حیدرآباد: وزیر سابق و رهبر اپوزیسیون در شورای قانونگذاری محمد علی Shabbir به شدت محکوم کرد صفحه اصلی وزیر محمود علی اطلاعیه که Telangana دولت خواهد پیاده سازی ملی ثبت احوال (NPR) در قالب جدید است.

پرداختن گسترده ‘Mushaira’ برگزار شد و در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) NRC و NPR در قلی قطب شاه ورزشگاه در روز دوشنبه, Shabbir علی به شدت محکوم خانه وزیر محمود علی برای, اعلام کرد که NPR خواهد بود به اجرا در Telangana با شش سوال اضافی که نیاز مردم به گزارش تاریخ و محل تولد پدر و مادر خود را در طول NPR بررسی.

وی یادآور شد مخاطبان است که این کنگره به رهبری دولت UPA که تا به حال راه اندازی اداره ثبت احوال در سال 2010. این یک فرم ساده با 21 سوال اساسی و هیچ جامعه یا فرد تا به حال هر گونه اعتراض به آن است. اما BJP دولت ساخته شده است که این ستیز با اضافه کردن شش پارامترهای جدید که شامل Aadh-عار تعداد ساکنان, voter ID, تابه, گواهینامه رانندگی و شماره تلفن همراه و تاریخ و محل تولد پدر و مادر و آخرین محل اقامت.

“قبل از درخواست مردم اجازه KCR و محمود علی به ما بگویید که در تاریخ تولد پدر و مادر خود و ارائه اسناد و مدارک برای اثبات آن,” او گفت:.

Shabbir علی تصریح کرد: آنچه که وزیر K. Chandrashekhar رائو بود BJP عامل و دولت او خواهد پیاده سازی کا NRC و NPR در Telangana. او گفت که TRS مخالفت شهروند متمم لایحه در مجلس بود تنها یک چشم را برای گمراه کردن مردم به خصوص مسلمانان است. “اگر TRS بود واقعا مخالف کا پس چیست جلوگیری از KCR از ساخت باز اعلام کرد که کا NRC و NPR خواهد اجرا نمی شود در Telangana؟”

کنگره رهبر همچنین ناودان MIM رهبر وارث پاتان برای بحث برانگیز ’15 کرور روپیه در مقابل 100 کرور’ سخن گفتن. او را متهم به MIM رهبران کمک BJP در اجرای یک دستور کار جمعی در کشور است. “با اظهارات بحث برانگیز این MIM رهبر تلاش برای خرابکاری در شاهین باغ و دیگر ضد کا تظاهرات. مردم متعلق به همه ادیان و جوامع در حال بدست گرفتن بخشی در ضد کا تظاهرات. اما وارث پاتان در نمونه ای از بی جی پی و آر در تلاش است تا به اشتباه تصور که ضد کا اضطراب تنها متعلق به یک جامعه خاص,” او گفت:.
او بیشتر ناودان TRS و حیدرآباد شهرستان پلیس برای انکار اجازه ضد کا تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im