کرونا آلوده بیمار در ایندور فرار انزوا تسهیلات دستگیر

ایندور: چهار نفر از جمله دو COVID-19 بيمار که تا به حال موفق به فرار از انزوا تسهیلات در, Madhya Pradesh را ایندور شهرستان در یک کامیون بودند دستگیر و در Morena منطقه, پلیس گفت:.

هشت نفر از جمله شش coronavirus بیماران و دو مظنون در حال فرار از انزوا تسهیلات مجموعه در یک هتل در ایندور روز چهارشنبه که سه COVID-19 بيمار شد و بعد از آن ترسیم شده و به بیمارستان منتقل شد.

چهار نفر باقی مانده که می خواستم به بازگشت به خانه خود را در ایالت اوتار پرادش گرفتار شده بودند در روز پنج شنبه شب در منطقه مرزی از Morena اضافی شهرستان سرپرست پلیس (CSP) Puneet Gehlot گفت.

تمام سرنشینان این کامیون از جمله چهار فراری راننده و پاک از اوتار پرادش – ثبت نام خودرو قرار داده شد تحت پزشکی و تست شده او گفت:.

چهار فراری بودند رزرو در زیر بخش مربوط هندی, قانون مجازات اسلامی, او گفت:, و اضافه کرد که یک مرکز درمانی راه اندازی شد برای nab آخرین coronavirus بیمار که هنوز هم در بزرگ است.

در ضمن مرکزی Kotwali ایستگاه پلیس مسئول B D Tripathi پیشتر گفته شش فراری بودند ماندن در تسلیم در نزدیکی Ranipura منطقه ایندور در حالی که دو ساکن شد و در یک musafirkhana’ (نوع تسلیم).

“از آنجا که دولت محلی اعلام کرد Ranipura به عنوان کانون coronavirus در ایندور ما فرستاده بود چند نفر از جمله این هشت از منطقه و محلات مجاور به انزوا تسهیلات,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de