واشنگتن—با تبرئه همه اما مطمئن دموکرات ها پیگرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح محاکمه انداخته دور دیگری از استدلال در فوریه. 3 در حالی که رئیس جمهور وکلا به نام پرونده او را با انگیزه های سیاسی بی پروا و بی اساس است.

“ما ثابت کرده اند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گناه. در حال حاضر آیا بی طرف عدالت و محکوم کردن او به” خانه استیضاح مدیر تشکر. آدام شیف (D-کالیفرنیا.) گفت: 100-عضو جمهوری خواه کنترل مجلس سنا است که با توجه به رای Feb. 5 در مورد اینکه آیا برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام استیضاح تلاش اقدام به کودتا توسط دموکرات ها ،

دموکراتیک-کنترل خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر. 18, 2019, به اتهام سوء استفاده از قدرت به اتهام خودداری از کمک نظامی در حالی که درخواست اوکراین برای بررسی 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و انسداد کنگره برای مسدود کردن شهادت و اسناد به دنبال قانونگذاران در تحقیقات خود. هیچ خانه جمهوریخواه رای به نفع مقالات.

“این برای اولین بار بود کاملا حزبی ریاست جمهوری استیضاح در کشور ما تاریخ است. و ما باید آن گذشته” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی جی Sekulow گفت: سنا به عنوان بخشی از دفاع بسته شدن استدلال. “آنچه که آمریکا انجام داده اند به این کشور به قانون اساسی به دفتر رئیس جمهور به رئیس جمهور خود به این بدن (سنا) ظالمانه است. آنها cheapened قدرت عالی از استیضاح.”

شیف گفت: سناتور در طول بسته شدن استدلال که ملت بنیانگذاران نوشت: استیضاح به قانون اساسی ایالات متحده به کنگره این قدرت برای حذف یک رئیس جمهور برای ارتکاب “high crimes and misdemeanors” به عنوان یک درمان برای محدود شر است.

“آنها آن را به معنای به ندرت استفاده می شود اما آنها آن را در قانون اساسی به یک دلیل” شیف گفت. “برای یک مرد که می فروش خود را در کشور سیاسی به نفع. برای یک مرد که می (تضعیف) یکپارچگی ما انتخابات است. برای یک مرد که می دعوت دخالت خارجی در امور ما. برای یک مرد که می تضعیف امنیت ملی ما و متحدان ما. برای یک مرد مانند Donald J. Trump.”

Sekulow به نام استیضاح رانندگی بی پروا گفت: هیچ کدام از اتهامات عنوان شده علیه مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده یک impeachable جرم و متهم دموکرات به دنبال نفی 2016 انتخابات برنده مغلوب ساختن پیشی جستن و به درون واژگون سازی را از مردم آمریکا است.

“پاسخ این است که انتخابات نه استیضاح,” Sekulow گفت.

کاخ سفید مشاور پت Cipollone افزود: “رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داده.

“ما می توانیم با هم پایان دوران استیضاح.”

سنا به نظر می رسد برخی برای تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن. دو سوم اکثریت لازم است به حذف رئیس جمهور. هیچ یک از 53 سناتور دموکرات نشان داده است برای حمایت از اعتقاد.

شیف ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در سمت چپ در اتاق کار خواهد “همچنان به دنبال دخالت خارجی” در Nov. 3 انتخابات که در آن از او خواسته است رای دهندگان به او چهار سال دیگر به عنوان رئیس جمهور.

“رئیس جمهور رایگان از پاسخگویی خطر به ضرب و شتم قلب ما دموکراسی” شیف گفت.

سنا رای دادند Jan. 31 به شنیدن هر گونه شهود مانند تهمت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که در یک هنوز منتشر نشده نسخه خطی کتاب گفته می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ایفای نقش مرکزی در اعمال فشار و اوکراین است. تنها دو جمهوری خواهان میت رامنی و سوزان کالینز رای به شنیدن شهود.

پس از بسته شدن استدلال کامل سناتورها قادر خواهد بود به سخنرانی در مورد این موضوع تا فوریه. 5 زمانی که رای نهایی برنامه ریزی شده است برای 4 p. m. به وقت محلی برای تعیین اینکه آیا به محکوم یا تبرئه رئیس جمهور. تسلیت به نام تهمت اقدامات اشتباه یا نامناسب اما نه impeachable.

در طول محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا ارائه گسترده از نظر قدرت ریاست جمهوری و استدلال کرد که او نمی تواند از پرتاب از دفتر برای سوء استفاده از قدرت است.

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) باعث روند استیضاح بر اساس شکایت از یک ناشناس whistleblower که ادعا شده که طی تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky تهمت تحت فشار به رهبر اوکراین برای باز کردن رسیدگی به معاملات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی.

متن تهمت–Zelensky تماس منتشر شده توسط کاخ سفید نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن پژوهنده در مورد شلیک اوکراین بالا دادستان ویکتور Shokin. در زمان شلیک در سال 2016 Shokin بررسی شد Burisma یک گاز اوکراین شرکت که پرداخت هانتر بایدن به خدمت در هیئت مدیره. بایدن در موارد متعدد عموم bragged مجبور Shokin ایران خودداری آمریکا ضمانت وام به اوکراین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها سومین رئیس جمهور ایالات متحده به استیضاح. هیچ رئیس جمهور هنوز حذف شده از دفتر به عنوان یک نتیجه مستقیم از استیضاح.

اولین مسابقه در ایالت نبرد برای تعیین نامزد حزب دموکرات خواهد شد که چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و مکان Feb. 3 در آیووا استرن آزمون بایدن به عنوان او به دنبال آن نامزدی. سه سناتور خواهد شد که رای دادگاه در فوریه. 5 به دنبال نامزدی حزب دموکرات: برنی ساندرز (I-Vt.), الیزابت وارن (D-جرم.), و ctq (D-Minn.).

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود به تحویل دولت سالانه خود را از سخنرانی سالانه خود به کنگره در فوریه. 4.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de