محافظه کاران درخواست پلیس برای بررسی نخست وزیر بیش از ما خیریه معامله

مخالفت محافظه کاران خواستار تحقیقات جنایی را به نخست وزیر جاستین ترودو و روابط به ما موسسه خیریه پس از دولت فدرال دست سازمان 900 میلیون دلار تنها منابع قرارداد.

تماس می آید یک روز پس از CBC News گزارش داد که به رغم ادعاهای اولیه ما تا به حال مالی معاملات با برخی از ترودو اعضای خانواده به ویژه مادرش مارگارت و برادر Alexandre.

ما و وابسته به آن پرداخت برخی از 300.000 دلار در صحبت کردن هزینه ها به دو طریق سخنرانان ویژه اداره بیش از چهار سال گذشته.

اخبار CTV همچنین گزارش داد که نخست وزیر زن سوفی Grégoire ترودو دریافت 1500 $برای شرکت در یک ما رویداد در سال 2012 قبل از ترودو شد رهبر حزب لیبرال. او در حال حاضر میزبان یک پادکست برای خیریه.

فدرال تضاد منافع و اخلاق کمیسر ماریو Dion اعلام کرد روز جمعه گذشته بود که او بررسی ترودو بیش از انتخاب ما برای اجرای برنامه کمک های مالی.

محافظه کار و امور مالی منتقد Pierre Poilievre درخواست پلیس برای بررسی, نخست وزیر جاستین ترودو و روابط به ما صدقه است. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

اما محافظه کار و امور مالی منتقد Pierre Poilievre گفت: یک پروب با اخلاق کمیسر به تنهایی کافی است با توجه به آیات جدید در مورد پرداخت به ترودو اعضای خانواده قبل از اتاوا اعطا ما قرارداد به اداره کانادا دانشجو خدمات گرانت (CSSG).

“این فقط یک تضاد منافع. آن را بسیار جدی تر از آن است. ما یک نخست وزیر است که با استفاده از قدرت خود را برای دریافت سود از یک سازمان مربوط به خود و خانواده اش او گفت:” در فرانسه.

Poilievre ذکر شده در بخش 121 از قانون به عنوان یک پتانسیل خیابان پلیس.

که بخش تحت عنوان “تقلب در دولت می گوید:” این یک جرم برای کسی که به یک انتخاب رسمی یا هر یک از اعضای خانواده خود را در “وام پاداش استفاده و یا بهره مندی از هر نوع به عنوان نظر, همکاری, کمک, اعمال نفوذ و یا یک فعل یا ترک فعل در ارتباط با معامله کسب و کار و یا هر ماده از کسب و کار مربوط به دولت است.”

“ما در حال درخواست از مقامات مربوطه اگر این می تواند اعمال می شود” Poilievre گفت.

اولیه تصمیم به برون سپاری این کار را به یک شخص ثالث با روابط نخست وزیر بود که با انتقاد برخی در خیریه بخش و با مخالفت محافظه کاران است.

ما تصمیم به خروج از قرارداد هفته گذشته به نقل از “جنجال” بیش از این همکاری است. ما توافق کردیم به $19.5 میلیون آن پرداخت می شود به اداره برنامه.

ترودو تا به حال در دفاع از این همکاری گفت: ما تنها با یک شبکه در سراسر کشور قادر به اجرای یک برنامه از این نوع برای افراد جوان است. دیگر سازمان های خیریه را سوال که ادعای.

محافظه کار و اخلاق منتقد مایکل بارت گفت که آن را “ضروری” که پلیس پروب تصمیم دولت به دست چنین با ارزش قرارداد به یک “ترودو و لیبرال-دوستانه استوار است.”

“کانادایی سزاوار به یک نخست وزیر و یک دولت و یک مجلس است که آنها اعتماد به نفس در,” او گفت:. “روشن است که اعتماد به نفس متزلزل شده است و هنوز دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *