دهلی نو: دقیقه پس از Jyotiraditya Scindia ارائه استعفای خود را به عضویت در حزب به کنگره رئیس سونیا گاندی کنگره اخراج او را بر ضد فعالیت های حزب پس از گزارش آمده است که او تا به حال ملاقات PM مودی و Amit Shah.

ناراضی کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia ملاقات نخست وزیر نارندرا مودی روز سه شنبه در میان نشانه آن است که او ممکن است پیوستن به دست با بی جی پی برای سرنگونی Madhya Pradesh دولت است.

منابع گفت: Scindia برای اولین بار ملاقات اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و سپس روسای جمهور دو کشور ملاقات مودی در نخست وزیر اقامت.

قانون گذاران وفادار به Scindia است که ناراحت با کنگره رهبری با به حاشیه راندن در امور Madhya Pradesh کنگره به احتمال زیاد به ترک این حزب برای کاهش کمال نات دولت منجر به یک اقلیت است.

آن است که به احتمال زیاد به دنبال Bharatiya Janata Party ردی ادعا می کنند به صورت دولت در دولت است.

کنگره رئیس جمهور را تایید کرده است اخراج Jyotiraditya Scindia از کنگره ملی هند با اثر فوری برای “anti-فعالیت های حزب” گفت: KC Venugopal, دبیر کنگره است.

هیچ فرد است و نه خواهد بود بیشتر از این حزب: کنگره جناح جوانان رئیس

جوانان هند کنگره (IYC) رئیس Srinivas B V در سه شنبه ناودان Jyotiraditya Scindia که اعلام کرده استعفای خود را از اصلی عضویت در کنگره و تشکر رئیس حزب سونیا گاندی برای اخراج سابق گنا MP “بود که در ترویج ضد فعالیت های حزب و بندى”.

“تاریخ 1857 و 1967 بار دیگر تکرار” Srinivas B V با اشاره به سال 1857 شورش علیه کمپانی هند شرقی و نقش Scindia royals پس از آن به عنوان به خوبی به عنوان Vijayaraje Scindia سوئیچ از کنگره به جانا Sangh در سال 1967.

“من می خواهم برای تشکر از کنگره رئیس جمهور سونیا Gandhiji برای گرفتن قوی گام برای اخراج رهبر بود که در ترویج ضد فعالیت های حزب و بندى” این IYC رئیس گفت.

“هیچ فرد است و نه خواهد بود بیشتر از حزب” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im