دانشجویان تماس برای بسته شدن موسسات کنفوسیوس در سراسر آمریکا

گروه دو حزبی از دانشجویان در سراسر آمریکا به نیروهای با غیر انتفاعی و سازمان های حقوق بشر و رهبران سازمان های جوانان از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان و خواستار بسته شدن موسسات کنفوسیوس در محیط های دانشگاهی در سراسر امریکا است.

کنفوسیوس موسسات و سازهای چینی قدرت نرم و تبلیغات با بودجه دولتی توسط حزب کمونیست چین (CCP). بیش از 100 تاسیس شد در دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده از اواسط سال 2000 ،

دیده بان حقوق بشر گزارش می دهد که همانطور که از ژانویه سال جاری 29 کالج ها بسته شده بود خود را به موسسات تا حد زیادی به دلیل دفاع ملی مجوز عمل 2018 که نیاز به موسسات دانشگاهی به انتخاب بین دریافت زبان کمک های مالی از موسسات کنفوسیوس و یا از وزارت دفاع ایالات متحده.

کالیب Max ارشد در دانشگاه جرج میسون در Fairfax, ویرجینیا گفت که او الهام بخش ساخت پشتیبانی برای به چالش کشیدن نفوذ موسسه کنفوسیوس در دانشگاه خود زمانی که او کشف کرد که این سازمان پخش شد CCP تبلیغات در محوطه دانشگاه.

حداکثر با اشاره به طنز که خود نام نویسنده ویرجینیا اعلامیه حقوق و در عین حال “من شهریه دلار در حال رفتن به صندوق حزب کمونیست چین را تبلیغ خود من در دانشگاه.”

حداکثر گفت که یکی دیگر از انگیزه به سازمان حمایت به CCP-بودجه سازمان بود کشف خود را که برخی از دانش آموزان چینی در جورج میسون احساس مرعوب موسسه کنفوسیوس کارکنان.

در طول گفتگو با دانش آموزان چینی حداکثر آمد در سراسر برخی از کسانی که احساس کردند که موسسه “آزار آنها است.” وقتی پرسیده شد که اگر آنها ثبت خواهد باز نامه ای است که غیر انتفاعی Athenai (اقدام به توقف گسترش Neo-استبدادی نفوذ) قرار داده و از این هفته اعلام ماموریت خود را به موسسات دانش آموزان demurred.

پرسید که چرا آنها گفت که آنها ترس از اقدامات تلافی جویانه در برابر خانواده های خود را در چین.

در دسترس عموم قرارداد بین موسسه کنفوسیوس و جورج میسون می گوید که در میان این موسسه در حوزه فعالیت های است که به ارائه “بدون مدرک زبان چینی دوره های” دولت از یک چینی زبان, آزمون زبان, آموزش زبان چینی, معلمان, و “زبان و تبادل فرهنگی فعالیت است.”

هیچ چیز در این توافقنامه نشان می دهد که موسسه کنفوسیوس است یا یک حق یا مسئولیت را به ارتباط برقرار کردن و یا قطع با دانش آموزان چینی در جورج میسون در هر راه.

در واقع این موسسه که مقر هستند در غرب پکن تعهدات در توافق به “رعایت و احترام به اصول پذیرفته شده علمی از آزادی است.”

‘قدرت’

حداکثر گفت که در ایجاد Athenai, “بزرگترین ترس ما این است که این عنوان چیزی نژادپرستانه به دانش آموزان چینی.” تاکید بر این که نامه سرگشاده و آزادی مطبوعات “100% دانشجو-نوشته شده” توسط Athenai جمهور روری o’connor, مدیر اجرایی, جان متز و حداکثر خود دانش آموزان نیز داوطلب خدمت سربازی خارج مشاوره از دیگران که نگاه اسناد و گفت: “نمی آید در سراسر به عنوان نژادپرست است.”

در میان کسانی که مشاوران دکتر یانگ Jianli. یانگ پروفایل LinkedIn می گوید که او یک هاروارد همکار و رئیس جمهور از طرح های برای چین است. یانگ مخالف شرکت کننده در تظاهرات میدان تیان آن من در سال 1989.

این موسسات کنفوسیوس نیز به خوبی تامین می شود با توجه به حداکثر و منابع دیگر.

هیئت جورج میسون دانشگاه بررسی حسابرسی داخلی در سال 2017 و در بر داشت که در سال مالی 2016 تا ژانویه 2017, موسسه کنفوسیوس دریافت $386,000 صرف $344,000.

