سردرگمی بیش از رزمناو ایمنی جلیقه led RCMP به شلیک کسی نبود N. S. مسلح

سردرگمی بیش از یک پارک پلیس رزمناو و کسی با پوشیدن ایمنی جلیقه led دو RCMP ماموران شروع به تیراندازی در یک فرد در یک مرکز نوا اسکوشیا firehall در طول تعقیب و مسلح در ماه گذشته به جرم تیراندازی منابع تایید CBC.

افسران از دست رفته و هیچ کس مجروح شد در مارس 19 حادثه در Onslow بلمونت آتش نشانی سالن بود که چپ فلفلی با گلوله سوراخ. مسلح در مرکز تعقیب جنایتکاران در منطقه در آن زمان است.

سالن مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک اورژانس پناه مرکز ساکنان از Portapique, N. S., این روستا که در آن تیراندازی داد و بیداد که در نهایت در زمان 22 زندگی آغاز شده بود 12 ساعت قبل از.

یک RCMP رزمناو و یک افسر مستقر شده بودند در سالن. در آن زمان نیروهای پلیس در سراسر استان شد و در مواظب برای مسلح بود که جعل هویت یک افسر و رانندگی المثنی RCMP رزمناو و در ادامه به کشتن او نقل مکان کرد و از جامعه به جامعه است.

منابع تایید حساب کاربری از یک شاهد که قبلا گفته CBC که دو RCMP افسران کشیده تا به firehall واقع در حدود 25 کیلومتری شرق Portapique و باز آتش در حدود 10:30 صبح به وقت محلی. این حادثه بود در چند ثانیه و افسران در زمان خاموش.

نوا اسکوشیا جدی Incident Response تیم در حال بررسی آنچه اتفاق افتاده است. هنوز معلوم نیست دقیقا چه کسی به ماموران آتش گشودند.

‘پس از سانحه ترین چیزی که تا کنون تحمل’

کمتر از 10 دقیقه قبل از حادثه RCMP بود توییتی که تیراندازی مشکوک در Debert و مرکزی Onslow منطقه است.

اما فیلم های نظارت که بعدها برگرفته نشان داد فرد مسلح در حال حاضر نقل مکان کرد و فراتر از آن جامعه است. تصویری گرفته شده در 10:25 صبح در میلبروک حدود 13 کیلومتر جاده نشان می دهد که او با پوشیدن فلورسنت ایمنی جلیقه.

یکی از گلوله سوراخ سمت چپ در کنار firehall. برخی از این گلوله حتی یک آسیب دیده آتش نشانی کامیون ها. (پل Palmeter/CBC)

دو نفر از این افراد در firehall بودند آتش رئیس و معاون که کاهش یافته است مصاحبه این هفته است. کلیر همسالان داوطلب آتش نشان است که صحبت می کند برای این تیپ گفت: آتش نشانان پوشیده نیست ایمنی و جلیقه بودند در یک اتاق جلسه با یک آواره ساکن که در تلاش بود به ثبت نام برای پشتیبانی اضطراری زمانی که عکس آغاز شده است.

“این احتمالا پس از سانحه ترین چیزی است که آنها همیشه تحمل” گفت: همسالان. “این بچه ها در داخل بودند در طبقه با جداول مخفیگاه آنان ، این بود که در یک وضعیت است که آنها در حال رفتن هرگز را فراموش کرده ام.”

تیراندازی آسیب دیده یکی از کامیون های آتش نشانی. آن را به سمت چپ سوراخ گلوله در یک سنگ یادبود به اعضای افتاده و در دیوارهای ساختمان سفید.

این معلوم نیست که با پوشیدن ایمنی جلیقه. همسالان گفت که در علاوه بر این به RCMP افسر مستقر در خارج از سالن وجود دارد کولچستر شهرستان رسمی وجود نظارت بر تخلیه مرکز.

شادی McCabe که زندگی در کنار Onslow سالن قبلا گفته CBC او را دیدم دو مرد که به نظر می رسد RCMP افسران جلو و شروع به شلیک در سالن. او گفت: او را دیدم یک مرد سوم خیزان پایین بین دو وسیله نقلیه.

