تبدیل جهان ‘نفرت’ برای چین به فرصت های اقتصادی می گوید: کرد

دهلی نو: اتحادیه وزیر Nitin کرد روز یکشنبه گفت: هند باید در تبدیل جهان “نفرت” برای چین در میان coronavirus همه گیر را به یک فرصت اقتصادی برای خود جذب مقیاس بزرگ سرمایه گذاری خارجی.

تعامل با خارج از کشور دانش آموزان هندی از طریق ویدئو کنفرانس با وزیر MSME و حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها گفت: در سراسر جهان در حال حاضر وجود دارد “نفرت از چین است. آیا ممکن است برای ما برای تبدیل آن به یک فرصت برای هند؟”

با اشاره به بسته اقتصادی اعلام شده توسط ژاپن برای کسب و کار خود خروج چین کرد گفت: “من احساس می کنم که ما باید فکر می کنم که ما بر روی آن تمرکز کنید. ما باز خواهد شد هند سناریو برای آن است. ما را از سر بگذرانند و همه چیز را به آنها و جذب سرمایه گذاری خارجی.”

پرسید که آیا هند می تواند هر گونه اقدام علیه چین در جعبه گذاردن آن است که به عمد “سرکوب” اطلاعات در کروناویروس گفت: این یک موضوع حساس مرتبط با وزارت امور خارجی و نخست وزیر و بنابراین آن را نمی خواهد بود مناسب برای او را به اظهار نظر در آن است.

کرد گفت: تمام ادارات دولتی به ویژه وزارت اقتصاد و دارایی و همچنین بانک مرکزی هند (RBI) در حال تدوین سیاست برای پیروزی در “جنگ اقتصادی” پست COVID-19 همه گیر و تحقق نخست وزیر رویای ساخت هند یک دلار 5 تریلیون اقتصاد است.

“در همان زمان ما می توانیم زیرساخت های 100 تومان لاخ کرور,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im