به طور معمول هدف دانشگاه مسابقات سهم از طرف چینی دلار برای, دلار, ساخت دانشگاه نه تنها میزبان این موسسه اما یک شریک ،

چینی بودجه برای موسسات کنفوسیوس در سراسر آمریکا است که گفته می شود در محدوده US$100 میلیون, با توجه به حداکثر.

فراخوانی برای اقدام

با توجه به آزادی مطبوعات “این Athenai موسسه 501(c)(3) حزبی غیر انتفاعی تاسیس شده در ماه مه سال 2020 اختصاص داده شده به دفاع علمی و مالی یکپارچگی دانشگاه ها و دانشگاه ها در صورت پایدار تلاش های دولت جمهوری مردم چین برای محدود کردن بحث آزاد از نقض حقوق بشر در دانشگاه ها در ایالات متحده است.”

در این نامه آمده است که آن است که نوشته شده است “در پاسخ به تماس از درون چینی, جامعه مدنی, و در ادامه مبارزات هنگ Kongers, مغولستانی, تایوانی, تبتی, Uyghurs و دیگران است.”

“ما در حال اجبار” می رود “به صدای ما نگرانی خود را از وضعيت آزادی علمی و, را به نور ادامه داد: بهره برداری از لیبرال دموکراتیک نهادهای علمی توسط authoritarians.”

“ما بیشتر به دنبال محکوم در صریح ترین شرایط, ضد, آسیایی, تمایلات خشونت و نفرت اعمال” در این نامه تاکید می کند.

گفت که می خواهد آن را به “تماس با توجه به تهدید های مطرح شده توسط حزب کمونیست چین که در [] نشان دهنده توهین به اساسی اعتقاد به کرامت انسان” تماس بگیرید به عمل به خواسته های “فوری و دائمی بسته شدن تمام موسسات کنفوسیوس در ایالات متحده است.”

در این سند ذکر “و یک لیست در حال رشد از جرم” را که یک “کمپین غیر قابل انکار با هدف گسترش و رسیدن به قدرت از دولت چین این دستگاه از قدرت است.”

آن ایالت که موسسات کنفوسیوس “ترویج خودسانسوری” و “سانسور بحث از مسائل را ‘حساس’ به حزب کمونیست چین.”

آنها همچنین “استفاده تبعیض آمیز شیوه های استخدام” و “تبلیغ آشکار گمراه کننده است.”

فجیع ترین و با وجود عدم اجازهی شامل خود به امور دانش آموزان چینی کنفوسیوس موسسات را محدود کرده اند از حقوق دانشجویان به بیان دیدگاه های سیاسی به سازماندهی آزادانه و پیوستن به انجمن Athenai می گوید.

حداکثر می گوید که جورج میسون موسسه کنفوسیوس “بسیاری از قدرت” از جمله تهدید و ارعاب و نه فقط از دانش آموزان است.

او بازگو حادثه رخ داده است که در اوایل سال جاری در جورج میسون دانشگاه. حضور در جلسه از دانشجویان و استادان “من ایستاد و گفت: چیزی در مورد چگونه ما باید موسسات کنفوسیوس در دانشگاه.”

پس از آن “آقا کشید کنار.” او تبدیل به یک عضو هیئت علمی دانشگاه جامعه. “او رفت و من به دفتر خصوصی خود را دارند و فقط وجود خواهد بگوید که حداکثر مشارکت در آوردن موسسه کنفوسیوس به جورج میسون را بزرگترین اشتباه خود را.

یک سنت خانوادگی

حداکثر اعتبار کار تیمی و Athenai جمهور روری اوکانر کسی که با او ملاقات توسط شانس در حقوق بشر رویداد برگزار شد در کاپیتول هیل برای تهیه پیش نویس نامه و بسیج حمایت در میان کالج دموکرات.

اما او همچنین اعتبارات مثال از پدر بزرگ خود را بازنشسته کنگره فرانک ولف اشاره کرد قهرمان بشر و حقوق مذهبی در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان در طول 34 سال فعالیت حرفه ای به نمایندگی از خود ویرجینیای شمالی منطقه است. گرگ نیز یک منتقد حزب کمونیست چین حقوق ثبت.

اصلی 1998 نسخه از کنگره قانون حمایت از حقوق مذهبی در سراسر جهان شد تغییر نام Frank R. Wolf آزادی بین المللی مذهبی عمل می کنند زمانی که آن اصلاح شد و تقویت شد و به قانون امضا شده در ماه دسامبر سال 2016.

مکس در مراحل بعدی شامل ایجاد Athenai فصل در کالج ها در سراسر امریکا و جلب پشتیبانی دهنده و به طور مستقیم لابی روسای دانشگاه ها را تعطیل خود کنفوسیوس موسسات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de