Coronavirus می رسد در شهرستان خود را

حیدرآباد: Telangana روز دوشنبه ثبت اولین مورد کرونا ويروسی با یک مرد جوان شاغل در یک شرکت نرم افزاری تایید آلوده بودن آن است. 24 سال است که در حال حاضر در ICU از جداسازی بخش در گاندی کلی بیمارستان (GGH) که در آن وضعیت خود را با توجه به وزیر بهداشت Etala Startengine شد با ثبات است.

دولت اول Covid-19 بیمار توسط یکی از ساکنان Mahendra تپه در سکوندربد و زندگی با تمدید مشترک خانواده آقای Rajender گفت. به گفته وزیر مرد پرواز از دبی به بنگلور و سپس به حیدرآباد با اتوبوس.

این خبر برای اولین بار اعلام شد توسط اتحادیه وزارت بهداشت در مورد مثبت Covid-19 مورد در حیدرآباد. تایید این آقای Startengine گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر در روز سه شنبه است که “هیچ دلیلی برای زنگ به دلیل مورد”.

“دولت است که در بالای این موضوع و گرفته است, هر ممکن است احتیاط. ما در حال برداشتن گام های بیشتر برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. تمام کسانی که شناخته شده اند که در تماس با بیمار هستند که باید برای سلامت خود و مراحل گرفته شده برای تست آنها را بیش از حد. وجود دارد به اندازه کافی امکانات در بیمارستان ها برای مقابله با بیشتر موارد اگر نیاز بود,” او گفت:.

وزیر بهداشت گفت: وزیر K. Chandrashekar رائو به بررسی توسعه و آموزش تمام بخش های مرتبط با سلامت, حمل و نقل, آموزش و پرورش و دیگران که در مقابله با مسائل مربوط به گردهمایی های زیادی از مردم به اقدامات سختگیرانه برای کنترل این بیماری است. او گفت که وزیر مطمئن است که بودجه نمی خواهد یک مشکل در مبارزه با ویروس.

پس از تکرار تلنگر از خبرنگاران آقای Startengine گفت: “ما در مجموع از 80 نفر که در حال ‘دنبال’ به عنوان کسانی که در تماس نزدیک با بیمار است. این شامل اعضای خانواده اش, 20, کارکنان از آپولو بیمارستان در سکوندربد که در آن او پذیرفته شد و به مدت چهار روز قبل از مراجعه به بیمارستان گاندی و 27 نفر که در سفر با او در یک اتوبوس از بنگلور به حیدرآباد.”

این Covid-19 ‘بیمار صفر’ به صورت Telangana, با توجه به, وزیر بهداشت, گرفتار این بیماری در طول سفر خود به دبی در اواسط فوریه.

مرد رفت به دبی در فوریه 15 و در آنجا ماند “چهار یا پنج روز” ملاقات با همکاران خود از جمله برخی از شرکت هنگ کنگ ،

“Telangana تا به حال هیچ موردی از این ویروس که به صورت محلی منتقل می شود. این مرد به دست آورد و آن را در دبی از جایی که او پرواز کرد به بنگلور. او در آنجا ماند و در آنجا به مدت دو روز و به حیدرآباد در یک اتوبوس در فوریه 21,” Rajender گفت.

در بدو ورود در بنگلور از دبی در فوریه 20, مرد ظاهرا بدون علامت به مدت پنج روز و صرف بعد از دو روز بازدید از شرکت خود را در بنگلور.

“در فوریه 22, او در سفر به حیدرآباد در یک اتوبوس بود و در خانه برای پنج روز. او تعداد بازدید آپولو بیمارستان به صورت سرپایی برای یک چک آپ چرا که او تا به حال طراحی و توسعه یک تب و علائم دیگر. پس زن و شوهر بیشتر بازدیدکننده داشته است به عنوان یک بیمار او پذیرفته شد در آپولو. او در آنجا به مدت دو روز — فوریه 27 و 28 — قبل از مراجعه به بیمارستان گاندی در روز یکشنبه” آقای Rajender اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de