کنگره و کاخ سفید در رسیدن به توافق بر 2 تریلیون دلار بسته امداد برای COVID-19

کاخ سفید آمریکا و رهبران کنگره در سنا درباره توافق بر 2 تریلیون دلار بسته امداد در میان COVID-19 pandemic, کاخ سفید رسمی اریک Ueland گفت: در مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز چهارشنبه.

“خانم ها و آقایان ما انجام می شود. ما باید یک معامله” او گفت:.

متن معامله نمی شد انتظار می رود به در دسترس خواهد بود تا بعد از آن در روز چهارشنبه.

بسته را مستقیم پرداخت تا $3000 تا بیشتر ایالات متحده در خانواده و ارائه برخی از $367 میلیارد به یک برنامه برای کسب و کار کوچک وام برای کمک به آنها را نگه داشتن حقوق و دستمزد به کارگران مجبور به ماندن در خانه با توجه به “در خانه ماندن” سفارشات در چندین ایالت در سراسر کشور است.

این بسته همچنین شامل 500 میلیارد دلار از صندوق برای تضمین وام های یارانه برای کمک به بزرگتر صنایع 250 میلیارد دلار برای گسترش بیکاری کمک و 75 میلیارد دلار برای بیمارستان است.

دموکرات ها دو بار مسدود 2 تریلیون دلار بسته قبل از توافق.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 800 نفر در ایالات متحده و آلوده بیش از 55 ، 000.

تایید موارد CCP ویروس در ادامه به افزایش در ایالات متحده به عنوان تست و دسترسی به آن را بهبود می بخشد و همانطور که بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به معرض ویروس.

ایالات متحده تایید کرد بیش از 10 ، 000 مورد جدید در روز سه شنبه به بالاترین تعداد CCP ویروس موارد گزارش شده در یک روز در کشور تا کنون.

مقامات کاخ سفید اعلام کرد که هر کسی که سمت چپ شهر نیویورک و نیویورک مترو منطقه باید خود قرنطینه به مدت 14 روز از زمان آنها به سمت چپ برای به حداقل رساندن خطر گسترش COVID-19 سراسر کشور است.

“در خانه ماندن” سفارشات صادر شده است طی هفته گذشته در چندین ایالت آمریکا موثر بر بیش از یک سوم ساکنان ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش این CCP ویروس است که باعث COVID-19. ایالات متحده عبارتند از: کالیفرنیا, کانکتیکات, دلاور, ایلینوی, ایندیانا, لوئیزیانا, ماساچوست, میشیگان, New Jersey, New York, اوهایو, اورگان, غرب ویرجینیا و واشنگتن است.

ساکنان توصیه می شود به در خانه باقی می ماند مگر اینکه آنها نیاز به ترک فعالیت های ضروری. غیر ضروری کسب و کار نیز دستور داده شده است بسته شده است. هر ایالت دارای تغییرات جزئی به آنچه به عنوان واجد شرایط به عنوان “ضروری” اما به طور کلی این لیست شامل فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ایستگاه های داروخانه و اساسی خدمات بهداشتی و درمانی.

کنگره زودتر تصویب $8.3 میلیارد اضطراری CCP ویروس هزینه های بسته (pdf) در اوایل ماه مارس که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 6. قانون بودجه را قادر می سازد به توسعه یک واکسن برای COVID-19 و سایر اقدامات پیشگیری.

رئیس جمهور در مارس 18 امضا در خانه کمک های اضطراری بسته دوم کمک های مانند بسته در ماه مارس—فراهم می کند که پرداخت می شود بیمار و خانواده را ترک و برای تعدادی از آمریکایی ها رایگان COVID-19 تست و تقویت بیمه بیکاری.

در همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با استناد به دفاع تولید عمل می کنند به طور مستقیم به منظور شرکت به تولید کالاهای حیاتی در پاسخ به شیوع اجازه می دهد برای شتاب در ساخت و تولید تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک و کیت های آزمایش. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به وزارت مسکن و توسعه شهری را به حالت تعلیق و اخراج.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در تاریخ 13 مارس به آن را فعال کنید تا به 50 میلیارد دلار در امداد رسانی کمک های مالی به ارائه به دولت و دولت های محلی برای پاسخ به CCP ویروس همه گیر.

آسوشیتد پرس و رویترز کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im