Coronavirus به ارمغان می آورد 2 دشمنان با هم ژاپن و چین

پکن – چین به عنوان چهره های افزایش انزوا با برخی از کشورها بسته کردن مرزها بیش از coronavirus ترس بعید اچ پدید آمده – تاریخی طاق-دشمن ژاپن است.

پس از چند دهه جنگ و دشمنی کمک های مالی و رقصنده باله فریاد حمایت خود را در میان حرکات است که رسالت و ژاپن به مردم و رسانه های دولتی.

خبر که دولت ژاپن با ارسال هواپیما تحمل هزاران قطعه از لباس های حفاظتی برای سخت ضربه مرکزی شهر ووهان دریافت بیش از 170 میلیون بازدید در توییتر مانند Weibo پلت فرم.

پرواز پنجم در نوع خود اجاره توسط توکیو مواجه شد با قدردانی این سفارت را Weibo account, اما همچنین نگرانی ژاپن در نبرد خود در برابر شیوع.

“شما بهترین هستید! تو بهترین دوست و همسایه از مردم چین!” نوشت: یک کاربر. “اما من امیدوارم که شما می توانید همچنین شکست این بیماری همه گیر به زودی.”

“نگه داشتن برخی برای خودتان لطفا” نوشت: یکی دیگر از.

ژاپن که قرار است میزبان بازی های المپیک تابستانی در سال جاری تایید کرده است حداقل 79 مورد در داخل کشور و یک مورد مرگ و بیش از 600 عفونت های دیگر بر روی یک کشتی کروز.

در اواخر ماه ژانویه, عکس از جعبه اهدا ماسک از ژاپن تحمل یک خط از شعر کلاسیک رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی چینی.

“سرزمین های خارجی از هم جدا شده توسط کوه ها و رودخانه های ما به اشتراک بگذارید باد و ماه زیر همان آسمان” جعبه می گویند به نقل از یک تانگ-سلسله متن.

چین وزارت امور خارجه گفت که “بسیار لمس” با شعری هدیه.

“این بیماری همه گیر موقت است اما دوستی ماندگار” گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying ستایش عکس آنلاین دیده می شود از داروخانه ها با نشانه هایی گفت: “اجازه دهید به چین!”

ژاپن “آسیب پذیر”

این ویروس به کشته شدن بیش از 2100 نفر و آلوده بیش از 74,500 در چین از آن برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته.

فعلی حسن نیت بین شرق آسیایی همسایه گریه به دور از دیپلماتیک spats که مشخص می شود ارتباط خود را در دهه های اخیر از اختلافات دریایی به طولانی خشم بیش از قربانیان ژاپنی در زمان جنگ برده داری جنسی.

ژاپن تاخت و تاز چین در دهه 1930 و دو کشور مبارزه یک جنگ تمام عیار از سال 1937 تا ژاپن را شکست در جنگ جهانی دوم در سال 1945.

چین می بیند ژاپنی سیاستمداران’ دوره بازدیدکننده داشته است به توکیو Yasukuni جنگ حرم تجلیل به جرم جنایتکاران جنگی به عنوان نشانه ای از پرخاشگری است.

اما در حال حاضر “در چنین دوران سخت و به خصوص به دلیل حملات و انتقادات (از کشورهای دیگر) دولت چین و مردم فقط به خاطر چنین نشان می دهد از حمایت” گفت: ویکتور Teo, دستیار استاد مطالعات ژاپنی در دانشگاه هنگ کنگ است.

در همان زمان “آن است که قطعا در ژاپن منافع ملی که تهدید سلامت باقی مانده موجود بیش از حد” تئو به خبرگزاری فرانسه گفت.

“ژاپن بسیار آسیب پذیر به دلیل شدید مردم-به-مردم و مبادلات اقتصادی با چین است.”

در حالی که ایالات متحده و چند کشور دیگر ممنوع مسافران از چین و ژاپن تنها مانع ورود مردم از دو استان چین سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

کمک های مالی و حمایت از کسب و کار “طبیعی” و نه فقط به دلایل بشردوستانه “اما همچنین به دلایل اقتصادی” ساتوشی Amako چین متخصص در دانشگاه واسدا گفت.

“این روشن است که اگر اقتصاد چین در حال صدمه زدن به اقتصاد ژاپن دریافت یک ضربه از آن و بالعکس.”

‘عمیق تر انگیزه’

روابط بین آسیا دو تا از بزرگترین اقتصادهای گرم در سال های اخیر پس از درد و رنج در سال 2012 زمانی که توکیو “ملی” مورد مناقشه جزایر ادعا توسط پکن.

شینزو آبه ساخته شده اولین سفر خود به چین با یک نخست وزیر از سال 2011 سال گذشته است. رئیس جمهور چین بود و انتظار می رود به دیدار ژاپن این سال است.

“عمیق تر مشوق” در حال رانندگی در بهبود چین و ژاپن روابط ریچارد مک گرگور, یک عضو ارشد در موسسه Lowy گفته.

“چین است که همیشه بیشتر نگران به ژاپن که روابط با واشنگتن برو جنوب” مک گرگور گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توجهی متحدان می تواند به پکن “یک فرصت برای شروع به ترک ایالات متحده-ژاپن داد,” کاهش ما تسلط در منطقه مک گرگور گفت.

اما همه در چین و ژاپن را نمایش از حسن نیت.

اخبار درباره رقصندگان از توکیو ماتسویاما باله شرکت آواز چینی سرود ملی در مرحله و تشویق چینی بینندگان دریافت بیش از 100 میلیون بازدید در Weibo.

دولتی تلخیص جهانی بار توصیف عملکرد به عنوان نشان “درونی احترام و ستایش” برای چین است.

برخی از بینندگان لعنتی ویدئو به عنوان ملودرام و نامناسب اشاره به سرود تاریخی ریشه در ضد ژاپنی مقاومت در طول 1930s.

“این است که کمی بیش از حد آنها نمی دانند که در آن بود که می خواستند به بردگی ما در آن دوران است?” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de