Clive Cussler نویسنده و کشتی-یاب درگذشت 88

CLIVE CUSSLER. Clive Cussler, who died at the age of 88 is known for the books 'Sahara' and 'Raise the Titanic!' Screenshot from Twitter/@cusslerOFFICIAL

CLIVE CUSSLER. Clive Cussler که درگذشت در سن 88 شناخته شده است کتاب ‘صحرا’ و ‘افزایش تایتانیک!’ عکس از توییتر/@cusslerOFFICIAL

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – پرفروشترین ما نویسنده و مشتاق در زیر آب ماجراجو Clive Cussler درگذشت در سن 88 خود و خانواده گفت: پنج شنبه, مارس 26.

Cussler بود پرکاری بیش از 80 کتاب به طور عمده اقدام سریع ء هیجان مانند صحرای بزرگ آفریقا و افزایش تایتانیک!, که در مجموع به فروش می رسد ده ها میلیون نسخه.

“این است که با قلبی سنگین که من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن اخبار غم انگیز است که شوهر من کلایو گذشت روز دوشنبه” همسر جانت Horvath نوشت on Facebook.

“من می خواهم برای تشکر از شما طرفداران و دوستان برای حمایت, برای همه زمان ها خوب و همه ماجراهای شما به اشتراک گذاشته اند با او,” او اضافه شده است.

علت مرگ اعلام نشده است. او بنا به گزارش ها گذشت در خانه اش در آریزونا.

با توجه به Cussler وب سایت خود را در کتاب های منتشر شده در بیش از 40 زبان در بیش از 100 کشور جهان است.

بسیاری از همان برجسته تر از زندگی قهرمان خنجر پیت بود که پس از نام Cussler خود ،

مانند خالق خود پیت جمع آوری اتومبیل های کلاسیک و سوار بر اعماق دریا ماجراهای.

در زندگی واقعی Cussler گفت: ملی خود را در زیر آب و دریایی سازمان یک گروه غیر انتفاعی به حال کشف شده بیش از 60 مستغرق کشتی های غرق شده.

این شامل Carpathia که نجات بازماندگان از زده تایتانیک و U-boat که موجب امریکا را از ورود به جنگ جهانی اول با غرق شدن Lusitania.

متولد در ایالت ایلینوی در سال 1931 Cussler مطرح شد در کالیفرنیا و به عنوان مکانیک در نیروی هوایی ایالات متحده در طول جنگ کره.

پس از کار در یک ایستگاه گاز Cussler افزایش یافت تا در تبلیغات کسب و کار قبل از گرفتن اولین رمان خود را در سال 1973 منتشر شده.

موفقیت به سرعت به دنبال آن با افزایش تایتانیک! در سال 1976 شرح داده شده توسط Kirkus به عنوان “overabundantly رسم” و با “خوانندگان که متوقف نخواهد شد به آمده تا برای هوا.”

Cussler در ادامه به تدوین ثروت به ارزش حدود $80 میلیون با توجه به نیویورک تایمز.

او جان سالم به در با همسر دوم Horvath همراه با سه فرزند و چهار نوه و چهار نوه بزرگ. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im