نیویورک (AP) — یک تیم داوطلب از conservators در حال تلاش برای نجات برخی از 85,000 آثار ترس از دست داد در یک ساختمان آتش در قلب منهتن چینی.

حدود یک سوم از این مجموعه متعلق به موزه چینی در آمریکا حذف شده است پس از آتش و ساختمان مقامات تلقی برخی از مناطق از ساختار امن, New York Daily News گزارش روز سه شنبه.

تاریخی متعلق به شهرستان, ساختمان, شد, ذخیره سازی سایت برای موزه, که در این نزدیکی واقع شده. آتش خروشان از طریق ساختار در شب Jan. 23 و آتش نشانان هنوز هم در حال کار به آن را کنترل 24 ساعت پس از آن گزارش شد.

Conservators از موزه شهر نیویورک مرکز یهودی تاریخچه و نهادهای دیگر بوده است داوطلبانه برای نجات و بازگرداندن archives است که داستان از مهاجرت به ایالات متحده است. آنها شامل پارچه رستوران منوها و بلیط کشتی معابر.

بسیاری از موارد به خود گرفته اند و ساختمان است که خانه موزه. صاحبخانه وجود دارد اهدا طبقه چهارم به عنوان یک فضای ذخیره سازی موقت و conservators در حال کار برای خشک کردن آیتم های که دچار شدید آسیب آب.

این معلوم نیست که مقالات را می توان از دیگر بخش هایی از ساختمان که آتش گرفت.

تبلیغات

در مورد 35,000 اقلام در این مجموعه بوده است دیجیتالی و کسانی که فایل های پشتیبان گرفته گفت: نانسی یائو Maasbach رئیس جمهور از موزه.

سرپرست امور فرهنگی کمیسر کاتلین هیوز در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که نشانه هایی وجود دارد که از دست دادن ممکن است به عنوان بزرگ به عنوان اصل می ترسید.

“تلاش های فوق العاده به ما داده اند امید است که مکا را بی بها archives ممکن است نجات داد” Hughs گفت.

نه آتش نشانان و 59 ساله مرد بودند مجروح در آتش سوزی. این مرد را نجات دادند از طبقه پنجم از ساختمان و گرفته بود جدی اما وضعیت با ثبات است.

علت آتش سوزی هنوز در دست بررسی آتش سخنگوی وزارت پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de