آب و هوا فعالان نفع خود تجدید نظر برای جلوگیری از جدید باند هیترو

WIN. Campaigners against Heathrow expansion celebrate outside the Royal Courts of Justice in London on February 27, 2020 after a decision by the Court of Appeal on legal challenges to the UK government's approval of plans to expand capacity at Heathrow airport. Photo by Niklas Halle'n/AFP

برنده شوید. فعالان در برابر هیترو گسترش جشن در خارج از دادگاه سلطنتی عدالت در لندن در 27 فوریه سال 2020 پس از تصمیم دادگاه تجدید نظر در چالش های قانونی به دولت بریتانیا را تصویب قصد دارد به گسترش ظرفیت در فرودگاه هیترو. عکس توسط Niklas هلی n/AFP

LONDON, United Kingdom – بریتانیا دادگاه تجدید نظر در روز پنج شنبه 27 فوریه حکومت در حمایت از فعالان محیط زیست که مخالف ساخت و ساز از یک سوم باند در فرودگاه هیترو لندن, اروپا, شلوغ ترین.

دادگاه گفت دولت بریتانیا – که مورد تایید هیترو فرمت در سال 2018 پس از سالها تاخیر – تا به حال موفق به تعهدات حساب به توافق پاریس در محدود کردن گرمایش جهانی.

در واکنش, پیروزی, فعالان, نام نخست وزیر بوریس جانسون – که در سال 2015 متعهد به دروغ در مقابل بولدوزر برای جلوگیری از هیترو سوم باند برای هر دو محیط زیست و دلایل زیبایی – در نهایت به انصراف از این پروژه است.

این اقدام قانونی علیه تصویب شد آورده های مختلف لندن شوراهای گروه های زیست محیطی از جمله صلح سبز و دوستان زمین و شهردار لندن صادق خان. آنها را از دست داده در اصلی جلسه است.

‘هیچ حساب پاریس’

ارائه خلاصه ای از درخواست تجدید نظر در حکم قاضی کیت Lindblom گفت که دو سال پیش دولت نخست وزیر ترزا مارس داده بود بدون هیچ توضیحی از چگونگی آن زمان به حساب 2015 پاریس توافق – که به دنبال کلاه گرمایش جهانی به کمتر از دو درجه سانتیگراد از قبل از صنعتی سطوح در ساختمان جدید باند.

“توافق پاریس باید به خود گرفته اند و به حساب و…توضیح داده شده که چگونه آن را به حساب گرفته شده بود اما نه” عدالت خداوند Lindblom گفت.

جریان محافظه کار دولت تصمیم گرفته است به درخواست تجدید نظر این حکم در لندن دیوان عالی کشور است.

با این حال جانسون که در سال های اخیر به نظر می رسد مبهم بیش از یک بار خود را به سرسخت مخالفت با این پروژه ممکن است هنوز هم به طور رسمی تصمیم گیری در دور انداختن آن است.

قابل توجه فرودگاه هیترو – که متعلق به یک کنسرسیوم به رهبری, اسپانیایی, غول ساخت و ساز Ferrovial – گفت: این امر تجدید نظر دوشنبه حاکم.

هیترو غرب لندن می خواهد برای افزایش مجموع ظرفیت 130 میلیون مسافر در روز در مقایسه با حدود 78 میلیون نفر در حال حاضر.

“گسترش هیترو بریتانیا بزرگترین بندر و تنها hub ضروری است برای دستیابی به نخست وزیر چشم انداز جهانی بریتانیا” فرودگاه خبر داد.

جانسون که می خواهد بزرگ پروژه های زیربنایی برای کمک به درایو بریتانیا پس از Brexit اقتصاد در اوایل این ماه به پشتوانه HS2 با سرعت بالا راه آهن که لینک لندن با شهرستانها عمده در مرکز و شمال انگلستان – حتی اگر ساخت و ساز خواهد تاخت و تاز باستان جنگل و حیات وحش است.

در حالی که HS2 پیش بینی شده است که در مجموع لایحه بیشتر از £100 میلیارد دلار ($129 میلیارد و 118 میلیارد یورو) – تقریبا همه آن را در انگلستان مالیات دهندگان هزینه – این باند هیترو توسعه پیش بینی شد به هزینه حدود £30 میلیارد بودجه تقریبا به طور کامل توسط بخش خصوصی است.

زیر پنج شنبه حکم خان به نام جانسون دولت “را به کنار گذاشتن برنامه ای برای باند سه.”

“من خوشحال هستم که با این تصمیم دست توسط دادگاه تجدید نظر” شهردار لندن به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه.

“من همیشه گفته ام که ما باید عواقب جدی در مورد طرح دولت برای یک باند جدید در فرودگاه هیترو به دلیل تاثیر در آب و هوا اورژانس در کیفیت هوا در آلودگی صوتی (و) بر کیفیت زندگی اهالی لندن.”

‘پیام قوی’

جان Sauven, مدیر اجرایی صلح سبز در بریتانیا به نام جانسون به طور رسمی تبر برنامه.

“واقعا خبر خوب – این یک پیروزی فوق العاده – ما منتظرش بوده ام برای این روز برای بسیاری از سال های بسیاری از” Sauven گفت: در خارج از دادگاه.

“به عنوان بخشی از کمپین جهانی علیه تغییر آب و هوا این است که واقعا مهم است…. لغو سوم باند ارسال خواهد واقعا قدرتمند پیام را به بقیه جهان است.”

وی افزود: “بوریس جانسون در حال حاضر باید قرار داده هیترو از آن بدبختی و لغو سوم باند یک بار و برای همه است. هیچ ifs هیچ buts, بدون دروغ, بدون U-تبدیل می شود.”

دوستان از زمین آب و هوا مبارز جنی بیتس گفت که “این در واقع یک پیروزی در زمینه آب و هوا.”

“آنها می دانستند که آنها تا به حال به آب و هوا به حساب آورد و آنها را به پاریس توافق به حساب,” او گفت:.

ساختمان سوم باند بوده است انتظار می رود برای شروع در سال 2022 و 4 سال است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im