کالج ها ارائه خالی خوابگاه برای COVID-19 بیماران, بهداشت کارگران

به عنوان دانشجویان ترک در پردیس مسکن پس از COVID-19 شیوع مجبور مدارس به برخی از دانشگاه ها در حال برنامه ریزی برای استفاده از آزاد کردن فضا برای کمک به بیمارستان های محلی و سیستم مراقبت های بهداشتی در خطر غرق شدن است.

“به سرعت در حال گسترش COVID-19 شیوع در ایالات متحده است به زودی انتظار می رود به پیش افتادن از ظرفیت بیمارستان های ما که در ایتالیا, که در آن آنها باید متوسل به موقت چادر راهروها و پارکینگ” آنتونی موناکو رئيس جمهور از دانشگاه تافتز در ماساچوست نوشت: در یک بوستون گلوب op-ed. تافتز دستور داد آن دانش آموزان به تخلیه مدت کوتاهی پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus که سرچشمه در ووهان و باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت از شیوع سوخت گسترش آن در سراسر چین و در سراسر جهان است.

“هنگامی که این اتفاق می افتد کالج ها و دانشگاه ها باید نقش رهبری در رفع این بی سابقه استرس در مراقبت های بهداشتی ما سیستم” موناکو نوشت:, و اضافه کرد که تافتز این دانشگاه آماده هستند برای کمک به بیمارستان های محلی نیازهای خود را اگر آنها رسیدن به اوج ظرفیت با توجه به افزایش بیماران.

کسانی که خالی خوابگاه با توجه به موناکو آماده برای استفاده بیماران در قرنطینه و بهداشت کارگران که در معرض ویروس و می خواهید به ماندن از اعضای خانواده و همچنین بیمارانی که نیاز به غیر ضروری در مراقبت های پزشکی به طوری که بیمارستان ها می توانید صرفه جویی تخت برای COVID-19 بيمار. موناکو همچنین پیشنهاد شده است که دانشگاه را از پارکینگ و ورزشگاه تبدیل به درایو از طریق ویروس تست مراکز و بیمارستان.

در ضمن دانشگاه مین (UMaine) سیستم در حال کار با دولت های محلی و سازمان بهداشت و درمان برای تعیین چگونگی آن منابع از جمله آن در حال حاضر-خالی مسکونی امکانات می تواند مستقر شود برای کمک به مین بهتر پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

این UMaine سیستم دارای هفت مدارس در سراسر کشور میزبانی برخی از 30000 دانش آموزان است. همه دانش آموزان خود را ترک خوابگاه توسط یکشنبه.

“ما باید گام های فوری برای حفظ سلامت دانش آموزان و کارکنان همچنان به ارائه آموزش از راه دور و به کمک به کاهش گسترش کروناویروس گفت:” صدراعظم Dannel Malloy در آزادی مطبوعات. “اما با زندگی حلق آویز در تعادل مین دانشگاهها باید انجام دهید و حتی بیشتر. ما با توجه به تمام گام های مناسب برای استقرار منابع ما برای کمک به مین بهداشت عمومی و مدیریت اضطراری رهبران.”

هفته گذشته دانشگاه نیویورک نیز گفت: دانش آموزان خود را به تخلیه خوابگاه به طوری که آنها می تواند دوباره با هدف به خانه COVID-19 بيمار. حرکت در آمد و در مدت کوتاهی پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده تبدیل به خوابگاه در دانشگاه ایالتی نیویورک به طور موقت مراکز پزشکی.

“بیایید مقاوم سازی ساختمان ها اجازه خرید تجهیزات اجازه استفاده از آن گسترده لجستیکی و ماشین آلات نظامی به واقع صرفه جویی در زندگی می کند گفت:” کومو. “این بهترین گزینه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im