‘مذهبی نظارت’: RITM می گوید کنگره Yap ‘منفی باقی می ماند’ به صورت COVID-19

این واقعیت باقی می ماند که اریک رفتن Yap از عمل-کشورهای مستقل مشترک المنافع Partylist در حالی که یک فرد در دست بررسی شکست پروتکل قرنطینه و در معرض چندین بالا-سطح مقامات دولتی در روند

منتشر شده 7:37 PM, مارس 27 سال 2020

به روز شده در 8:08 PM, مارس 27 سال 2020

مانیل فیلیپین – نماینده اریک رفتن Yap از عمل-کشورهای مستقل مشترک المنافع Partylist “همچنان منفی باقی مانده است” برای COVID-19 خلاف زودتر گزارش گفت که او قراردادی رمان coronavirus.

پژوهشکده گرمسیری پزشکی از مرکز تحقیقات وزارت بهداشت (DOH), عذرخواهی کرد, در شب جمعه, مارس 27 دو روز پس از DOH اطلاع او مثبت بود برای ویروس.

“ما مایل به عموم عذرخواهی به Cong. اریک رفتن Yap از عمل-کشورهای مستقل مشترک المنافع Partylist برای حمل و نقل گزارش خود COVID-نتایج 19 ها نمایش داده می شود که یک روحانی نظارت. تشکر. Yap همچنان منفی باقی مانده است از COVID-19” این RITM در بیانیه ای گفت.

“نتایج خود را به هیچ وجه مثبت کاذب. این حادثه جدا آورده بود توسط یک کد خطا که کشف شد در اواخر شب گذشته (26 مارس) توسط زیست شناسی مولکولی و آزمایشگاه (MBL) از وزارت بهداشت-موسسه تحقیقات طب گرمسیری (DOH-RITM)” بیانیه ادامه داد.

این واقعیت باقی می ماند که صدای تند و تیز که صندلی مجلس تخصیص بودجه کمیته را شکست قرنطینه و در معرض چندین بالا-سطح مقامات دولتی در این روند است.

در حالی که او یک فرد تحت بررسی از مارس 10 تا 25 این کنگره با حضور تعدادی از تجمعات از جمله خانه 17-ساعت جلسه ویژه در دوشنبه 23 مارس و یک جلسه در Malacañang با چندین کنگره رهبران و اعضای کابینه در روز شنبه, مارس 21. Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im