Coronavirus کشته شدن 11 سرخپوستان در آمریکا

واشنگتن: حداقل 11 سرخپوستان فوت کرده اند از COVID-19 در ایالات متحده با یکی دیگر از 16 تست مثبت برای عفونت که ادعا کرده بیش از 14,000 زندگی و مبتلا بیش از چهار لاخ مردم در ایالات متحده است.

تمام شهروندان هند که تسلیم به عفونت مرگبار در آمریکا مرد هستند با ده نفر از آنها از نیویورک و نیوجرسی منطقه است. چهار نفر از قربانیان گفت: به رانندگان تاکسی در شهر نیویورک است.

شهر نیویورک پدید آمده است به عنوان ما در کانون برای COVID-19 جهش حسابداری برای بیش از 6000 کشته و بیش از 1,38,000 موارد عفونت. نیوجرسی حساب برای 1500 مرگ و میر و حدود 48,000 عفونت.

یکی از ملی هند کردهاند در فلوریدا به دلیل coronavirus. مقامات همچنین حصول اطمینان از ملیت برخی دیگر هندی تبار مردم در ایالت های کالیفرنیا و تگزاس.

تمام 16 سرخپوستان از جمله چهار زن که آزمایش مثبت برای coronavirus ها در قرنطینه. آینده از متنوع, پس زمینه هشت نفر از آنها از نیویورک سه از نیوجرسی و بقیه از کشورهای دیگر مانند تگزاس و کالیفرنیا. آنها تگرگ از کشورهای هند مانند Uttarakhand, Maharashtra, کارناتاکا, و, Uttar Pradesh.

هند سفارت و کنسولگری در سراسر ایالات متحده در حال همکاری نزدیک با مقامات محلی و هندی-آمریکایی و سازمان ها برای ارائه کمک های لازم به اتباع هند و دانش آموزان مبتلا به COVID-19.

به دلیل سخت محدودیت های مسافرتی و مقررات برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده محلی مقامات شهرستان انجام شده است آخرین مناسک مرحوم و در بسیاری از موارد اجازه می دهد که حتی اعضای خانواده خود را فوری به حضور خود cremations, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im