شرکت اصرار PH جلالی به لغو ممنوعیت مشروب

PROHIBITED. The Quezon City government implements a liquor ban. Photo by Angie de Silva/Rappler

ممنوع است. این شهرستان کزون دولت پیاده سازی یک مشروب ممنوع. عکس انجی de Silva/Rappler

مانیل فیلیپین – نوشیدنی الکلی سازان به دولت اعتراض به لغو در مجموع مشروب ممنوعیت های اعمال شده در مناطق مختلف در طول coronavirus مستند.

در نامه ای به تاریخ مارس 16 و خطاب به تجارت وزیر رامون لوپز, مرکز الکل تحقیق و توسعه (کارت) گفت: این ممنوعیت “همواره از این صنعت از بازار” و “بی جهت forfeits پایتخت” آنها سرمایه گذاری در محصولات.

“اگر این ممنوعیت همچنان ادامه دارد این صنعت دیگر نمی تواند زنده ماندن در یک وضعیت است که می تواند بخش زیادی از جامعه” کارت گفت.

برخی از کارت اعضای Absolut مقطر, امپرادور مقطر, گینبرا سن میگوئل شرق دور الکل و الکل است.

دولت های محلی واحد مانند Quezon City, همچنین, Cebu City, Ilocos و لا یونیون ممنوع فروشگاه از فروش مشروب به مردم همگرا در خیابان ها و نتوانست به تمرین فیزیکی فاصله.

کارت گفت: آن را به رسمیت می شناسد که دولت می خواهد برای جلوگیری از مسمومیت در طول همه گیر اما اشاره کرد که مردم می توانند در اعتدال نوشیدن.

“دولت از مسمومیت…ایجاد می شود تنها زمانی که مصرف الکل در نظر گرفته شده است سوء استفاده است که مصرف مقدار بالاتر از الکل از حالت عادی…. مصرف الکل می تواند در حد اعتدال گرفته شده توسط مسئول افراد جامعه که عادت به نوشیدن الکل” کارت گفت.

برخی از کشورها نیز ممنوع, مصرف الکل, اما دیگران گفت: مشروب مغازه ها ضروری است. (بخوانید: پس از یک روز طولانی از مستند چگونه ‘ضروری است که مشروبات الکلی می نوشند؟)

“در حالی که مشروبات الکلی در فیلیپین ممنوع جاهای دیگر در جهان آن است که قرار دادن صنعت ما در حد غیر ضروری خطر” کارت گفت.

این گروه به ذکر است که این مستند در حال حاضر جنبش محدود و به نوبه خود اضافه موانع برای جریان کالا از جمله مشروب.

“وجود دارد بدون نیاز به بیشتر محدود کردن جریان از مشروبات الکلی به عنوان خرید آزادی مردم [است] در حال حاضر محدود قرنطینه” گروه گفت.

صنعت الکل تا به حال برای مقابله با مالیات سنگین بر روی محصولات به خصوص تحت Duterte دولت اصلاحات مالیاتی در دستور کار. بالا مالیات منجر به کاهش در تقاضا با توجه به کارت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de