Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: گزارش ایسنا از 97 جدید و میر

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش ویروس ترساندن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک دولت ملی اضطراری سازمان بهداشت جهانی به نام اروپا جدید کانون coronavirus جمعه با کشورهای بندی مرزهای بستن مدارس و لغو, رویدادهای, در وار تلاش برای کند کردن بالونی بیماری همه گیر.

ما اعلام اضطراری ملی به عنوان ویروس مرگ و میر افزایش می یابد

تلفات افزایش به پنج در آمریکای لاتین با آرژانتین و اکوادور گزارش مرگ و میر

آرژانتین اعلام کرد دوم آن coronavirus مرگ مربوط به روز جمعه به عنوان اکوادور گزارش داد که برای اولین بار با در نظر گرفتن مجموع مرگ و میر در آمریکای لاتین به پنج به عنوان ویروس را نشان می دهد نشانه هایی از به سرعت در حال گسترش.
ونزوئلا و اروگوئه و گواتمالا سورینام گزارش اولین مورد از این COVID-19 بیماری همه گیر.

Covid19: افزایش شمار تلفات پنج در آمریکای لاتین

ما تصویب لایحه ارائه لایحه به ارائه خدمات رایگان تست برای coronavirus

دموکراتیک-کنترل خانه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت اولیه روز شنبه به تصویب یک لایحه به ارائه خدمات رایگان تست برای coronavirus و همچنین به عنوان پرداخت می شود بیمار و خانواده را ترک تقویت بیمه بیکاری و افزایش کمک های غذایی برای کاهش مشکلات در خانواده ها است.

این قانون گرفته خواهد شد تا توسط سنا در هفته آینده. این امر نیاز به مرخصی با حقوق برای کارگران که قرارداد ویروس و یا کسی که مراقبت برای کسانی که فراموش اضافی و مواد غذایی برای کمک به فقرا و شهروندان ارشد.

ما تصویب لایحه ارائه خدمات رایگان تست برای Covid19

نیوزیلند برای منزوی کردن مسافران ورودی

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرده است آنچه او می گوید که برخی از سخت ترین مرز محدودیت در جهان در تلاش برای حفظ کردن جدید کروناویروس.

از شنبه همه مسافران ورودی از جمله شهروندان نیوزیلند مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن خود برای 14 روز. تنها کشورهای معاف از محدودیت های یک تعداد انگشت شماری از جزایر اقیانوس آرام است که هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال هر گونه موارد COVID-19

منزوی خواهد شد مسافران ورودی نیوزیلند می گوید:

چین گزارش 11 جدید وارداتی موارد ویروس

چین گزارش داد 11 جدید عفونت کروناویروس در روز شنبه و برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر اکثر آنها وارد شد موارد از خارج از کشور.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: وجود چهار بیشتر افراد آلوده در هوبئی سرمایه ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر.

روزانه شمارش پایین برای ووهان از کشور چین آغاز شده و گزارش آمار و ارقام در ماه ژانویه است.

سعودی را به حالت تعلیق پروازهای بین المللی

عربستان سعودی روز شنبه گفت این امر تعلیق پروازهای بین المللی به مدت دو هفته در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“پادشاهی و دولت تصمیم به تعلیق پروازهای بین المللی به مدت دو هفته (شروع از یکشنبه, مارس 15) به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش #CoronaVirus” وزارت امور خارجه است.

ونزوئلا گزارش اولین مورد از coronavirus

ونزوئلا تایید آن دو مورد اول از coronavirus جمعه تعمیق اضطراب در یک بحران زده کشور که در آن بسیاری از بیمارستان ها فاقد اصول اولیه مانند آب و صابون و در تلاش برای درمان و حتی اساسی بیماری.

اعلام درخواست رئیس جمهور Iván دوقو از همسایه کلمبیا به منظور قوم خود را در مرز با ونزوئلا بسته به عنوان یک coronavirus مهار اندازه گیری.

Criris-striken ونزوئلا گزارش اولین مورد Covid19

روسیه برای بستن مرزهای زمینی

روسیه نزدیک مرزهای زمینی خود با لهستان و نروژ به خارجی ها در تلاش برای محدود کردن گسترش این کروناویروس جدید این کشور به نخست وزیر گفت: در روز شنبه.

روسیه تنظیم برای خاموش زمین های هم مرز با لهستان بیش ویروس نگرانی

تلفات در ایران

گزارش ایسنا از 97 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن مرگ و میر به 611

Covid19: ایران, گزارش جدید 97 مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de