کلیپرز تجمع به ضرب و شتم اسپرز و گرما و سوختگی 76ers

FIGHT BACK. Paul Geroge finds his groove to help propel the Clippers past the Spurs. Photo from the Los Angeles Clippers Twitter

مبارزه با عقب. پل Geroge خود را می یابد شیار برای کمک به حرکت کلیپرز گذشته اسپرز. عکس از لس آنجلس کلیپرز توییتر

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – پل جورج در بر داشت خود را شیار فقط در زمان برای کمک به لس آنجلس کلیپرز جلو و یک 108-105 NBA پیروزی بر سن آنتونیو اسپرز در دوشنبه, فوریه 3.

جورج ساخته شده که فقط با دو نفر اول 7 عکس های زهکشی 4 از گذشته خود 6 به عنوان کلیپرز بسیج از 15 نقطه سه ماهه دوم سال کسری بودجه را به ربودن پیروزی.

انتهایی با 9 امتیاز در حاصل کار دو تیم کلیپرز را-به ثمر رساند اسپرز 31-19 در دوره سوم را به یک 85-82 منجر شود.

پس از عقب و جلو نبرد در چهارم کلیپرز پدید آمده و با این پیروزی با 3.

“ما اهمیتی نمی دهند اگر آن را یک فوران چاه نفت و یا آن را نزدیک یک – ما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به انجام هر دو” گفت: جورج که او نیز پایین کشیده 12 ریباند و دست 8 پاس گل به عنوان کلیپرز دوم در کنفرانس غرب بهبود یافته به 35-15.

Kawhi Leonard led کلیپرز با 22 امتیاز و با یک دست عکس العمل عبور از جورج – قرار داده لس آنجلس توسط دو با 1:35 به بازی.

جورج خشک یک شات پرش با 13.7 ثانیه به سمت چپ به لس آنجلس یک 106-102 سرب اسپرز در پاسخ با اشاره گر سه از پتی میلز قبل از لو ویلیامز ساخته شده و دو پرتاب آزاد برای کلیپرز به آن مهر و موم.

“دفاع کلید گفت:” جورج که در سمت چپ بازی خود را با خونریزی بینی در سوم پس از مصرف یک آرنج از DeMar DeRozan اما بازگشت در دوره نهایی.

“من فکر می کنم دفاعی ما در یک نگاه منطقه و هجومی آن پایین می آید به ما ساخت عکس های خوب.

“من فقط یک ریتم,” او گفت: از خود او در اواخر موج. “من قادر به دیدن توپ به پایین … که همه از آن زمان.”

LaMarcus Aldridge به ثمر رساند 13 از 27 امتیاز در سه ماهه 4 برای اسپرز اما DeRozan که به ثمر رساند 26 آمدند خالی در دوره نهایی.

ساقی می درخشد

در میامی جیمی باتلر منفجر شد و برای یک فصل-بالا 38 امتیاز در برابر تیم سابق خود انجام آسیب به اندازه کافی برای نشستن همه از سه ماهه چهارم از گرما را 137-106 پیروزی فیلادلفیا 76ers.

ساقی تهاجمی بازی کمک گرما غلبه بر زود هنگام خروج از مجروح تایلر Herro و Meyers لئونارد – که تا به حال به کمک از کف با رگ به رگ سمت چپ مچ پا.

با بوستون 123-115 پیروزی بر شاهین در آتلانتا و میامی و سلتیکز هر دو به پایان رسید شب با سوابق 34-15 – 8 بازی پشت کنفرانس شرق رهبران میلواکی و 1.5 پشت دوم قرار تورنتو است.

“من احساس بزرگ” باتلر گفت. “بیش از هر چیزی من فوق العاده خوشحالم که ما رو دوبله (W).”

Bam Adebayo اضافه شده 18 امتیاز و 8 ریباند و 11 پاس گل برای گرما که به ثمر رساند 41 امتیاز در سه ماهه 3 ضربه برای باز کردن بازی.

در آتلانتا هاوکز بسیج به فشار سلتیکز دیر اما rookie اعطای ویلیامز آمد تا با یک زن و شوهر از سبد پایین کشش – از جمله رانندگی لیآپ با 37.6 ثانیه باقی مانده است که تحت فشار قرار دادند بوستون منجر به 6 امتیاز.

Jayson Tatum به ثمر رساند 28 امتیاز برای بوستون اتصال بر 10 از 20 عکس از زمینه ها از جمله 5 از 9 از سه نقطه محدوده.

گوردون هیوارد اضافه شده 24 امتیاز و Jaylen قهوه ای تا به حال 21 برای سلتیکز که رهبری به عنوان بسیاری از 13 قبل از Hawks – led با 34 امتیاز از Trae جوان – کاهش کسری بودجه به 3 امتیاز با کمتر از 4 دقیقه به بازی.

طلایی رزمندگان امور خارجه آمدن یک 131-112 پیروزی کلیولند کاوالیرز نگه داشته و همه چیز در نورد با یک 125-117 پیروزی بیش از جادوگران در واشنگتن است.

الک Burks آمد کردن زمین به امتیاز 30 امتیاز برای دولت طلایی که تا به حال شش بازیکن نمره در دو چهره به مقاومت در برابر 43-نقطه عملکرد از واشنگتن Bradley Beal.

دیویس Bertans اضافه شده 19 امتیاز برای واشنگتن در حالی که توماس برایانت و ژاپن Rui Hachimura پشت در صف شروع گم شده و پس از 22 بازی با آسیب کشاله ران – گل 11 امتیاز هر کدام. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im