Coronavirus بازدید زنجیره تامین Saps ما فعالیت های کسب و کار

Coronavirus مربوط به زنجیره تامین اختلال در نظر گرفتن عوارض آن بر شرکت های ایالات متحده با یک بررسی اخیر از شرکت مدیران خرید نشان از یک رکود در فعالیت های کسب و کار در ماه فوریه که مقصر بودن در بخش در گسترش این بیماری است.

“زوال بود در بخش مربوط به کروناویروس شیوع تجلی خود را در تضعیف تقاضا در سراسر بخش های مانند سفر و گردشگری و همچنین از طریق کاهش صادرات و عرضه زنجیره ای اختلال گفت:” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit که در فوریه. 21 منتشر شده آن شاخص مدیران خرید (PMI) گزارش.

دیگر عوامل وزن در فعالیت های کسب و کار شامل عدم تمایل شرکت ها به صرف تجهیزات و نیروی کار به دلیل نگرانی در مورد گسترده تر اقتصادی و عدم اطمینان جلوتر از آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر شرکت اطلاعات اشاره کرد.

این IHS شاخص ترکیبی مدیران خرید که آهنگ هر دو بخش های تولید و خدمات کاهش یافته و به 49.6 پایین ترین در 76 سال از خواندن 53.3 در ماه ژانویه است.

خواندن از 50 آستانه بین انبساط و انقباض با تعداد پایین در ارتباط با کاهش در فعالیت های کسب و کار.

بخش تولید به سختی موفق به فرار یک لغزش به انقباض با شاخص مدیران خرید بخش تولید در آینده در 50.8 که پایین ترین سطح از ماه اوت و را از 51.9 در ماه ژانویه است.

در ضمن شاخص مدیران خرید بخش خدمات کاهش یافته و به 49.4 در این ماه به پایین ترین سطح از اکتبر 2013 و اولین بار این شاخص کاهش یافت و به انقباض خاک پس از سال 2016.

اختلال در کسب و کار کوچک

در حالی که شرکت های بزرگ را تحت سلطه ویروس-کسب و کار مرتبط با اختلال عناوین—یک مثال بودن اپل درآمد اخیر دانگرید اعلام کرد که باعث شد سهام خود را به شیب و سوار گسترده تر ریسک دارایی selloffs—کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده ممکن است فقط به عنوان آسیب پذیر است.

“کسب و کارهای کوچک به خصوص خرده فروشی به احتمال زیاد به یک موضوع در رابطه با نگه داشتن موجودی” گفت: Brandon Renfro, استادیار, از سرمایه گذاری در شرق تگزاس غربی دانشگاه در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای به بار عصر. “اگر کارخانه ها در چین در حال تعطیل که به معنی خرده فروشان محلی که حمل محصولات تولید شده در چین نمی تواند restock. برای یک کسب و کار کوچک موضوع حتی بدتر چون آنچه شرکت های بزرگ تماس سه ماهه سود کسب و کار کوچک تماس با مواد غذایی و آب و برق و پول است. آنها فقط اغلب نیست که قادر به هوازدگی فشار.”

“این فقط یک شکسته به پایین زنجیره تامین” بکی فینبرگ-گالوز صاحب Shop4ties گفت: وال استریت ژورنال اضافه کرد که این شرکت تا به حال به نوبه خود به دور ده ها تن از سفارشات برای محصولات خود—که شامل سفارشی مارک کراوات و پیراهن ساخته شده در چین—با توجه به اختلال در زنجیره تامین. فینبرگ-گالوز گفت: این نشریه که یک پیمانکار فرعی شرکت متکی شده است کاملا تعطیل در حالی که کارخانه ها از دو شریک دیگر عملیاتی شدند در کمتر از 50 درصد ظرفیت است.

“در حال حاضر شرکت های ایالات متحده ممکن است بیشتر به طور جدی در نظر onshoring ظرفیت تولید به منظور محدود کردن بیشتر اختلال از عرضه جهانی غیر قابل پیش بینی” گفت: Jimmy Holten ارشد مدیر عامل در Transwestern در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای به بار عصر.

Holten اشاره کرد که متعاقب ممکن است یک راش توسط خرده فروشان به ذخایر موجودی به عنوان پرچین در برابر اختلال.

“خرده فروش استراتژی ممکن است کج به بیش از, زیر محصولات, بهبود هر دو استفاده از ظرفیت انبارداری فضا و به طور بالقوه افزایش تقاضا برای مربوط به فضا در سراسر استراتژیک لجستیک محور بازار,” او گفت:.

G20 تحت الشعاع قرار توسط ویروس نگرانی

امور مالی رهبران جهان بالا 20 اقتصاد پیچیده خود را دو روز جلسه روز یکشنبه که تحت سلطه بود نگرانی رو به رشد بیش از این گسترش خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس.

این گروه از 20 وزیران دارایی و بانک مرکزی سر مواجه هوشیار ارائه شده توسط صندوق بین المللی پول که پیش بینی این بیماری همه گیر خواهد اصلاح 0.1 درصد نقطه رشد جهانی.

Epoch Times Photo
صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva می رسد برای یک شام خوش آمدید در عربستان سعودی Murabba کاخ در طول نشست گروه 20 متشکل از وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران در ریاض, عربستان سعودی در فوریه. 22, 2020. (ایسنا/احمد Yosri)

“در حال حاضر ما سناریو پایه, اعلام سیاست های در حال اجرا و اقتصاد چین را بازگشت به حالت عادی در سه ماهه دوم. به عنوان یک نتیجه تاثیر بر اقتصاد جهانی خواهد بود نسبتا جزئی و کوتاه مدت” صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: Feb. 22.

“اما ما همچنین در بیشتر حالات وخیم که در آن از گسترش این ویروس همچنان برای طولانی تر و بیشتر در سطح جهانی و رشد عواقب طولانی تر,” او اضافه شده است.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im