کروناویروس اولین سیاست بعد می گوید: عمر عبدالله پس از انتشار

سرینگر: این جهان بسیار متفاوت سابق جامو و کشمیر وزیر Omar عبدالله گفت: پس از آزادی از نزدیک به هشت ماه در بازداشت و اضافه کرد که این کار برای اولین بار بود که به مبارزه با COVID-19 و هر گونه بحث و گفتگو در تحولات سیاسی می تواند بعدا.

عبدالله ورزشی بلند و ژولیده و خاکستری و ریش خود را سوار به پدر و مادر خود را’ خانه پس از پیاده روی به بیرون از بازداشتگاه موقت هری Nivas دولت مهمانخانه. مادر او مولی و خواهر صفیه با او بودند.

عبدالله گفت: “232 روز پس از بازداشت امروز من در نهایت در سمت چپ هری Niwas. آن را بسیار متفاوت جهان امروز به یک وجود داشته است که در تاریخ 5 اوت 2019.”

این نخستین توییت از 5 اوت سال گذشته زمانی که او بازداشت شده بود پس از دولت لغو جامو و کشمیر را وضعیت خاص طبق ماده 370 و bifurcating دولت به دو سرزمین های اتحادیه.

اولین گام پس از آزادی بود از دیدن پدر و مادر خود را’ خانه پدرش فاروق عبدالله منتشر شد و در مارس 13, جایی که او تا به حال ناهار با خانواده است.

“ناهار بود با مادر من و پدر برای اولین بار در تقریبا 8 ماه. من نمی توانم به یاد داشته باشید بهتر غذا حتی اگر من در یک بیت از یک خیرگی و به یاد داشته باشید آنچه من خوردم” او هنوز توییتی.

عبدالله منتشر شده دولت لغو سختگیرانه امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) در برابر او همچنین به خبرنگاران صحبت کرد و گفت آنها نقض دستورات اجتماعی فاصله با آمدن به او را ملاقات کند و این زمان به اقدامات احتیاطی.

“در طول دوره بازداشت من فکر زیادی در مورد آنچه که من می خواهم بگویم لحظه ای من و… چه من می خواهم بگویم در مورد آنچه اتفاق افتاده در آگوست 5 سال گذشته آنچه را که به من می گویند در مورد جامو و کشمیر به عنوان یک دولت که شکسته شد تا به دو سرزمین های اتحادیه, آنچه که من می گویند در مورد تغییر در وضعیت J-K و در مورد مشکلات مردم رو” عبدالله گفت: در خارج از محل اقامت خود را.

آموزش و پرورش کودکان, صنعت گردشگری کسب و کار و هر بخش دیگر در دولت متحمل شده بود, او گفت:.

“اما امروز اجازه را نمی تواند راضی سمت چالش مواجه سراسر جهان است. این یک مبارزه بین مرگ و زندگی است. همه شما باید به اینجا می آیند و این است که قطعا در نقض دستور دولت.

“ما باید اطمینان اجتماعی فاصله و احتیاط کافی. ما باید اطمینان حاصل شود که coronavirus گسترش نمی یابند. من به بحث در مورد تحولات سیاسی و جنبه های دیگر پست اوت 5, اما اجازه دهید ما برای اولین بار مبارزه با این کوروناویروس” او گفت:.

عبدالله درخواست مرکز به آزادی دیگران بازداشت از جمله PDP رهبر و رئیس سابق وزیر Mehbooba مفتی.

همایش ملی رهبر نیز خواسته این مرکز برای حذف محدودیت های ارتباطی و اطمینان از سرعت بالا اینترنت تا مردم جامو و کشمیر در حال قادر به آموزش خود را در مورد راه و روش حفاظت از خود را از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de