Coronavirus ترکیبات خلیج اقتصادی به عنوان قیمت نفت رکود

OIL PRODUCTION. A view of a refinery at the Jubail Industrial City in Saudi Arabia on December 11, 2019. File photo by Giuseppe Cacace/AFP

تولید نفت. نمایی از یک پالایشگاه در Jubail شهر صنعتی در عربستان سعودی در دسامبر 11 2019. فایل عکس توسط جوزپه Cacace/AFP

دبی, امارات متحده عربی – انرژی-غنی خلیج فارس باید اوراق و یا به تعویق افتاد و ده ها تن از وقایع را به عنوان بخشی از اقدامات جدید حاوی coronavirus denting اقتصادهای در حال حاضر صدمه دیده توسط فازها و کاهش قیمت نفت است.

از اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی به این منطقه متنوع ترین اقتصاد امارات متحده عربی, مسابقات ورزشی, اقتصادی, همایش ها و رویدادهای مذهبی بزرگ شده اند قربانی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

بیش از 150 coronavirus موارد تشخیص داده شده اند در بحرین کویت عمان قطر عربستان سعودی و امارات متحده عربی بیشتر در میان مردم بازگشت از زیارت به ایران.

منطقه خلیج فارس است که در حال حاضر در تلاش برای مقابله با کاهش درآمدهای نفتی به عنوان بحران بهداشت و فلج اقتصادی غول چین بزرگترین وارد کننده نفت و خریدار نفت در خلیج فارس.

در حال حاضر ریاض است به حالت تعلیق “عمره” جزئی اسلامی زیارت به مکه است که تساوی میلیون ها نفر در حالی که دیگر خلیج فارس را محدود کرده اند ورود به خارجی ها.

با استناد به “پیشگیرانه اقدامات پیشگیرانه” علیه این بیماری است که به کشته شدن برخی از 3200 نفر در سطح جهان برگزارکنندگان مراسم تحلیف دریای سرخ بین المللی فیلم جشنواره در جده اعلام کرد که آن را به حال شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

شلوغ امارت دبی, شناخته شده برای میزبانی صدها کنفرانس سالانه اتحاد اوراق هنر دبی, نمایشگاه بین المللی قایق نمایش و رویدادهای دیگر.

“ما تا به حال برنامه ای برای اجرای یک روابط عمومی رویداد برای یک نام تجاری طلا و جواهر در هنر دبی و به میزبان یک گردهمایی در حاشیه عربستان جشنواره فیلم” یک تاجر فرانسوی که اجرا می شود روابط عمومی شرکت در دبی گفت: Agence France-Presse.

“هر دو لغو شده است. من در میانهی شب خواب به خوبی در 3 شب او گفت:” از تاثیر بر روی کسب و کار خود را.

تعدادی از رویدادهای ورزشی نیز به تعویق افتاده و یا لغو, از جمله دوچرخه سواری در امارات متحده عربی تور که رها شده بود زمانی که دو, ایتالیایی, حمایت از خدمه بودند مبتلا به کوروناویروس. شش بیشتر مربوط به عفونت به دنبال.

رشد کوتاه

لندن-بر اساس اقتصاد سرمایه گفت: گسترش این کروناویروس جدید باعث شده بود آن را به پایین تر آن میانه سال 2020 پیش بینی رشد 0.5 ٪ به 2٪.

“امارات متحده عربی است که بیشترین آسیب پذیر اقتصاد و عواقب تهدید به آتش نگرانی دبی بدهی” آن گفت: در یک گزارش.

اگر بحران ادامه می دهد, آن می تواند تحت تاثیر قرار Dubai Expo 2020 جهانی تجارت عادلانه است. دبی دوخته اقتصادی آن امید مگا رویداد که آن امید را جذب 25 میلیون بازدید کننده از اکتبر.

اقتصاد سرمایه برآورد 6 شورای همکاری خلیج فارس اظهار کرد: از دست دادن برخی از $40 میلیارد دلار از درآمدهای نفتی در این سال پس از سقوط قیمت از حدود 70 دلار در هر بشکه در اوایل ماه ژانویه به پایین 50 دلار.

در یک پیشنهاد به ساحل تا قیمت اوپک نفت خام تولید کارتل و متحدان آن در حال انتظار برای موافقت اضافی کاهش در تولید زمانی که آنها ملاقات روز پنج شنبه 5 مارس کاهش بیشتر بسیار مورد نیاز درآمد.

ویروس مهار اقدامات نیز صدمه دیده است, گردشگری, حمل و نقل هوایی و بخش خرده فروشی.

امارات متحده عربی عمده شرکت های هواپیمایی امارات و اتحاد را خواسته کارکنان خود را به مرخصی بدون حقوق به عنوان آنها لغو و برنامه ریزی مجدد پرواز.

“در صورت همه گیر در میان ادامه داد: مستند از جوامع و شرکت های بزرگ و زنجیره تامین را دریافت مختل مصرف و هزینه های مصرف کننده را در آمار گفت:” آقای Raghu رئیس تحقیقات در کویت مالی مرکز (مرکز). – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im