ایالات متحده قاضی امن denaturalization یک محکوم تروریستی محکوم شده بود به 20 سال زندان برای حمایت از گروه تروریستی القاعده وزارت دادگستری اعلام کرد در فوریه. 4.

قاضی Staci M. Yandle ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوب ایلینوی وارد دستور لغو این تابعیت شهروندی از Iyman فارس 50 ساله پاکستان مادری که محکوم شد در سال 2003 ارائه و توطئه برای ارائه کمک مادی به القاعده و محکوم به 20 سال زندان.

در میان اقدامات خود در حمایت از تروریسم سازمان فارس “ارزیابی عملی از یک طرح به سقوط پل بروکلین در نیویورک با استفاده از گاز برش” و ابلاغ “ارزیابی خود را به القاعده از طریق پیام های رمزی.”

محکوم تروریستی همچنین در سفر خود به افغانستان در سال 2000 که در آن او ملاقات سابق القاعده به رهبری اسامه بن لادن به عنوان به خوبی به عنوان دیگر بالا-رتبه بندی اعضای گروه در یک القاعده اردوگاه های آموزشی. در حالی که وجود دارد فارس گفته تحقیق اطلاعات در مورد هواپیما فوق سبک برای ارشد القاعده رهبر و مرتب برای بلیط های هواپیمایی صادر می شود به فعالان القاعده با توجه به این بیانیه.

دادگاه این هفته در بر داشت که فارس بود واجد شرایط برای تابعیت در ایالات متحده به دلیل او تا به حال “غیرقانونی تهیه تابعیت خود را از طریق ارائه اطلاعات نادرست عمدی از مواد حقایق” در حالی که ورود او به وابستگی به القاعده در ظرف پنج سال پس از بومی نشان داد که او “نه متصل به اصول قانون اساسی” در زمان او تابعیت شد.

Epoch Times Photo
جریان آب از یکی از شهر نیویورک آبشارهای نصب و راه اندازی هنر در پل بروکلین در نیویورک در تاریخ 1 ژوئیه 2008. (ماریو تاما/گتی ایماژ)

فارس نیز در بر داشت فاقد شرایط لازم برای تابعیت چرا که او تا به حال دروغ به ماموران اداره مهاجرت و مورد استفاده شخص دیگری گذرنامه و ویزا به دست آوردن جعلی ورود به ایالات متحده در سال 1994. محکوم تروریستی برای اولین بار به ایالات متحده آمد از بوسنی درخواست پناهندگی با توجه به ملی نقد و بررسی.

“یک اولویت در وزارت دادگستری است که حفاظت از امنیت ملی ما و یکی از چیزهایی که ما در حمایت از این هدف است که به گونه ای خستگی ناپذیر دنبال denaturalization شناخته شده و مشکوک به تروریست ها گفت:” دستیار دادستان کل جودی شکار برای وزارت دادگستری مدنی را بدست آورد.

“چه فارس را نامعقول است—او وانمود به پشتیبانی ایالات متحده آمریکا و قانون اساسی به طبیعی در حالی که او به طور فعال در حمایت اسامه بن لادن و ارشد القاعده رهبری در برنامه های خود را برای حمله به ایالات متحده است. این denaturalization از فارس و از دیگران که به طور مشابه فریبکاری ایالات متحده کمک می کند تا دفاع از یکپارچگی سیستم مهاجرت ترویج حاکمیت قانون و آمریکا امن تر است.”

فارس در حال حاضر در خدمت او جنایی جمله در آمریکا زندان در, Marion, ایلینوی و انتظار می رود که منتشر شد در ماه اوت سال 2020 است. با توجه به denaturalization او ممکن است در خارج از کشور است.

وکیل Steven D. Weinhoeft برای منطقه جنوب ایلینوی گفت که تبدیل شدن به یک تابعیت شهروند ایالات متحده یک “امتیاز” و “روند باید برای محافظت از ایمنی ملت ما و برای محافظت و تشخیص فداکاری تعيين و به افتخار کسانی که کسب این امتیاز صادقانه میگویم.”

می آید یک ماه پس از ایالات متحده گزارش انجام یک حمله هدف قرار دادن قاسم al-Rimi, رهبر القاعده در شبه جزیره عربستان وابسته در یمن است که بارها و بارها در معرض تهدید حملات هدف قرار دادن ایالات متحده در نظر گرفته است و در میان خطرناک ترین شاخه های القاعده است.

نیویورک تایمز گزارش داد که سه تن فعلی یا سابق آمریکا ابراز اطمینان کرد که آل Rimi کشته شده بودند در یک ژانویه حمله هوایی در یمن اما این هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de