تضاد منافع ترس سایه بیش از بودجه اتحادیه اروپا مذاکرات

بروکسل (AP) — به عنوان سران اتحادیه اروپا بررسی بیش از 1 تریلیون یورو ($1.1 تریلیون دلار) بودجه سه شنبه به قانونگذاران بودند عمیقا در مورد پتانسیل تضاد منافع است که می تواند صدها میلیون یورو در بودجه اعطا شده به شرکت های وابسته به برخی از مردم تصمیم گیری چگونه پول باید صرف شود.

یکی از مشخصات بالا در مورد نگرانی های نخست وزیر چک Andrej Babis. یک درز اتحادیه اروپا حسابرسی در سال گذشته به این نتیجه رسیدند که پوپولیستی میلیاردر ممکن است تا به حال تضاد منافع اتحادیه اروپا بیش از یارانه مربوط به سابق خود امپراتوری کسب و کار. بیش از 100 میلیون یورو می تواند درگیر با توجه به گزارش های متعدد در مورد حسابرسی.

بابیان منکر هر گونه تخلف و متهم کرده است اتحادیه اروپا از تلاش برای بی ثبات کردن جمهوری چک.

اما اتحادیه اروپا نگرانی نیست فقط محدود به جمهوری چک. منافع کسب و کار از رهبران در مجارستان ، بلغارستان ، رومانی و احتمالا دیگران نیز بالا بردن ابرو در بروکسل که در آن نهادهای اروپایی فاقد ابزار و قانون به طور موثر مبارزه با این مشکل است.

ادعاهای تقلب ممکن است غذا خوردن دور در اعتماد به نفس عمومی در پروژه اروپایی در زمانی که راست و ضد مهاجر احزاب سیاسی به دست آوردن کشش و فقط بعد از یکی از بزرگترین در اروپا کشورهای عضو بریتانیا چپ جهان بزرگترین بلوک تجاری.

زمینه ای سوال این است که چگونه برای جلوگیری از افرادی که تصمیم می گیرید چه مقدار مالیات دهندگان ” پول صرف شده در بخش کشاورزی یارانه ها پروژه های زیربنایی و یا توسعه منطقه ای کمک از هدایت است که پول نقد به منافع کسب و کار خود.

تبلیغات

پارلمان اروپا هزینه های ناظر بر کنترل بودجه در کمیته خواسته است تا اتحادیه اروپا را اجرایی کمیسیون به “پیشنهاد یک مقدار حداکثر از پرداخت مستقیم در هر فرد طبیعی ساختن آن غیر ممکن است برای دریافت یارانه از صدها میلیون یورو” در هر یک از هفت سال بودجه دوره است.

در آستانه روز شنبه فوق العاده ای بودجه اجلاس قانونگذاران به دادگاه تجدید نظر برای “دستورالعمل مبارزه با تضاد منافع با مشخصات بالا سیاستمداران” و از آنها خواسته شورای اروپا – نهاد نمایندگی 27 کشورهای عضو اتحادیه اروپا – “به اتخاذ مشترک استانداردهای اخلاقی در این زمینه است.”

“این غیر قابل قبول است که فردی بهره مند می توانند تا سه رقمی میلیون مبالغ” Monika Hohlmeier صندلی این کمیته گفت: پس از قانونگذاران مورد بررسی قرار 2018 بودجه اتحادیه اروپا روز شنبه. او به نام “برای اتحادیه اروپا-قوانین گسترده برای جلوگیری از تضاد منافع در سطح بالا سیاستمداران و تاکید بر نیاز به صورت مشترک استانداردهای اخلاقی.”

هیچ رهبر یا کشور شد علنا ذکر نام این کمیته است که هیچ نظارت بیش از بودجه های ملی و یا حتی بودجه شورای اروپا و دیگر کشورها ترجیح می دهند برای حفظ مشخصات پایین.

به طور جداگانه با نمایندگان مجلس نیز نگران است که گروه های جنایتکار در حال گرفتن دست خود را بر روی پول اتحادیه اروپا.

مقامات ایتالیایی اعلام راه اندازی یک سرکوب در ماه گذشته در بخش هایی از Sicilian مافیا کار در cahoots با مقامات دولتی برای فریب دادن اتحادیه اروپا بیش از 10 میلیون یورو (11 میلیون دلار) در کشاورزی کمک کند. گفتند mafiosi استفاده از خشونت تهدید و اخاذی به دست گرفتن مالکیت اراضی واجد شرایط برای کمک های اتحادیه اروپا.

تبلیغات

اما مقامات ملی خود را عملا ناتوان به عمل می آید به پتانسیل تضاد منافع در سطح اتحادیه اروپا. واقعا مبارزه با مشکل اجرایی اتحادیه اروپا کمیسیون را مجبور به کار به تقویت قوانین است.

در جمهوری چک در ضمن موج جدیدی از اعتراضات علیه بابیان انتظار می رود که در هفته آینده.

آنها به دنبال دو تظاهرات سال گذشته که در مجموع بیش از نیم میلیون نفر از مردم خواست که بابیان را در بزرگترین این تظاهرات در این کشور از سال 1989 ضد کمونیست انقلاب مخملی.

___

Karel Janicek در پراگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>