چین مرگ و میر از این بیماری کروناویروس افزایش یافت و به 360 روز دوشنبه با تعمیق جهانی نگرانی در مورد شیوع و دولت بسته شدن مرزهای خود را به مردم از چین است.

تازه تلفات یک روز پس از چین تحمیل یک مستند در یک شهر دور از مرکز و اول مرگ و میر در خارج از کشور گزارش شد در فیلیپین.

مقامات در هوبئی استان در کانون شیوع گزارش شده 56 جدید مرگ و میر. که در زمان تلفات در چین به 360, بیش از 349 سرزمین اصلی مرگ و میر از 2002-3 شیوع سارس.

تلاش برای مهار این ویروس مقامات در زمان عمل در شرق شهر ونژو در روز یکشنبه بسته شدن جاده ها و محدود مردم به خانه های خود.

Wenzhou است برخی از 800 کیلومتر (500 مایل) از ووهان شهر در قلب سلامت اورژانس.

چیزهایی که شما باید بدانید در مورد رمان Coronavirus

هنگامی که یک بحران بهداشتی مانند رمان Coronavirus ظهور آن را می پردازد به مطلع شود. برای این لیست ما به دنبال در ده چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد رمان Coronavirus.

پس از ظهور از ووهان در اواخر سال گذشته جدیدی از کروناویروس آلوده بیش از 16,400 مردم در سراسر چین رسیده و 24 سازمان ملل.

از کشورهای G7 — کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن و انگلستان و ایالات متحده-همه موارد تایید شده از ویروس. آنها بحث خواهد شد یک پاسخ مشترک آلمان وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: در روز یکشنبه.

در تایلند است که 19 مورد تأیید پزشکان گفت: سالمندان چینی بیمار تحت درمان با یک کوکتل از آنفولانزا HIV و مواد مخدر نشان داده بود بهبود چشمگیر و آزمایش منفی برای این ویروس 48 ساعت بعد.

بسیاری از عفونت های خارج از کشور شناسایی شده اند در افرادی که از سفر ووهان صنعتی hub 11 میلیون نفر و یا مناطق اطراف آن از استان هوبی.

مردی که مرده در فیلیپین شد 44 ساله از ووهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی که اعلام کرده است این بیماری همه گیر جهانی بهداشت اضطراری است.

چین اقدام بی سابقه تلاش برای مهار این ویروس که اعتقاد بر این است که شروع به پریدن کرد به انسان از یک ووهان بازار حیوانات و منتقل می شود در میان مردم است.

Wenzhou مستند

چین در تلاش اند شامل فوق العاده قرنطينه در ووهان و شهرهای اطراف با تمام حمل و نقل ممنوع, موثر, آب بندی کردن بیش از 50 میلیون نفر است.

اما 10 روز پس از قفل کردن ووهان مقامات اعمال مشابه اقدامات سخت گیرانه در Wenzhou یک شهر ساحلی از نه میلیون نفر در استان ژجیانگ بخش شرقی صنعتی افزوده است که طراحی اقتصادی چین افزایش طول دهه های اخیر.

تنها یک ساکن در هر خانواده مجاز است به هر دو روز به خرید ملزومات و 46 بزرگراه تلفات ایستگاه های بسته شده اند, مقامات اعلام کرد.

این شهر قبلا بسته اماکن عمومی مانند سینما و موزه ها و معلق حمل و نقل عمومی.

ژجیانگ است 661 تایید عفونت با 265 از کسانی که در Wenzhou با توجه به دولت است.

این بالاترین شمارش برای هر استان در چین پس از زمین-صفر هوبئی.

بسته شدن مرز

ایالات متحده و استرالیا و نیوزیلند و اسرائیل را ممنوع اعلام کرد اتباع خارجی از دیدن اگر آنها شده اند در چین به تازگی و آنها همچنین هشدار داد شهروندان خود در برابر رفت و آمد وجود دارد.

مغولستان و روسیه و نپال بسته اند خود را در مرزهای زمینی.

تعدادی از کشورها گزارش عفونت افزایش به 24 پس از روسیه و سوئد را تایید کرد اولین موارد این آخر هفته.

وجود دارد 2,103 جدید تایید موارد در سخت ترین ضربه هوبئی استان در دوشنبه آوردن مجموع آلوده به بیش از 16,480.

با بیمارستان ها در ووهان غرق چین باز خواهد شد یک نظامی به رهبری بیمارستان صحرایی دوشنبه که ساخته شده بود تنها 10 روز برای درمان به مردم آسیب دیده توسط ویروس.

و با اقتصاد چین, مبتلا, بانک مرکزی اعلام کرد این امر انتشار 1.2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار) در روز دوشنبه به حفظ نقدینگی در سیستم بانکی — روز بازار دوباره باز پس از تعطیلات طولانی ،

تعطیلات پایان

ظهور این ویروس را همزمان با سال جدید قمری هنگامی که صدها میلیون نفر سفر در سراسر کشور در هواپیما و قطار و اتوبوس و هويدا.

تعطیلات که برنامه ریزی شده بود به پایان روز جمعه تمدید شد سه روز به مقامات وقت بیشتری برای مقابله با بحران.

با بسیاری از با توجه به عقب در محل کار در روز دوشنبه مردم شروع به بازگشت در هواپیما و قطار بیش از آخر هفته با تقریبا هر کس با پوشیدن ماسک.

مقامات گمرک دستور داده بود متوسط چک در همه خروج-نقاط ورود در پکن به گزارش رسانه های دولتی.

بازگشت مسافران در حال بررسی و ثبت شده در مسکونی ترکیبات در حالی که تب چک شدند, در محل, در ایستگاه های مترو ادارات و کافی نت ها.

یکی 22 ساله پس از رسیدن به پکن ایستگاه قطار از شمال شرقی چین گفت: خانواده اش بود از او خواست به تاخیر بازگشت او.

“اما من نگران این امر بر کار من,” او گفت:.

گارد امنیتی Du Guiliang, 47, گفت که او می تواند شروع به عقب در پکن روز یکشنبه پس از بازگشت از شرق استان لیائونینگ.

“بسیاری از همکاران (از هوبئی) نمی تواند به عقب می آیند. در حال حاضر کسانی که کار شیفت روز در شرکت ما برای انجام کار شیفت شب را به عنوان خوب,” او گفت:.

بسیاری از کسب و کار شد و به باقی می ماند بسته به مدت حداقل یک هفته دیگر در حالی که برخی از شهرهای بزرگ از جمله شانگهای نیز تمدید تعطیلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de