Coronavirus اثر: دانشگاه ووهان دانش آموزان در کرالا شروع کلاس های آنلاین

مالی اثرات رمان coronavirus Covid-19 به خوبی مستند شده است در حالی که قاتل اشکال است عوارض جانبی در بخش آموزش و پرورش هنوز برای ارزیابی می شود. موسسات آموزشی در چین, کانون ویروس به روشن دیجیتال آموزش و پرورش در یک مقیاس گسترده برای مبارزه با ویروس.

میلیون ها نفر از دانش آموزان در مدارس و کالج ها و دانشگاه ها در چین از دست رفته کلاس و آنها در حال حاضر در تلاش برای جبران از دست رفته از طریق کلاس های آموزش آنلاین.

بسیاری از موسسات آموزشی از جمله دانشگاههای علوم پزشکی با تعداد زیادی از دانش آموزان هندی را دوباره راه اندازی e کلاس برای رشته دانش آموزان است.

“دانشگاه سر کلاس از 15 فوریه. هر روز معلمان را ارسال لینک یک ویدیو چت گروهی وقتی کلاس شروع می شود. ما باید برای پیوستن به این لینک که از طریق آن PDF نسخه از متن کتاب و فیلم از کلاس ها به اشتراک گذاشته خواهد شد. ما می توانیم در تعامل با استادان و پاک کردن شک و تردید است و آن را فقط مانند یک زن عادی درس. این لینک فعال خواهد بود برای چند دقیقه و کسانی که موفق به عضویت در این لینک در زمان مقرر خواهد شد مشخص شده غایب” گفت: یک MBBS دانشجو در دانشگاه ووهان از کرالا.

“پس از یادگیری آنلاین را از سر گرفت پس از ترم شکستن ما حالا خیلی کلاس. تنها مسئله این بود که آن را در زمان برخی از زمان برای ما برای آشنایی با آموزش از راه دور سیستم آموزش آنلاین. تمام 65 دانش آموزان در کلاس ما حضور در کلاس از جمله کسانی که از کشورهای دیگر که در حال حاضر در گیر ووهان. ما گفته شده است که کلاس های آنلاین ادامه خواهد داد تا زمانی که وضعیت به حالت عادی بازگشت و پرواز و خدمات به چین بازگرداند,” او اضافه شده است.

گزارش وجود دارد که حتی در مدارس ابتدایی از جمله به روشن آموزش دیجیتال برای مقابله با بحران غیر منتظره ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر. در اوایل دولت اجرای آژانس خبری العالم گزارش داد که دولت چین راه اندازی کرده است یک ملی ابر پلت فرم یادگیری و شروع به پخش برنامه اولیه کلاس های مدرسه برای نزدیک به 180 میلیون دانش آموز در کشور است. حتی اگر همه مدارس تعطیل هستند دانش آموزان هنوز هم می تواند در حفظ و یادگیری از طریق این سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im