کنگره تقسیم بیش از راهول گاندی بازگشت

دهلی نو: یک پتانسیل تقسیم تهدید کنگره پس از حدس و گمان است که راهول گاندی می تواند بازگشت در راس. یک بحث است مواج در راه هایی برای خلاص شدن از آن “سلسله tag”. برخی از رهبران جوان معتقد هستند که اگر Rahul آگهی آن در سال 2024 انتخابات عمومی آن میانجامد و دیگری انتخابات شکست او به عنوان “مسابقه” برای نخست وزیر نارندرا.

چندین آمده اند و پیشنهاد اقدامات برای به دست آوردن مجدد آن ریتم اما “انفعال در تمام سطوح” را ترک کرده اند آنها را دلسرد.

در اوایل این هفته سابق MP Sandeep Dikshit گفته بودند “شش و هشت” مردم قادر به رهبری این حزب است. او مورد حمله رهبران ارشد گفت: “گاهی اوقات شما می خواهید انفعال از آنجا که شما نمی خواهید یک عمل خاص اتفاق می افتد”.

بسیاری احساس می کنید که Rahul احاطه شده است “unelectable رهبران که می خواهید او را به دلیل این که چگونه می توان آنها را در قدرت”.

رهبران حزب که یا از دست رفته در انتخابات و یا نمی جنگیدند و یا اشتیاق برای یک Rajya سبها نامزدی شناور نام خود را به نگه داشتن خود را مربوط به منابع می گویند.

سابق بمبئی کنگره رئیس سانجی Nirupam بود که sulking در انتخابات می خواهد Rahul به عنوان رئیس حزب.

وضعیت بسیار بد منابع می گویند که چندین رهبران دولت باید شروع به دنبال در گزینه های دیگر. “زمان آن رسیده است برای آقای گاندی را بیش از” یک رهبر دولت گفت. “این بهتر خواهد بود که او طول می کشد عقب و یک چهره جدید پدیدار می شود که می تواند در بی جی پی با یک روایت.”

او تعجب که اگر Rahul می خواستم به بازگشت پس چرا او را در چنین عجله که کل حزب می خواست او را به ادامه.

حتی با هیچ موقعیت دیدگاه های خود را عمدتا در برابر آنچه در حزب در حال انجام است.

خودی ادعای او در برابر پست-نظرسنجی داد در ماهاراشترا با شیو سنا. همچنین در طول هاریانا مجمع نظرسنجی خود دست پرورده Ashok Tanwar بود که حذف به عنوان هاریانا رئیس واحد و در نهایت استعفا داد بود و ایجاد مشکل برای حزب.

بسیاری از رهبران ادعا کرد پس از 2019 Lok سبها افتضاح چندین نامزد در مجمع انتخابات مشتاق برای Rahul به مبارزات انتخاباتی برای آنها.

دیگر شکایت است که Rahul دفتر پر است از “چپ متمایل NGO افراد با سطح زمین تجربه”.

قبلا سابق کنگره رهبران Jagdambika Pal و Hemanta Biswa سرما (هر دو در حال حاضر با بی جی پی) ادعا کرد که آن را غیر ممکن برای گرفتن وقت ملاقات و حتی زمانی که یکی بود با توجه به انتقادات و پیشنهادات داده شده به او رفت و “در برابر مردمی رهبران”.

پس از سونیا گاندی در زمان شارژ وجود دارد باید چهار سنجی مونتاژ — Haryana, Maharashtra, Jharkhand و دهلی نو است.

کنگره در قدرت در Jharkhand و ماهاراشترا است و افزایش آن شمارش در هاریانا.

همچنین استدلال کرد که حزب برنده راجستان, Madhya Pradesh و چتیسگر در سال 2018 تنها به دلیل قوی رهبران دولت. فشار درون حزب است که در تمام زمان بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im