سازمان دیده بان | آنچه ما می دانیم درباره چه جرم تیراندازی گشوده:

بر اساس RCMP گزارش های صوتی ضبط شده و مصاحبه این است که آنچه ما در مورد آنچه اتفاق افتاده در طول یک فرد مسلح داد و بیداد که در سمت چپ 22 قربانیان مرده است. 7:21

پت کوران اقدام مدیر سرت گفت که او نمی باید هر گونه اطلاعات اضافی و به اشتراک گذاری این هفته است. اما هرج و مرج صحنه که باز شدن در سالن منعکس چقدر از کوره در رفته جستجو برای مسلح بود که آن روز صبح.

زمانی که دو افسر وارد firehall تیرانداز بود و در حال حاضر حدود 20 کیلومتر بیشتر در جنوب, جایی که او با گذشت یک ایستگاه گاز در بروکفیلد منطقه با توجه به نظارت عکس Mounties منتشر شده هفته گذشته.

تنگ گره تیپ متزلزل حادثه

همسالان نبود در firehall که صبح و گفت: این هنوز روشن نیست که به آتش نشانان که دقیقا چه چیزی باعث RCMP افسران شروع به شلیک. اما او گفت که او می تواند به درک آنها در میان یک وضعیت غیر قابل پیش بینی.

“این بدیهی است که قطعا تا به حال چیزی برای انجام با این تیرانداز, شما می دانید. اما چگونه است که باز شدن? من تا به حال هیچ ایده. و آن را بسیار متشنج زمان” همسالان گفت. “ما در حال کاوش و یا هر چیزی شبیه به آن.”

مانند هر خانواده واحد Onslow بلمونت آتش نشانان نگاه کردن به یک دیگر گفت همسالان. آنها به طور منظم با هم برای صبحانه در روزهای یکشنبه به مبادله داستان در مورد هفته.

پس از داد و بیداد مرگبار و آتشباری در پایگاه خود این تیپ برگزار شد جمع آوری به بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

این گروه استفاده می شود برای پاسخ به مرگبار بزرگراه سقوط کرد و گاه به گاه به بن بست. اما نیمی از زمان آنها با شرایط اضطراری پزشکی. اولین تماس 2020 بود به نجات 22 سال اسب است که از طریق شکست یخ از صاحب آن برکه.

کلیر همسالان است یک داوطلب آتش نشان است که صحبت می کند برای Onslow بلمونت آتش نشانی. (CBC)

ترسناک که بازی کردن در سراسر جوامع اطراف آن در ماه گذشته بر خلاف هر چیزی که آنها تصور است.

“ما باید بیشترین احترام RCMP و آنها را مجبور به انجام کار خود را و آنها را به انجام آنچه انجام می دهند راه آنها می خواهند به آن را انجام دهد. و من فکر می کنم که ما می دانیم که در برخی از نقطه در زمان اطلاعات منتشر خواهد شد” همسالان گفت.

تیپ اعضاء فقط رها هیچ کس صدمه دیده بود توسط عکس در سالن گفت همسالان اما او هنوز هم نگه داشتن چشم در او همکار داوطلبان برای نشانه های فشار. تیپ معاون رئیس و رئیس در حال حاضر به دنبال مشاوره برای کمک به فرایند تجربه.

عکس اخراج در خود سالن را متزلزل صمیمی گروه بسیاری از آنها نیز متصل در برخی از راه به خانواده هایی که عزادار و افرادی که کشته شدند.

در حال حاضر آنها را از سر گرفته و تحویل مواد غذایی به مردم در میان COVID-19 بیماری همه گیر. در برخی از راه همه چیز به حالت عادی بازگشت و همسالان گفت: داوطلبان به عنوان متعهد به عنوان تا کنون به خدمت به جامعه است.

“ما همیشه پاسخ می دهند و این مهم نیست که آیا درخت منفجر کردن در خانه خود و یا گربه صعود تا درخت. هر آنچه در آن است ما پاسخ خواهد داد. آنها می توانید مطمئن باشید” گفت: همسالان.

آتش سوزی کامیون اصابت گلوله در حال حاضر در خدمات. همسالان گفت که او نگران آسیب به ساختمان است.

“کسانی که همه چیز می تواند همه ثابت شده است. آره خیلی چیزهای دیگر که نیاز به زمان برای التیام,” او گفت:. “نگرانی من این مردم بود. این چیزی است که ما باید انجام دهید تا رفقای ما.”

اگر شما به دنبال روان درمانی و پشتیبانی در طول این زمان در اینجا منابع در دسترس به نوا Scotians.

بیشتر داستان بالا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de