کروناویروس یک بیماری همه گیر نیاز به اقدام فوری: که

ژنو: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر و خواست اقدام تهاجمی از همه کشورها برای مبارزه با آن به عنوان سهام ایالات متحده سقوط به بازار خرس خاک و چندین شهرهای آمریکا پیوست همتایان جهانی در ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

با استفاده از شارژ کلمه “همه گیر” پس از shying دور از تماس آن تا پیش از این آژانس سلامت سازمان ملل متحد به دنبال شوک بی حال کشور به بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.

“ما باید به نام هر روز برای کشور به اقدامات فوری و اقدام تهاجمی. ما باید پله به زنگ با صدای بلند و روشن” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر. اگر کشورهای تشخیص, تست, درمان, منزوی, ردیابی و بسیج خود را با مردم در پاسخ,” او گفت:. “ما عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت و نگران کننده سطح انفعال.”

پس از کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس برای روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک بیضی آدرس دفتر او به شدت محدود مسافری اروپا سفر به آمریکا و حرکت به سهولت همه گیر اقتصادی هزینه های.

NBA شد اولین بار عمده آمریکا ورزش فوتبال را به حالت تعلیق بازی که سوالات مطرح شده در مورد کالج بسکتبال قهرمانی که در حال حاضر برگزار خواهد شد و بدون حضور طرفداران. در ایتالیا, باشگاه فوتبال یوونتوس گفت: مدافع Daniele Rugani آزمایش مثبت است.

ایران و ایتالیا, جدید, خط مقدم مبارزه با این ویروس آغاز شده است که در چین که گفت.

“آنها رنج می برند اما من به شما تضمین کشورهای دیگر خواهد شد در این وضعیت به زودی, گفت:” دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im