کاپیتان یک ناو هواپیمابر ایالات متحده زده توسط یک COVID-19 شیوع خواسته است تا رهبران پنتاگون به جلو و بیشتر از 5000 خدمه کردن کشتی کرد و گفت که اتخاذ مناسب جداسازی اقدامات سرنشین غیر ممکن است.

حداقل 36 ملوانان روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 روز جمعه قبل از اینکه نیروی دریایی متوقف شد ارائه رسمی خرابی از اعداد در هر کشتی. به گفته وال استریت ژورنال این تعداد در حال حاضر افزایش یافته است به بیش از 70.

فرمانده کاپیتان برت Crozier نوشت: در یادداشت دیروز که این کشتی در مسیر به پایان بسیار بدتر از کشتی کروز الماس شاهزاده که با وجود مداخلات هفت نفر از CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مرگ” نوشته Crozier در این یادداشت برای اولین بار منتشر شده توسط سان فرانسیسکو کرونیکل.

در 4-صفحه یادداشت Crozier گفت که دو گزینه وجود دارد: حفظ ملوان در هیئت مدیره به حفظ هسته ای-صفحه حامل در آن انتظار می رود جنگ-جای پا (آمادگی) و یا خدمه کردن و ضد عفونی کردن.

گزینه اول او خواهد گفت در نتیجه “ضرر و زیان به ویروس است.” در صورت جنگ از رفتن به جنگ با این ویروس پردازنده ساخته شده حس او توضیح داد.”اما در مبارزه با, ما مایل به گرفتن خطرات خاص,” او نوشت.

“با این حال ما در جنگ و در نتیجه نمی تواند اجازه می دهد یک ملوان به هلاک به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر بی ارزش.”

در اظهاراتی به رسانه ها و مقامات نیروی دریایی گفت که Crozier حال هشدار مافوق در مورد “ادامه چالش ها در جداسازی ویروس.”

“نیروی دریایی رهبری در حال حرکت است به سرعت به تمام اقدامات لازم برای اطمینان از سلامت و ایمنی خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت و به دنبال گزینه های برای رسیدگی به نگرانی های مطرح شده توسط فرمانده افسر” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت: با توجه به وال استریت ژورنال.

بار عصر به کارگردانی مقامات نیروی دریایی به اقیانوس آرام عمومی ناوگان امور که هنوز به پاسخ در زمان نوشتن.

A U.S. Navy fighter jet approaching to land on the U.S. Navy aircraft carrier USS Theodore Roosevelt during Exercise Malabar 2015 about 150 miles off Chennai, India, on Oct. 17, 2015. The U.S. Pacific Fleet is smaller than it was in the 1990s, helping fuel a debate about whether the U.S. has enough ships to meet challenges posed by fast-growing and increasingly assertive Chinese naval forces. (AP Photo/Arun Sankar K.)
A U. s. Navy fighter jet نزدیک شدن به زمین در نیروی دریایی آمریکا ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در طی ورزش مالابار 2015 حدود 150 مایل خاموش چنای هند در اکتبر. 17, 2015. (Arun Sankar K./عکس از آسوشیتدپرس)

روزولت در حال حاضر لنگر انداخت در گوام که در آن آن را به طور موثر بوده است قرنطینه در حالی که تمام خدمه تست شده است برای CCP ویروس.

Crozier گفت: حامل قادر به تطابق با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های اجتماعی فاصله. نزدیک محله های مشترک, وعده های غذایی, حمام, فضاهای “منجر” به گسترش ویروس, او گفت:.

“با استثنا از یک تعداد انگشت شماری از افسر ارشد staterooms هیچ یک از پهلوگیری پردازنده یک کشتی جنگی است که مناسب برای قرنطینه یا انزوا” سروان. Crozier نوشت.

او در مقایسه این وضعیت با الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن 619 نفر آلوده شدند با وجود حذف مسافران و پردازنده قرنطینه از غیر بیمار مسافران است. این تعداد می توانست به کاهش 76 با اوایل تخلیه ادعا کرد یک مقاله ذکر شده توسط Crozier.

Crozier گفت که الماس شاهزاده قادر به منزوی کردن مردم به طور موثر تر از ممکن بود روی روزولت چون کشتی کروز بالاتر تعدادی از فردی تسهیلات.

Crozier نام در پنتاگون به ارائه “قرنطینه اتاق برای من تمام خدمه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

او گفت که خارج از کشتی مسکن مورد نیاز بود برای بیش از 4000 خدمه با یک اسکلت خدمه منینگ راکتور هسته ای نیروگاه و مطابق با کشتی.

673 خدمات اعضا که تا کنون آزمایش مثبت برای CCP ویروس. وزارت دفاع اعلام کرد بیش از آخر هفته اول مرگ در ایالات متحده خدمات عضو–عضو reservist نیروهای گارد ملی بود که در وظیفه فعال زمانی که او آلوده شد.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im