Coronavirus موارد پرش در واشنگتن و نیویورک به عنوان مقامات تقویت پاسخ

مقامات ایالات متحده در حال ramping تا پاسخ خود را به پرش در COVID-19 نفر در این کشور عمدتا از دو خوشه در واشنگتن و نیویورک است.

در مجموع 99 مورد از coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده با توجه به آخرین شمارش توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که آهنگ های گسترش ویروس. در همه 13 متحده گزارش موارد و حداقل 11 نفر تایید شده اند فوت کرده اند که از این نوشتن.

در مارس 5, لایحه با هدف مبارزه با کروناویروس جدید—که می تواند $8.3 میلیارد دلار در بودجه—تصویب سنا در یک 96-1 رای دادن. یک روز پیش از آن به تصویب مجلس در یک 415-2 رای تنها چند ساعت پس از مجلس نمایندگان و سنا تخصیص رهبران کنگره نیتا Lowey (D-n. y.) و بهداشت ، ریچارد شلبی (R-Ala.), پرده برداری از این طرح است.

این قانون شامل حدود 3 میلیارد دلار در تحقیقات واکسن و برخی $2.2 میلیارد دلار در پیشگیری و آمادگی در تلاش تا حد زیادی بیش از یک پیشنهاد مطرح شده توسط کاخ سفید در هفته گذشته. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او مخالف بزرگتر هزینه های بسته.

هزینه های بسته همچنین شامل 500 میلیون دلار برای گسترش دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی به سالمندان که در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض خطر گروه در طول COVID-19 شیوع. بسیاری از ویروس مرگ و میر در سراسر جهان هستند و در میان افراد مسن و افرادی که در حال حاضر مشکلات اساسی.

در مارس 5, نوادا, برای اولین بار از بیمار آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus به گفته مقامات بهداشت و درمان در حالی که آمریکا دیگر—اورگان, کالیفرنیا, رود آیلند, فلوریدا و نیویورک—گزارش اولین موارد این ویروس در هفته گذشته.

واشنگتن مقامات در 5 مارس گزارش داد یک تیز چشم انداز مثبت در بیماران مبتلا به این ویروس به عنوان دولت, وزارت بهداشت, وزیر, جان Wiesman تایید کرد در مجموع 70 نفر در دولت است. یک روز قبل از آن وجود دارد 39 مورد تأیید.

بخش عمده ای از این موارد در واشنگتن صورت گرفت در شهرستان کینگ که در آن مقامات محلی به تازگی اعلام وضعیت اضطراری پس از آن مشخص شد وجود دارد به احتمال زیاد شیوع در زندگی مراقبت مرکز پرستاری که مرتبط شده است در بسیاری از موارد.

پنجاه و یک موارد و هشت مرگ و میر تایید شده است در شهرستان کینگ در حالی که 18 نفر و مرگ دو نفر تایید شده اند در نزدیکی شهرستان اسنوهومیش ، یک مورد تایید شده در Grant County است. بسیاری از موارد مرگ و میر گزارش شده در واشنگتن شده اند از افراد مسن ترین که تا به حال شرایط بهداشتی اساسی با توجه به مقامات محلی.

در مارس 4, یک بیمار در کالیفرنیا درگذشت از کروناویروس جدید مارک اولین مرگ ناشی از این ویروس در ایالات متحده در خارج از ایالت واشنگتن.

در ضمن در نیویورک یک خوشه از coronavirus موارد تولید هشت اضافی بیماران, رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در ماه مارس اعلام کرد 5. دو مورد جدید گزارش شده در شهر نیویورک و یکی در لانگ آیلند. در مجموع تعداد موارد دو برابر در دولت فقط در ساعت به تعداد 22.

“شماره ادامه خواهد داد تا” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “باید آن را, از آنجا که ما در حال ادامه برای تست بیشتر و بیشتر. بیشتر شما در آزمون تعداد بالاتر شما خواهد شد.”

خوشه در نیویورک مراکز در اطراف یک وکیل که زندگی در شهرستان Westchester اما با این نسخهها کار در محله منهتن. نه موارد قبلا مربوط به 50 سال از جمله 20 ساله و پسر 14 ساله و دختر و همسرش.

محققان نیز آغاز کرده است, استخدام نفر در ایالات متحده برای آزمایش یک واکسن آزمایشی برای coronavirus. اعضای دولت گفته اند که خطر ابتلا به این بیماری هنوز باقی مانده است کم است. Coronavirus شیوع پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر.

اما پنج کشور در حال حاضر تست جدید کروناویروس به عنوان دو شرکت بزرگ تجاری آزمایشگاه اعلام کرد قصد دارد برای آزمایش ویروس جدید اضافه کردن به ملی ظرفیت به تعداد موارد را افزایش می دهد.

شصت و هفت بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور در حال ارائه تست برای این ویروس جدید از فقط هشت هفته پیش انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه مدیر عامل شرکت اسکات بکر گفت: در روز پنج شنبه. در هر یک از 44 متحده تست برای این ویروس وجود دارد حداقل یک آزمایشگاه است که با موفقیت تایید کیت های آزمایش و ارائه تست تشخیصی برای COVID-19 با توجه به انجمن که نشان دهنده دولت و آزمایشگاه های محلی در سراسر کشور است.

مین, اوهایو, West Virginia, آلاباما, Oklahoma, وایومینگ, قلمرو گوآم این جزایر ویرجین ایالات متحده و پورتوریکو هنوز در حال کار بر روی گرفتن آزمون و در حال اجرا.

Zachary Stieber و جک فیلیپس کمک به این گزارش.

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im