تاج بیماران می تواند گسترش عفونت دو تا سه روز قبل از علائم نشان می دهد: مطالعه

پکن: بيماران مبتلا به COVID-19 ریختن و یا دفع عفونی coronavirus دو تا سه روز قبل از نشان دادن اولین علائم با توجه به مدل سازی مطالعه که می گوید کنترل اقدامات صورت گرفته پس از علائم به نظر می رسد ممکن است کاهش اثر در مهار بیماری همه گیر.

مطالعه منتشر شده در مجله Nature Medicine به ذکر است که عوامل متعددی می تواند بر اثر بخشی اقدامات کنترلی طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus SARS-CoV-2.

این شامل زمان بین موارد پی در پی در یک زنجیره ای از انتقال و دوره کمون بین قرار گرفتن در معرض عفونت و بروز علائم به گفته محققان از جمله اریک لاو از دانشگاه هنگ کنگ است.

اگر سریال فاصله زمانی کوتاه تر از دوره کمون این امر نشان می دهد که انتقال ممکن است اتفاق افتاده قبل از آشکار توسعه علائم آنها گفت.

در این مطالعه دانشمندان بررسی الگوهای زمانی ویروسی ریختن در سال 94 بيماران مبتلا به COVID-19 بستری گوانگژو هشتم مردم بیمارستان در چین است.

آنها مورد تجزیه و تحلیل سواب گلو جمع آوری شده از این بیماران از زمانی که اولین علائم به نظر می رسد تا 32 روز بعد.

با توجه به مطالعه 414 سواب بودند مورد تجزیه و تحلیل و دانشمندان دریافتند که بیماران بيشترين بار ویروسی در شروع علائم است.

آنها همچنین مدل COVID-19 infectiousness پروفیل از یک نمونه مختلف از 77 ‘انتقال جفت از در دسترس عموم داده است.

هر یک از این جفت شامل دو بيمار مبتلا به COVID-19 با روشن اپیدمیولوژیک لینک با یک بیمار بسیار به احتمال زیاد به آلوده دیگر دانشمندان توضیح داده شده است.

از اینجا محققان استنباط نمود که infectiousness آغاز شده 2.3 روز قبل از علائم ظاهر شد و به اوج خود رسید و در 0.7 روز قبل از ظاهر خود.

خود را برآورد 44 درصد از موارد ثانویه آلوده بودند در دوران قبل از مرحله علامتدار با infectiousness پیش بینی شده برای کاهش سرعت در ظرف هفت روز.

با توجه به دانشمندان و محدودیت های این مطالعه عبارتند از: اعتماد از تحقیقات بر روی بیمار به یاد بیاورید از شروع علائم است که ممکن است معرفی تعصب را به عنوان ممکن است تاخیر در به رسمیت شناختن از اولین علائم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im