درگیری به عنوان مهاجر به دنبال شکستن از طریق ترکیه-یونان مرز

AT THE BORDER. Migrants hold placards as they demonstrate, waiting at the buffer zone in front of the Pazarkule border crossing to Greece, in Edirne on March 3, 2020. Photo by Bulent Kilic/AFP

در مرز. مهاجران نگه داشتن پلاکارد به عنوان آنها نشان می دهد انتظار در منطقه حائل در مقابل Pazarkule عبور از مرز به یونان, در ادیرنه در 3 مارس سال 2020 است. عکس Bulent Kilic/AFP

PAZARKULE ترکیه – مهاجران و پناهندگان درگیری با پلیس در مرز ترکیه روز چهارشنبه 4 مارس به عنوان آنها را از سر تلاش برای ورود به اروپا ترک حداقل یک نفر مجروح به گفته خبرگزاری فرانسه (AFP) خبرنگاران.

درگیری آمد و به عنوان رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان صادر تازه تماس با اروپا به حمایت از این کشور با هجوم مهاجران که انباشته اند و در طول یونانی مرز.

در نزدیکی رسمی عبور در Pazarkule یک مهاجر بود به ضرب گلوله در پا به عنوان یک گروه از پناهندگان تلاش برای قطع راه خود را از طریق نرده یک عکاس خبرگزاری فرانسه گفت.

این گروه سپس پرتاب سنگ در یونان با پلیس که در پاسخ با گاز اشک آور.

چندین ترکی آمبولانس دیده می شد پس از رسیدن به صحنه.

در یک ویدئو ارائه شده در رسانه ها توسط دولت یونان, یک افسر پلیس به نظر می رسد به آتش گاز اشک آور و نارنجک به سمت یونانی پلیس مرزی.

تعداد زیادی از مهاجران با نزدیک شدن به سیم خاردار حصار اوایل روز چهارشنبه با توجه به خبرگزاری فرانسه روزنامه نگاران.

عکس های متعدد و فریاد شنیده می شد در حالی که دود به نظر می رسد به بیرون آمدن از یک آتش سوزی بزرگ.

Cordons از پلیس ضد شورش حمل سپر صف یونانی طرف مرز که در آن شهر به نام Kastanies.

اردوغان گفت: کشورهای اروپایی باید حمایت ترکیه از “راه حل” در سوریه اگر آنها می خواهند به حل و فصل بحران مهاجرت متهم اروپا از “پایمال” در عراق و حقوق.

“اگر کشورهای اروپایی می خواهند به حل و فصل موضوع آنها باید حمایت ترکیه از تلاش برای سیاسی و انسانی راه حل در سوریه” اردوغان گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی.

اردوغان هفته گذشته اعلام کرد که ترکیه دیگر نمی خواهد متوقف کردن مهاجران و پناهندگان تلاش برای ورود به اتحادیه اروپا به عنوان او به دنبال فشار اروپا را به ارائه بیشتر کمک بیش از بحران انسانی ناشی از سوریه است.

ترکیه که میزبان برخی 4 میلیون عمدتا پناهندگان سوری موافقت کرد در سال 2016 برای جلوگیری از مهاجر خروج به سمت اروپا, اما در حال حاضر آن را می گوید اتحادیه اروپا شکست خورده است را به رعایت وعده های خود تحت این قرارداد.

چندین هزار مهاجر جمع آوری شده در یونانی مرز بیش از آخر هفته پس از اردوغان اعلام.

در حالی که برخی از اند قادر به رسیدن به جزایر یونانی در موقت قایق های بسیاری شده اند دفع توسط ماموران مرزی.

بین شنبه, آوریل 29 و شب دوشنبه, مارس 2 24,203 “ورود غیر قانونی تلاش” مسدود شده و 183 نفر دستگیر دولت یونان گفت.

اتحادیه اروپا قول داده است به مقاومت در برابر ترکیه را “باج خواهی” بیش از موضوع و وعده داده شده 700 میلیون یورو ($777 میلیون دلار) برای مقابله با بحران و همچنین اعزام یک مداخله سریع تیم از مرز آن آژانس Frontex. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im