محافظه کاران درخواست اداره کنترول و تفتیش به کاوشگر ‘برون سپاری’ از $900M کمک های دانشجویی برنامه

فدرال محافظه کاران خواستار رسیدگی به لیبرال تصمیم دولت به موسسه خیریه بین المللی اداره $900 میلیون برنامه طراحی شده برای کمک به دانش آموزان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

درخواست مندرج در نامه ای به رئیس اداره عالی تفتیش کارن هوگان در روز یکشنبه که در آن محافظه کاران استدلال می کنند که “برون سپاری” در کانادا دانشجو خدمات کمک مالی به ما خیریه تضعیف مجلس توانایی برای نظارت بر برنامه کمک.

محافظه کاران همچنین با اشاره به “به خوبی مستند” ارتباط بین ما و نخست وزیر جاستین ترودو به عنوان آنها تأکید بر اهمیت شفافیت و پاسخگویی و ارزش برای پول در اتاوا COVID-19 هزینه.

“توسط برون سپاری این برنامه به یک سوم کانال های مناسب برای مخالفت با موشکافی بسیار شالوده ما دموکراسی پارلمانی شده اند دور” می خواند نامه امضا شده توسط نمایندگان مجلس محافظه کار Pierre Poilievre دن Albas و Raquel Dancho.

“در واقع, آن است که دفتر خود را که ارائه خواهد شد بسیاری مشروع و شفاف بررسی این برنامه است.”

حسابرس اداره بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در روز یکشنبه.

دانش آموز, داوطلب, برنامه برای کمک به 20,000 افراد جوان

دولت لیبرال اعلام کرد که کانادا دانشجو خدمات اعطای هفته گذشته به عنوان بخشی از یک مجموعه گسترده تر از حمایت از دانش آموزان و افراد جوان تلاش برای پیدا کردن کارآموزی, کار آموزی و سایر کار های مربوط به تجربه در طول COVID-19.

دانش آموزان واجد شرایط می توانید درآمد تا $5,000 برای کار داوطلبانه با سازمان های غیر انتفاعی که در حال کمک به کوسن تاثیر بیماری همه گیر. این برنامه قرار است به جای تا 20,000 دانش آموزان داوطلب در مواضع بین در حال حاضر و اکتبر.

سازمان دیده بان | نخست وزیر ترودو است, سوال در مورد موسسه خیریه قرارداد:

نخست وزیر جاستین ترودو با خبرنگاران صحبت می کرد از دکل بزرگ آبجوسازی در اتاوا حومه Kanata. 0:48

ترودو در دفاع از استخدام ما به اداره برنامه های پس از جنگ از منافع نگرانی مطرح شد در هفته گذشته. نخست وزیر با حضور چند ما حوادث در گذشته و همسرش سوفی Gregoire ترودو میزبان یکی از آن پادکست.

نخست وزیر گفت که تصمیم به استفاده از ما ساخته شده بود توسط غیر حزبی خدمات عمومی نه با او. تحویل گرانت برنامه خواستار یک سازمان قادر به رسیدن به ده ها هزار نفر از دانش آموزان, او گفت:.

ما به کارگردانی سوال جمعه به دولت است.

محافظه کاران می خواهند بررسی تمام COVID-19 هزینه های

محافظه کاران می خواهند هوگان به ترکیب خود را مطالعه کنیم و دانش آموز برنامه کمک به او را بزرگتر نقد و بررسی دولت همه گیر مربوط به هزینه های است که انتظار می رود در مجلس مطرح بعد از این سال.

مستقیم هزینه فدرال در اورژانس اقدامات کمک های اولیه در حال حاضر در $174 میلیارد, دولت اعلام کرد جمعه, رانده شده توسط یک پرش در هزینه برآورد شده از کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند به 80 میلیارد دلار.

که از قبلا تجدید نظر 60 میلیارد دلار و بیش از دو برابر اصل 35 دلار-میلیارد دلار تخمین می زنند که تقاضا افزایش می یابد و دریافت کنندگان آماده برای دریافت هشت هفته های اضافی پرداخت.

آمار کانادا در آخرین گزارش اشتغال نشان داد که بازگشت متوسطه دانش آموزان در سن 20 تا 24 به حال یک رکورد بالا نرخ بیکاری در ماه مه از 42.1 درصد و در حدود یک سوم تا به حال دیده می شود تابستان کارگماری ناپدید می شوند به دلیل COVID-19.

آمار منتشر شده در جمعه توسط آژانس همچنین نشان داد که جوانان در اصطلاح اینترنت نسل بودند به احتمال زیاد به طور رسمی داوطلب. آنها کمک به طور متوسط 82 بدون مزد ساعت به موسسات خیریه در سال 2018 و تا به حال یک داوطلب رای از 52 درصد است.
 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *