‘Coronavirus نقض آتش بس در یمن را جنگ آغاز می شود

AID. This handout picture provided by the Yemen Red Crescent Society on April 6, 2020 shows members of the society handing out assistant packages including blankets and cleaning and sterilization materials to a quarantine centre, as part of efforts to limit the spread of COVID-19 coronavirus disease, in the Huthi-rebel-held capital Sanaa. AFP PHOTO/HO/YEMEN RED CRESCENT SOCIETY

کمک. این جزوه تصویر ارائه شده توسط آمریکا از هلال احمر در 6 آوریل سال 2020 نشان می دهد که اعضای جامعه توزیع دستیار بسته از جمله پتو و تمیز کردن و ضدعفونی کردن مواد به یک مرکز قرنطینه به عنوان بخشی از تلاش ها برای محدود کردن گسترش COVID-19 coronavirus بیماری در نتیجۀ شورشی در پایتخت خبر داد. AFP PHOTO/هو/یمن هلال احمر

عربستان سعودی – ائتلاف به رهبری عربستان سعودی آغاز شد و یک طرفه آتش بس در یمن را جنگ طولانی پنج شنبه, آوریل 9 گفت: امیدوار است این طرح برای جلوگیری از coronavirus در این کشور فقیر که منجر به گسترده تر راه حل سیاسی است.

ایران-حمایت سران شورشیان به طور رسمی در پاسخ به این ائتلاف اعلام دو هفته وقفه در پنج سال درگیری که در اثر از 0900 GMT.

اما Yasser Al-هوری از ایسنا ، ‘ سیاسی شورای ریخته و آب سرد روی ایده و گفت که عربستان سعودی “نادرست و نقض هر آتش بس آنها اعلام کند.”

“از اعلام این آتش بس است برای فرار از واقعی ملی چشم انداز ارائه می دهد که راه حل های واقعی,” او گفت: با مراجعه به یک نقشه راه برای صلح است که شورشیان پرده برداری کرد روز شنبه, مارس 8, مدت کوتاهی قبل از عربستان ارائه کرده است.

اگر آتش بس می کند برگزاری آن خواهد بود که برای اولین بار دستیابی به موفقیت از آنجا که طرفین توافق کردند تا سازمان ملل متحد میانجیگری آتش بس در شهرستان بندر Hodeida در طول مذاکرات در سوئد در اواخر سال 2018 است.

امارات متحده عربی یک کلید متحد در ائتلاف که درو کردن نیروهای خود در سال گذشته به درگیری تبدیل شد به طور فزاینده ای مقاوم تحسین عربستان به عنوان حرکت “عاقلانه و مسئول است.”

“امید به روحانی تسلیت گفت به مناسبت افزایش یابد. این COVID-19 بحران گرفتگی همه چیز – جامعه بین المللی باید گام تا تلاش و کار با هم برای حفاظت از یمن و مردم” امارات متحده عربی وزیر دولت در امور خارجه انور Gargash توییتی.

“این یک تصمیم مهم است که باید ساخته شده در هر دو انسان دوستانه و در سطح سیاسی” او اضافه شده است.

این ژست آشتی جویانه به دنبال تشدید درگیری میان طرفین متخاصم با وجود تماس با سازمان ملل متحد برای قطع فوری برای حفاظت از غیرنظامیان در جهان عرب به فقیرترین کشور از این بیماری همه گیر.

عربستان سعودی که راه اندازی آن مداخله نظامی برای حمایت از ایران در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در مارس 2015 گفت: آتش بس, که می تواند تمدید شود, می تواند راه را برای گسترده تر راه حل سیاسی است.

مقامات نشان داد آنها مشتاق هستند برای سازمان ملل متحد-حمایت چهره به چهره ملاقات با شورشیان برای دستیابی به یک آتش بس دائمی.

اما چند ساعت قبل از اعلام این خبر به ایسنا ، منتشر شد سند جامع که خواستار خروج نیروهای خارجی و پایان ائتلاف را محاصره یمن را از زمین دریا و هوا پورت.

آنها همچنین خواستار آن است که ائتلاف دولت پرداخت حقوق برای دهه آینده و دست بر جبران خسارت برای بازسازی کشور از جمله خانه های تخریب شده در حمله ،

‘نهایت فوریت’

دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که به نام یک “فوری جهانی آتش بس” برای کمک به جلوگیری از فاجعه برای مردم آسیب پذیر در مناطق جنگی با استقبال از آتش بس پیشنهاد و خواست دولت و سکوت ؟ برای ورود به مذاکرات است.

“تنها از طریق گفت و گو خواهد طرفین قادر به توافق بر سر ساز و کاری برای حفظ در سراسر کشور آتش بس انسانی و اقتصادی اعتماد سازی اقدامات برای کاهش درد و رنج مردم یمن و از سرگیری روند سیاسی برای رسیدن به یک راه حل جامع برای پایان دادن به جنگ,” او گفت:.

آتش بس می آید که عربستان سعودی در وضعیتی وخیم از غوطه وری قیمت نفت به دنبال رها کردن خود از هزینه درگیری که به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم یمن و باعث چه سازمان ملل متحد جهان را بدترین بحران انسانی.

یمن را شکسته و سیستم بهداشت و درمان است که تا کنون ثبت شده هیچ مورد از COVID-19 بیماری اما به کمک گروه هشدار داده اند که هنگامی که آن را ضربه, تاثیر فاجعه بار خواهد بود.

اتحادیه عرب دبیر کل احمد ابوالغيت Gheit نیز مورد ستایش قرار داد آتش بس ارائه به عنوان یک “فرصت نادر برای توقف خونریزی در یمن است.”

فاطمه Abo Alasrar یک محقق در خاورمیانه موسسه گفت: ناظران را به تمرکز بر روی اینکه آیا از ایسنا ، در حال حاضر متوقف کردن عملیات نظامی خود را.

“این خواهد بود که واقعی محک موفق آتش بس به عنوان ایسنا ، در حال حاضر باز چند battlefronts آنها نمی توانیم به نزدیک است.”

مبارزه اخیرا تشدید دوباره بین روحانی تسلیت گفت و ریاض حمایت دولت یمن نیروهای نظامی در اطراف استراتژیک نظام آل Jouf کردم و مأرب پایان دادن به یک ماه طولانی سکون.

و عربستان دفاع هوایی ره یمن شورشی موشک بیش از ریاض و شهر مرزی جیزان در اواخر ماه گذشته ترک دو غیرنظامی زخمی در حکومت نظامی-قفل سرمایه, دولت, رسانه ها گزارش شده است.

این اولین اصلی حمله به عربستان سعودی از سران شورشیان ارائه شده در سپتامبر گذشته برای توقف حملات در پادشاهی پس از ویرانگر موشکی و حملات هواپیماهای بدون سرنشین در ایران در تاسیسات.

هفته گذشته ائتلاف انجام چندین حمله هوایی در یمن را شورشی نپال در تلافی حملات موشکی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im