درگیری brews در AP به عنوان قدیمی, نظرسنجی, رئیس چالش انتصاب جدید در جستجوگرها

ویجیاوادا: دولت در روز شنبه منصوب عدالت V Kanagaraj بازنشسته مدرس بالا قاضی دادگاه از Tamil Nadu, جدید, دولت, انتخابات, کمیساریای (SEC) جایگزین N رامش کومار.

در میان این مستند 75 ساله و عدالت Kanagraj فعلا تمرین در دیوان عالی کشور سوار تمام راه را از چنای چند روز پیش ظاهرا در درخواست از دولت.

او در زمان شارژ در صبح روز شنبه را مشاهده کنید و شارژ فرض گزارش به فرماندار Biswabhushan Harichandan در راج Bhavan.

دولت قبلا اعلام فرمان کاهش تصدی SEC موجب تسکین وقت.

احزاب مخالف تا به حال نام حذف کومار “خلاف قانون اساسی”

این اقدام بی سابقه تحت قضایی بررسی و کومار ثبت یک حکم دادخواست به چالش کشیدن دولت عمل است.

Yogesh Tandava بالا دادگاه مدافع نیز در زمینه منافع عمومی دادخواهی پرسش از نقض قانون اساسی توسط دولت است. آندرا پرادش دادگاه عالی است که به احتمال زیاد به این موارد برای شنیدن در روز دوشنبه.

کومار ساخته شده خود را جانشین غیر رسمی جواب به این مورد با توجه به منابع به عنوان یک احتیاط.

در اوایل دادگاه اخراج کرده یک مورد به چالش کشیدن تصمیم دولت برای کاهش تصدی SEC بر این اساس است که جانشین ساخته شده بود و نه به این صورت.

در یکی دیگر از توسعه قابل توجهی القضات J K Maheshwari دوباره تشکیل نیمکت خواهد بود که با در نظر گرفتن موارد اضطراری در روز دوشنبه.

آن مطلع شد که عدالت M Qglaser Murthy و عدالت D V S S Somayajulu تشکیل شده مشخصه که در حال حاضر می توان به ریاست رئیس دادگستری خود و عدالت Murthy ادامه خواهد داد در آن.

آقای کومار در استشهاد یک حمله کوبنده در برابر فرماندار برای “اعمال مشروع قدرت (در promulgating فرمان) برای رسیدن به هدف نامشروع از بین بردن درخواست از خدمات.”

او گفته است که دولت تا به حال عمل کرده و در نهایت عجله و پنهان کاری زمانی که جهان در حال مبارزه با Covid-19 و استدلال کرد که هیچ ضرورت برای فرماندار به اعلام فرمان.

او می خواست تمام اقدامات دولت به حالت تعلیق در و که او ترمیم شود به عنوان SEC.

سابق SEC استدلال کرد که او به درستی برآورد خطر Covid-19 جهانی همه گیر و تعویق انتخابات به عنوان آن را به معنای اجتماعات بزرگ.

ایستاده بود و توجیه ملی مستند اعلام شده توسط این مرکز در مارس 24. چند متحده به دنبال کت و شلوار و آنها به تعویق افتاد انتخابات است.

کومار نسبت casteist انگیزه به وزیر, Y S Jagan موهان ردی و وزرای خود را که آشکارا اعلام کرد که او ( Kumar) و تلوگو Desam رئیس N Chandrababu Naidu متعلق به همان طبقه.

مدافع Tandava از سوی دیگر ساخته شده است در مورد او بر این اساس که هر گونه تغییر در زمان تصدی منجر به توقف SEC زمانی که روند انتخابات در جریان است خلاف قانون اساسی است و شکست استقلال از دولت و کمیسیون مستقل انتخابات.

او با اتکا بر Aparmita پراساد سینگ در مقابل ایالت اوتار پرادش در جایی که اللهآباد (هند) دادگاه عالی مشاهده شده است که EC باید قادر به تخلیه آن در قانون اساسی تعهدات در مورد تصدی از سرویس امن و محافظت شده است.

در ضمن دولت در بیانیه ای گفت: عدالت Kanagaraj تحویل داده بود یک رکورد تعداد 69,000 در نظر گرفته قضاوت و سفارشات. نقطه عطفی قضاوت در موضوعات حیاتی ملی اهمیت آموزش و پرورش, عدالت اجتماعی است.

عدالت Kanagraj بالا بود به عنوان مدرس بالا قاضی دادگاه در سال 1997. ارسال بازنشستگی اش در سال 2006 منصوب شد مدیر تامیل کلیسای انجیلی لوتری (TELC) در سال 2016. این TELC تا 120 pastorates و کلیساها در تامیل نادو آندرا پرادش و کارناتاکا و تامیل نادو.

دادگاه منصوب و او را به عنوان مدیر پس اختلافات میان گروه های رقیب در طول مدیریت, خواص و موسسات آموزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im