نزدیک به یک میلیارد در سراسر جهان در خانه بمانند برای مقابله با ویروس همه گیر

نیویورک: نزدیک به یک میلیارد نفر در سراسر جهان شد محدود به خانه های خود در روز شنبه به عنوان جهانی coronavirus تلفات شات گذشته 11,000 و آمریکا نورد مستند اقدامات در حال حاضر اعمال شده در سراسر swathes از اروپا است.

ویروس مرگ و میر رسید گذشته 11,000 در سراسر جهان با 4000 به تنهایی در بدترین ضربه ایتالیا که در آن روزانه تعداد مرگ و میر به ضرب گلوله خستگی ناپذیر در طول هفته گذشته.

حدود 900 میلیون نفر در حال حاضر محدود به خانه های خود در 35 کشور در سراسر جهان-از جمله 600 میلیون hemmed در دولت واجب مستند سفارشات-با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

در حالی که افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی سخت ترین ضربه توسط ویروس, سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که افراد جوان نیز آسیب پذیر است.

“امروز من یک پیام برای مردم: شما شکست ناپذیر نیست. این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای هفته — و یا حتی کشتن شما” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“حتی اگر شما نمی توانید بیمار انتخاب شما را در مورد که در آن شما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای کس دیگری.”

چین روز شنبه گزارش داد هیچ محلی جدید عفونت سوم روز و که گفت: مرکزی چین در شهر ووهان که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته ارائه شده یک بارقه “امید برای بقیه جهان”.

ایتالیا گزارش بدترین حالت آن روز تنها تلفات جمعه, اضافه کردن یکی دیگر از 627 تلفات و مصرف آن گزارش کل به 4,032 با وجود تلاش ها برای جلوگیری از گسترش.

ملت از 60 میلیون نفر در حال حاضر 36 درصد از جهان را coronavirus مرگ و میر و مرگ آن میزان 8.6 درصد در میان تایید عفونت است به طور قابل توجهی بالاتر از در بسیاری از کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de