمال پارک نخواهد بود بازگشایی هر زمان به زودی.

دکتر مایکل رایان که مدیر از شرایط اضطراری گفت: “این ویروس ممکن است هرگز از بین برود.”

“این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما,” او گفت و اشاره کرد که دیگر قبلا رمان بیماری هایی مانند HIV هرگز ناپدید شد اما درمان های موثر طراحی شده است اجازه می دهد تا مردم را به زندگی با این بیماری است.

وقتی پرسیده شد که در مورد تبصره در جلسه روز پنج شنبه ترودو گفت: “ما می دانیم که چیزهایی وجود دارد که ما در زمان داده شده در سال گذشته و سال قبل از آن تغییر کرده است.”

سازمان دیده بان | PM در مورد خواسته که رسمی است که اظهار رمان coronavirus ممکن است در اینجا به ماندن بگیرید:

نخست وزیر جاستین ترودو خواسته است توسط CBC تام پری چه اتفاقی می افتد اگر COVID-19 ویروس هرگز از بین می رود. 1:51

همچنین دوشنبه کانادا جاسوسی آژانس هشدار داد که کانادا COVID-19 پژوهش یک “ارزش هدف” حمایت دولت از بازیگران. یک بیانیه مشترک از ارتباطات ایجاد امنیت (CSE) کانادا خارجی سیگنال های سازمان اطلاعات و Canadian Security Intelligence Service (CSIS) هشدار داد که از “افزایش خطر دخالت خارجی و جاسوسی با توجه به تلاش فوق العاده ای از کسب و کار ما و مراکز تحقیقاتی.”

از آن می آید فقط یک روز پس از آمریکا و سازمان های اطلاعاتی هشدار داد چین-حمایت نرم از موسسات و شرکت ها تحقیق در مورد واکسن و درمان و آزمایشات رمان coronavirus.

این CSE و CSIS بیانیه نیست نام دولت بازیگران مشکوک به عنوان یک تهدید و نه آژانس می گویند که آیا آنها شاهد حملات خاص.

همانطور که از 5:30 بعدازظهر و در روز پنج شنبه, کانادا به حال 73,335 تایید و presumptive coronavirus موارد با 35,949 از کسانی که در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News شمارش COVID-19 مرگ بر سلامت استان داده های منطقه ای اطلاعات و CBC گزارش شده بود در 5,554.

در حالی که اکثر موارد از coronavirus خفیف یا متوسط برخی از افراد — به خصوص افراد مسن و یا کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت — در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید یا مرگ. وجود دارد هیچ ثابت واکسن و یا درمان برای رمان کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا است که بازگشایی استانی پارک های امروز, برای اولین بار از یک تعداد انگشت شماری از محدودیت به سهولت طی چند روز آینده. هنوز این استان وزیر بهداشت از مردم به سفر بیش از آخر هفته طولانی اگر آن ضروری نیست. “این یک آخر هفته خوب را به ماندن در خانه را به ماندن با آنهایی که شما را دوست دارم و نه به سفر” گفت: آدریان دیکس که خواست مردم که سفر را به همه چیز آنها نیاز دارید با آنها. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

آلبرتا است, شروع فاز اول آن راهاندازی طرح در روز پنج شنبه — اما نه برای کل استان است. برتر تا به حال کلمه از احتیاط به او اعلام کرد جزئیات و گفت: “اگر ما کساد کردن … شاید مردم ما عشق را رنج می برند. و اگر موارد و بستری شدن در بیمارستان سنبله ما باید به معرفی یا منطقه ای یا provincewide محدودیت دوباره.”

این استان اعلام کرد 50 موارد جدید در مجموع 6,457 با یک مرگ آوردن مجموع به 121. وجود دارد 1,131 فعال موارد با 65 در بیمارستان و 10 در بخش مراقبت های ویژه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

سازمان دیده بان | Alberta منتشر راهاندازی طرح با برخی از COVID-19 محدودیت:

آلبرتا اقدام خواهد شد و برای فاز اول آن راهاندازی طرح در روز پنج شنبه هر چند کلگری و بروکس را بازگشایی آهسته تر از بقیه استان می گوید: برتر جیسون کنی. 3:49

