M B GIRISH

Kalaburagi: 57 سال درگذشت Covid-19 در گلبرگه موسسه علوم پزشکی (GIMS) بیمارستان در Kalaburagi در دوشنبه, او پنجمین از جمله مرگ و میر در این شهر که repoted اولین coronavirus مرگ در کشور است.

57 سال است که ساکن الاند شهر و در بیمارستان بستری شد در آوریل 21. پس از یک هفته درمان فرد نیست پاسخ به درمان و مرگ او در روز دوشنبه.

همیشه پس از اولین مرگ یک عالم مذهبی در مارس 10, کل این منطقه شده است تحت یک معاون-مانند مستند اما مرگ آخرین جمعه نشان داد که در مهار این بیماری همه گیر شده است آسان برای دولت های منطقه است.

پس از مرگ 57 ساله یکی دیگر از شش نمونه مثبت آزمایش برای این بیماری است. در میان جدید مثبت هستند از مرد مرده.

                            

در مورد مرد تاریخ پزشکی, منابع گفت: Deccan Chronicle او شده بود مبتلا به کبد شکایت. او به دنبال توصیه های پزشکی از بیمارستان های خصوصی در Kalaburagi و سولاپور در ماهاراشترا قبل از او تبدیل شده تا برای مراقبت های پزشکی در الاند و بعد از آن در Kalaburagi.

به عنوان بسیاری از 43 نمونه از مرد خانواده قرار گرفتند و تست های آزمایشگاهی. برخی از 28 نمونه آزمایش منفی و 15 گزارش هنوز تحویل داده می شود به دولت های منطقه است.

سلامت بولتن منتشر شده توسط depucty کمیسر B. Sharath دوشنبه شب اعلام کرد که در مجموع 44 مورد در منطقه بازگشته اند مثبت از 3776 نمونه ارسال شده به آزمایشگاه آزمون تا کنون.

در شادتر کنار هفت موارد درمان شده است و در حال ترخيص از بيمارستان ، وجود دارد 21 مهار مناطق و 20 از آنها فعال هستند مهار مناطق در Kalaburagi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im