Coronavirus معطل می تواند در جراحی و پلاستیک تا 3 روز مطالعه می یابد

رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 است پایدار در سطوح ساعت است و می تواند زنده ماندن به مدت سه روز در برخی از, با توجه به بزرگترین تحقیقات پزشکی سازمان در جهان است.

موسسه ملی بهداشت (NIH) در انتشار اخبار گفت که یک مطالعه جدید ارائه اطلاعات کلیدی در مورد ثبات SARS-CoV-2 ویروس است که باعث می شود به طور بالقوه مرگبار بیماری تنفسی است.

نتیجه آن افراد ممکن است انتخاب کنید تا این ویروس از طریق هوا و بعد از لمس اشیاء آلوده.

از طریق تعدادی از آزمایش های اخیر ذکر شده توسط NIH محققان ردیابی ویروس زنده ماندن در سطوح مختلف.

در مس این ویروس جان سالم به در فقط چهار ساعت در حالی که روی مقوا می تواند تا آخرین روز.

اما در برخی از سطوح آن فعال باقی مانده است بسیار طولانی محققان نوشت: با COVID-19 قادر به زنده ماندن به مدت سه روز در پلاستیک و جراحی.

محققان گفتند که در صورت آئروسل ویروس به طول انجامید به مدت سه ساعت پس از اسپری.

Epoch Times Photo
این اسکن میکروسکوپ الکترونی تصویر منتشر شده در Feb. 13, 2020, نشان می دهد, SARS-CoV-2 (رنگ زرد)—همچنین به عنوان شناخته شده 2019-nCoV ویروس است که باعث COVID-19—جدا شده از بیمار در ایالات متحده در حال ظهور از روی سطح سلول (آبی/صورتی) کشت در آزمایشگاه است. (حسن نیت ارائه میدهد از NIAID-RML)

این نتیجه گیری آمده از یک مطالعه مشترک توسط NIH مراکز کنترل بیماری ها (CDC) UCLA و دانشگاه پرینستون, دانشمندان, و برای اولین بار منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

‘بسیار بزرگتر شیوع’ از سارس

محققان همچنین دریافتند که SARS-CoV-2 مشابه است ثبات به اصلی ویروس سارس اما سریعتر است – ،

“در مطالعه ثبات این دو ویروس ها رفتار مشابه که متاسفانه نتواند به توضیح دهد که چرا COVID-19 تبدیل شده است بسیار بزرگتر شیوع” NIH گفت: در یک نسخه.

Epoch Times Photo
چاپ 3D از یک سنبله پروتئین از SARS-CoV-2—همچنین به عنوان شناخته شده 2019-nCoV ویروس است که باعث COVID-19—در مقابل چاپ 3D از یک SARS-CoV-2 ویروس ذرات. سنبله پروتئین (پیش زمینه) را قادر می سازد تا ویروس وارد و آلوده کردن سلول های انسان است. این ویروس در مدل virus سطح (آبی) پوشش داده شده است با سنبله پروتئین (قرمز) است که قادر به ویروس وارد و آلوده کردن سلول های انسان است. (حسن نیت ارائه میدهد از NIAID/RML)

NIH است که یک سازمان از وزارت بهداشت و خدمات انسانی است وظیفه buttressing “ملت قابلیت برای جلوگیری از بیماری است.”

آن اشاره کرد در این انتشار است که یافته های این مطالعه حمایت ارشاد از متخصصان بهداشت عمومی به استفاده از اقدامات احتیاطی شبیه به کسانی که برای آنفولانزا و دیگر ویروس های تنفسی برای جلوگیری از گسترش SARS-CoV-2.

آژانس می گوید برای جلوگیری از تماس نزدیک با افراد بیمار و جلوگیری از دست زدن به چشم ها بینی و دهان.

آن را توصیه می کند مردم را به ماندن در خانه هنگامی که بیمار است.

Epoch Times Photo
رای گیری در حوزه کارمند ادگار مور می پوشد دستکش و ماسک آماده به مردم وارد به رای در فلوریدا ریاست جمهوری اوليه به عنوان coronavirus همه گیر همچنان در میامی فلوریدا در 17 مارس سال 2020 است. (جو Raedle/گتی ایماژ)

‘بزرگ, جسورانه,’ طرح امداد

SARS-CoV-2 سرچشمه در ووهان چین است و در حال حاضر جهانی همه گیر. گسترش سریع آن شده است کاتالیزور برای widescale اجتماعی و اقتصادی اختلال.

با تعدادی از گزارش آمریکا در مورد از این بیماری تنفسی فزاینده گذشته از 5700 و مرگ و میر نزدیک به 100 میلیون ها نفر از آمریکایی ها ماندم, به در خانه های خود به جای رفت و آمد به محل کار یا مدرسه.

شهرهای بزرگ مانند نیویورک افزایش یافت “اجتماعی فاصله” سیاست ها توسط بسته شدن مدارس, میله, رستوران ها و تئاتر.

برای کمک به کنار آمدن با این بیماری همه گیر کاخ سفید به دنبال چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “بزرگ” و “پررنگ” coronavirus طرح امداد گفت: به ارزش حداقل $850 میلیارد دلار است.

“این رفتن به آن را برای رفتن به پررنگ خواهد بود و این سطح از شور و شوق برای به دست آوردن چیزی انجام می شود—من فکر نمی کنم من تا کنون دیده ام هر چیزی کاملا آن را دوست دارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این طرح در سه شنبه جلسه توجیهی کاخ سفید-چراغ Coronavirus نیروی کار.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس دولت او روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در 17 مارس سال 2020 است. (ایسنا/جاناتان ارنست)

معاون رئیس جمهور مایک پنس در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن در این جلسه گفت که کاخ سفید ممکن است نظامی راه اندازی بیمارستان در ویروس داغ مناطق در صورت درخواست دولت فرمانداران و یا استفاده از ارتش پارسیان از مهندسین برای اضافه کردن ظرفیت موجود در بیمارستان.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که زندگی مردم در شهر نیویورک باید به پناهگاه آماده شده در محل در عرض 48 ساعت آینده بیش از وقوع.

د Blasio گفت که او برنامه ریزی شده برای تصمیم گیری در عرض دو روز که آیا به منظور ساکنان به “پناهگاه در محل” برای مبارزه با گسترش ویروس. این حرکت را تا حد زیادی محدود مردم به خانه های خود در شهر حدود 8.5 میلیون نفر اما احتمالا اجازه دهید آنها را لازم سفر به مواد غذایی یا داروسازی.

“این یک تصمیم بسیار دشوار است” de Blasio گفت. “ما هرگز در اینجا قبل از. من هرگز شنیده از هر چیزی شبیه به این در تاریخ شهر نیویورک است.”

رادیو فردا کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im