ساسکاچوان مدارس تعطیل هستند برای بقیه از آموزش و پرورش سال, و هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده است در مورد اینکه آیا دانش آموزان را به فرد آموزش در پاییز. سال تحصیلی به طور رسمی به پایان رسید و در اوایل این ماه. دانشگاه ها باید گفت آنها خواهد بود بازگشت به دیجیتال کلاس های درس در پاییز. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا گزارش هیچ مورد جدید از COVID-19 روز پنج شنبه و یک احتمال مثبت مورد در حال حاضر شده است را رد کرد, مقامات بهداشت عمومی می گویند. این استان گفته است که باز کردن تست به طوری که افراد مبتلا به سرماخوردگی یا آنفولانزا مانند علائم می تواند به طور مستقیم به یک تست سایت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

سازمان دیده بان | آیا کانادا نیاز به سطح شیب دار بالا و تست قبل از بازگشایی اقتصاد ؟

انتاریو گزارش 258 موارد جدید در روز پنج شنبه در آوردن کل استانی به 21,494 موارد است. با توجه به این استان 16,204 از آن موارد در نظر گرفته حل شود. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو که در آن مقامات به گسترش تست.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام کرده است که مدارس در منطقه مونترال نمی خواهد بازگشایی تا سپتامبر. او گفت: ممکن است کودکان نخواهد بود پشت در مدرسه قبل از پایان ماه سپتامبر و دانش آموزان با نیازهای ویژه ممکن است حتی بعد از آن در سال. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک که در آن غیر-تماس با ما ورزش هایی مانند تنیس و گلف را مجاز به رزومه.

نیوبرانزویک وزیر آموزش و پرورش Dominic Cardy می گوید: وجود ریسک در بازگشایی daycaresاما برخی از خطر لازم است اگر استان “رفتن به بیرون می آیند در طرف دیگر از این …, با یک عملکرد اقتصاد است.” Cardy تاکید کرد که برنامه های عملیاتی و اقدامات احتیاطی در سراسر ایمنی مورد نیاز خواهد بود در هر مرکز که بازگشایی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

مقامات بهداشت در نوا اسکوشیا گزارش جدید کروناویروس موارد در پنجشنبهآوردن کل استانی به 1,026 با 909 از کسانی که در نظر گرفته شده است. به تاریخ این استان گزارش شده است COVID-19 تلفات از 51 با اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر مرتبط با مراقبت دراز مدت تسهیلات در هالیفاکس. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

سازمان دیده بان | نگاه کردن به درون در کانادا COVID-19 کارآگاهان:

ملی را آدرین Arsenault صرف یک روز با تماس با ردیاب در لندن, Ont., که کمک به کشف کردن که در آن کسی که گرفتار COVID-19 و تعیین این که چه کسی دیگری ممکن است در معرض خطر. 3:43

جزیره پرنس ادوارد برتر دنیس پادشاه گذاشته اصول اولیه در چه انتظاری از کودکان-ارائه دهندگان مراقبت های زمانی که آنها بازگشایی شده است. “ما می دانیم که ما باید به تغییر چگونه ما ارائه برنامه های. همچنین جایی که برخی از این برنامه ها شده اند به طور سنتی تحویل داده خواهد شد و نیاز به تغییر به عنوان” برتر گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور گزارش جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبهبه مناسبت هفتم آن مستقیم و بدون موارد جدید COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L. از جمله یک داستان در مورد یک طرح توسط دانشگاه ها به انجام بسیاری از یادگیری های بعدی قرار می گیرند.

مناطق شمال غربی می تواند شروع فاز اول بازگشایی طرح — که شامل اجازه می دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی و کوچک داخل سالن اجتماعات — به محض جمعه, مقامات گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال از جمله یک داستان در مورد یک قطره در اتاق اورژانس در یوکان.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

سازمان دیده بان | انگلیس با احتیاط شروع به بازگشایی اما این تصمیم شده است ملاقات با بیم و هراس در خیابان های لندن:

انگلیس با احتیاط شروع به بازگشایی اما این تصمیم شده است ملاقات با بیم و هراس در خیابان های لندن. 2:02

همانطور که از 5:30 بعدازظهر و در روز پنج شنبه وجود دارد بیش از 4.4 میلیون گزارش coronavirus موارد با بیش از 300 ، 000 مرگ و میر با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور ، با توجه به دانشگاه مورد ابزار ردیابی بیش از 85,000 از این مرگ و میر در آمریکا است که بیش از 1.4 میلیون نفر.

یک ماهی فروش در خدمت مشتریان پشت یک ورق های پلاستیکی در خیابان بازار در شهر پاریس فرانسه برطرف مستند اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19. (لودویک مارین/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de