هواشناس مارتی Coniglio اتحاد چپ کلرادو خروجی 9News پس از اتهام ارسال یک صدای جیر جیر پس از حذف در مقایسه با ایالات متحده فدرال آمريکا به سربازان نازی به رسانه های محلی گزارش شده است.

توییتر پست در قلب جنجال به تاریخ جولای 23, ویژگی های یک عکس از جنگ جهانی دوم دوران آلمانی شبه نظامی پلیس نما در لباس با صلیب شکسته در پس زمینه و آنچه که به نظر می رسد آدولف هیتلر در مرکز. “پلیس فدرال در شهرستانها … در حال حاضر که من را دیده اند که قبل از ؟” عنوان خوانده شده. توییت ویژگی های مارتی Coniglio نام و عکس پروفایل و توییتر رسیدگی @martyconiglio.

در مورد صحت جیر Coniglio در پاسخ گفت: عصر فردا در یک ایمیل: “من باور دارم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد معتبر عکس از یک گروه از Sturmbteilung همچنین به عنوان شناخته شده س یا “پیراهن قهوه ای” که یک شبه نظامی ملی نیروی پلیس در آلمان در دهه های 1920 و 1930.”

او اضافه کرد که “من آشنا هستم با هر گونه عکس و یا تفاسیر از عکس و یا هر پست و فراتر از واقعیت تاریخی است که این گروه وجود داشته است.”

9News را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

توییت شد عکس قبل از اینکه حذف شده با تشکر. کن باک کلرادو حزب جمهوری خواه رئیس, بعد های آن اضافه کردن پیام: “مقایسه مردان و زنان شجاع ما اجرای قانون در جامعه به نازی ها کاملا سزاوار سرزنش است.”

علامت Cornetta, رئيس جمهور و مدیر کل 9News تایید به Westword که یک ایمیل داخلی توزیع شد به کارکنان ایستگاه در 9 p. m. در جولای 24, بیان کرد که Coniglio دیگر یک کارمند خروجی. Coniglio زیستی است و دیگر به ویژه در 9News صفحه کارکنان.

“من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن که مارتی Coniglio دیگر یک کارمند 9News” این ایمیل اظهار داشت: با توجه به گزارش. “ما از او تشکر می کنم برای سال های بسیاری از خدمات است.”

Coniglio تایید به دنور پست است که او چپ 9News اما گفت که “نمی تواند به بحث در مورد وضعیت برای حداقل یک هفته یا بیشتر.”

در بیانیه ای به Westword, Coniglio گفت: “من در حال حرکت همراه با فرصت های آینده در زندگی من است. من واقعا چیزی برای گفتن در مورد رویدادهای گذشته.”

Coniglio دوخته یک صدای جیر جیر در جولای 25 با عبارت لاتین “ET STABIT در VERITATE” که تقریبا ترجمه به معنی “محکم ایستاده در حقیقت” و عبارت “در حال حاضر…به ماجراجویی های بعدی!”

کلرادو حزب جمهوری خواه اظهار نظر در Coniglio ادعا صدای جیر جیر با بیانیه ای در توییتر: “جمهوری خواهان می دانند که مطبوعات متمایل به چپ هستند اما خبرنگاران همکار خوب با این نوع رادیکال نفرت در برابر اجرای قانون از کارکنان در ایستگاه های اخبار محلی?”

اشاره به گرایش رسانه در ایران با صدای جیر جیر در زمینه استقرار نیروهای فدرال برای سرکوب اعتراض های خشونت ممکن است اشاره به گزارش هایی که برخی از رسانه های دارای عنوان یا نادیده گرفته شورش در تظاهرات از جمله تخریب اموال یا تنظیم فدرال ساختمان های دولتی را به آتش کشیدند.

Epoch Times Photo
فدرال افسران گارد علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه به عنوان یک آتش روشن شده توسط معترضان می سوزد و در طرف دیگر یک محیط حصار در پرتلند سنگ., در ژوئیه 25 سال 2020 است. (نوح برگر/عکس از آسوشیتدپرس)

پلیس سیاتل در روز یکشنبه منتشر شد bodycam فیلم است که نشان می دهد برخی از خشونت های خیابانی که در سمت چپ ده ها تن از افسران مجروح شب قبل از. این فیلم نشان می دهد یک دستگاه انفجاری پرتاب در افسران که در دور برگشت به عنوان آن را منفجر. آن را نیز نشان می دهد مشخص اشیاء پرتاب شده در افسران به عنوان آنها صورت خاموش در برابر تظاهر کنندگان.

“جمعیت ادامه به پرتاب سنگ و بطری آتش بازی و دیگر مواد منفجره در افسران” اداره پلیس سیاتل نوشت: در یک صدای جیر جیر.

“در روز گذشته تظاهرات حداقل 3 مجموعه آتش سوزی رخ داده در کاپیتول هیل و اولین هیل” Seattle Fire Department در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم به یاد افراد است که آتش سوزی می تواند عواقب ناخواسته از جمله صدمه به اموال و در بدترین حالت از دست دادن زندگی است. نه عمدا آتش سوزی.”

مایک سلن رئیس پلیس سیاتل اتحادیه مشترک یک مقاله در خوراک توییتر خود در مورد افسران مجروح شدن توسط تظاهر کنندگان.

“این است که به وضوح تروریسم داخلی” او گفت: در پست های رسانه های اجتماعی.

در ضمن شش دموکرات شهرداران باید با ارسال نامه ای به رهبران کنگره درخواست قانونی که بار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ارسال فدرال نمایندگی به شهرستانها خود را.

خواستار استفاده از نیروهای فدرال یک “فاحش استفاده از فدرال اجرا در شهرستانها در اعتراض مقامات محلی” شهرداران شکایت در مورد گزارش های اخیر از ماموران فدرال بازداشت تظاهر کنندگان در پورتلند.

“ما در یک جمهوری دموکراتیک و نه استبدادی دولت پلیس. ما باید جلوگیری از این نوع خطرناک و غیر دموکراتیک اعمال قدرت یک بار و برای همه” آنها نوشت.

در پاسخ به یک وضعیت که در آن تظاهرات را در مکان تفویض به خیابان خشونت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته مرحله غیر معمول از ارسال در فدرال آمريکا برای حفاظت از ساختمان های فدرال و ماموران فدرال شده اند که تحت حملات شبانه برای نزدیک به دو ماه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنان در تاریخ 22 ژوئیه گفت که “رادیکال جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و ما حل ادارات پلیس” در هفته های اخیر است “منجر به تکان دهنده انفجار حوادث قتل, قتل و جرایم خشونت.”

او سپس اعلام کرد موجی از اجرای قانون فدرال به جوامع تحت تاثیر جرم و جنایت خشونت آمیز.

“ما هر روز برای بازگرداندن امنیت عمومی محافظت از ملت ما کودکان و خشونت را عاملان به عدالت” او گفت:.

“این خونریزی باید پایان یابد. این خونریزی به پایان خواهد رسید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de