کنگره قرار می دهد جلو 10 نقطه تقاضا منشور به دولت دهلی نو بیش از Covid19

دهلی نو: این کنگره در روز جمعه گفت: مهاجران و روزانه شرط باید incentivised به عنوان آن را مطرح a 10-نقطه تقاضا منشور قبل از, Arvind Kejriwal, دولت برای کمک به کسانی که در پریشانی در سرمایه های ملی با توجه به COVID-19.

این حزب خواستار آن شدند که ثابت اتهام قدرت بخشیده و هزینه های مدرسه باید شارژ از دانش آموزان علاوه بر پرداخت حقوق معلمان در کمک مدارس و کارگران در MSMEs توسط دولت است.

کنگره ارشد سخنگوی آجی Maken به دنبال دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) به مطلع می شود به عنوان مقررات برای تحویل پسران در سرمایه های ملی برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار از طریق آنها.

او گفت: تمام 89 افرادی که در تماس با یک پسر تحویل پیتزا, ترس از آلوده با این ویروس شده اند و قرنطینه باید بلافاصله تست شده است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدئو کنفرانس Maken گفت آزمایش باید ramped تا در سرمایه های ملی و پرسید که آیا دهلی نو تا به حال وارد جامعه انتقال مرحله-3 از این ویروس به عنوان 135 نفر نگه داشته شده است “در دست بررسی”.

سابق دهلی رئیس کنگره گفت: مهاجران باید incentivised در دهلی نو و در شهرهای دیگر آنها به عنوان ستون فقرات هر شهر و خواستار آن شدند که آنها داده می شود 7,500 تومان در هر ماه بلافاصله برای کمک به آنها در مقابله با بحران.

“مهاجران ستون فقرات هر شهر و از این رو آنها باید incentivised به آنها احساس امنیت در دهلی و دیگر شهرهای” Maken گفت.

وی همچنین خواستار پرداخت جیره به مدت دو ماه به فقیر و آسیب پذیر علاوه بر پرداخت حقوق بازنشستگی به شهروندان ارشد و زنان بیوه و خطر کمک هزینه به بهداشت و خط مقدم سلامت کارگران است.

Maken همچنین در خواست یک کمک هزینه بیکاری تومان 5,000 برای همه بیکاران در سرمایه های ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de