Coronavirus موارد افزایش به 84 در هند: وزارت بهداشت

دهلی نو: تعداد رمان coronavirus موارد در هند افزایش یافت و به 83 روز شنبه که شامل یک مرگ هر یک از دهلی نو و کارناتاکا اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

در حالی که 76 سال از Kalaburagi که به تازگی از عربستان سعودی درگذشت و در روز پنج شنبه 68 ساله در دهلی نو که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus گذشت در رم منهر Lohia (RML) در بیمارستان در شب جمعه.

این زن که با یک سفر سابقه در خارج از کشور تا به حال آزمایش مثبت درگذشت به دلیل co-مير (دیابت و فشار خون بالا) وزارت بهداشت در گفت و اضافه کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

دهلی نو گزارش شده هفت موارد مثبت و اوتار پرادش 11 تا کنون. کارناتاکا شش coronavirus بیماران در حالی که ماهاراشترا است 14 و لاداخ ،

علاوه بر این در راجستان هندوستان, Tamil Nadu, Jammu and Kashmir, آندرا پرادش و پنجاب گزارش یک مورد در هر. Telangana گزارش کرده است ،

کرالا ثبت 19 نفر از جمله سه بيمار مرخص ماه گذشته بعد از بهبود از بیماری عفونت با علائم شبه آنفولانزا.

تعداد کل 84 تایید موارد شامل 17 خارجیان — 16 گردشگران ایتالیا و کانادا, وزارت, مقامات گفت.

در میان افزایش coronavirus موارد در هند دولت خواسته است مردم را به وحشت گفت: هیچ جامعه انتقال این ویروس مشاهده شده و وجود دارد تنها چند مورد از انتقال محلی تا کنون است که “نه بهداشت و درمان اضطراری” در هند در حال حاضر.

با سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر بهداشت وزارت گفت: بیش از 4000 نفر که آمده بودند در تماس با 83 مورد مثبت شناسایی شده اند از طریق قرارداد ردیابی شدند و در حال پیگیری در حالی که 42,000 مردم در سراسر کشور هستند که جامعه تحت نظارت است.

او گفت: تمام امکانات ضروری مانند جامعه نظارت قرنطینه جداسازی بخش کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) آموزش نیروی انسانی واکنش سریع تیم در حال تقویت در همه ایالت ها و سرزمین های اتحادیه.

این مرکز به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری روز جمعه اعلام کرد که مردم را مجاز به سفر از طریق 19 37 مرز زمینی checkposts از نیمه شب شنبه و خدمات از هند و بنگلادش عبور از مرز مسافری قطار و اتوبوس را همچنان به حالت تعلیق باقی می ماند تا 15 آوریل است.

تنها چهار هند و نپال از مرز checkposts باقی خواهد ماند و عملیاتی و برای شهروندان بوتان و نپال بدون روادید ورود به این کشور ادامه خواهد داد, صفحه اصلی, وزارت, وزیر اضافی آنیل ملک گفته بود.

وی گفت: تصمیم گیری در بستن Kartarpur راهرو تحت بررسی است

دولت روز چهارشنبه به حالت تعلیق در تمام ویزاها محرومیت چند دسته مانند دیپلماتیک و اشتغال, در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

آن را خواسته است اتباع هند برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خارج از کشور.

تمام تماس های ورودی مسافران بینالمللی در بازگشت به هند باید خود نظارت بر سلامت خود و پیگیری لازم را انجام دهد و اصلا به عنوان دقیق توسط دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de