تاج خروش پیش بینی: Tamil Nadu در شهرهای بزرگ به کل حکومت نظامی به مدت 4 روز

چنای: دولت تامیل نادو در روز جمعه اعلام کرد که شهرهای بزرگ از جمله Chennai, Coimbatore و Madurai خواهد شد که در مجموع مدنی حکومت نظامی به مدت چهار روز آغاز این آینده پنج شنبه, مارس 26 تا چهار شنبه, آوریل 29.

در طول این چهار روز مواد غذایی باز خواهد شد و جنبش عمومی محدود خواهد شد ساعت 6 صبح تا 9 ساعت.

در کوچکتر شهرداری شرکت از Tirupur و سالم کل مدنی مقررات منع رفت و آمد خواهد بود به مدت سه روز آغاز در روز یکشنبه ،

تصمیم به تشدید زمان مستند محدودیت های آمد و پس از وزیر Edappadi K Palaniswami در زمان بررسی نشست شیوع کروناویروس در دولت امروز.

تامیل نادو است 1,683 تایید COVID-19 موارد با چنای در صدر فهرست با 400 به دنبال Coimbatore (134) و Tirupur (110). مادورای و سالم باید 52 و 29 مورد بود.

دولت ذکر ملی مدیریت بحران, قانون سال 2005 در اعلام مدنی مقررات منع رفت و آمد.

جلسه بررسی شنیده کارشناسان گفتن وجود دارد که احتمال افزایش عفونت کروناویروس در روزهای آینده در پرجمعیت شهری خوشه از دولت است.

در این جلسه اشاره کرد که گسترش این رمان coronavirus شده است موجود به حد قابل توجهی در مناطق روستایی تامیل نادو اما الگوی متفاوت بود در شهرستانها.

چه باز خواهد شد ؟

خدمات ضروری معاف از مجموع مدنی مقررات منع رفت و آمد در پنج شهری خوشه ها: بیمارستان, آزمایش, آزمایشگاه, داروخانه, خدمات ضروری از قبیل آمبولانس.

ادارات دولتی در برخورد با توابع ضروری از جمله دبیرخانه در چنای بخش بهداشت و رفاه خانواده, بهداشت عمومی, پلیس درآمد و مدیریت بحران, برق, Aavin (فرآوری شیر apex تعاوني) محلی بدن و تامین آب را عمل خواهد کرد اما با یک تعداد محدود از کارکنان.

دولت مرکزی و دفاتر بانک ها و دیگر خدمات ضروری تحت دولت مرکزی ممکن است عملکرد با یک سوم از کارکنان. همچنین Amma محیط های اغذیه فروشی و خود پرداز به عملکرد به طور معمول.

دیگر اجازه فعالیت ها عبارتند از: خانه برای کودکان سالخورده, بی بضاعت, جسمی معلول و جامعه آشپزخانه, سازمان های اجتماعی وزارت رفاه و محلی بدن.

Palaniswami گفت: سازمان های غیر دولتی به دنبال به خدمت به فقرا ممکن است همچنان به انجام این کار پس از گرفتن مجوز است.

بازار عمده فروشی از جمله Koyembedu سبزی و میوه در بازار خواهد شد به شدت تنظیم شده است. فروشگاه تلفن همراه به تنهایی مجاز خواهد بود به گرفتن میوه ها و سبزیجات به مردم در درب خانه خود.

Sub-ثبت دفاتر نمی خواهد تابع در طول روز مقررات منع رفت و آمد.

به علاوه محدودیت های حال حاضر در نیروی مختلف مهار مناطق خواهد شد با دقت بیشتری اعمال می شود. بیان کرد که جنبش مردم در مهار مناطق خواهد بود به طور کامل متوقف شد و همچنین فضایی جنبش Palaniswami گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de