شهرستانها دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 هزینه های تماس برای فدرال و استانی همکاری برای کمک های اضطراری

کانادا شهرستانها ادامه دارد به درخواست تجدید نظر به اتاوا و استان برای بودجه اضطراری برای جذب نصب هزینه های مرتبط با COVID-19 — تعهد برخی از شهرداران می گویند لازم است برای جلوگیری از گرفتن اقدامات شدید برای جبران کمبود درآمد در آورده با این بحران است.

قطره در حمل و نقل ridership نصب هزینه های خرید تجهیزات جدید برای پیاده سازی بهداشت عمومی و پروتکل های ایمنی و اموال معوق پرداخت مالیات هستند و فقط برخی از مالی درن شهرداری ها در سراسر کانادا در حال رقیب با در میان همه گیر.

در حالی که در شهرستانها هستند و تا حد زیادی استانی مسئولیت فدرال و استانی آهسته بوده است به ارائه کمک های مالی برای شهرداری ها با وجود تصدیق کرد که آنها نیاز به پشتیبانی.

ادمونتون شهردار همین Iveson می گوید: او می داند که وجود دارد مسائل قضایی در بازی اما گفت: عدم حرکت در این مشکل می تواند به عواقب جدی منجر شود.

“بهسازی حمل و نقل عمومی و پاک کردن آب آن چیزهایی که نباید در هوا در حال حاضر” Iveson در مصاحبه با گفت: CBC را به زبان فرانسه خدمات Radio-Canada. “و در عین حال عدم اطمینان است که شهرداران در برخورد با … است که ما در حال حاضر نیاز به شروع به دنبال در به طور بالقوه کاهش در زیرساخت دقیقا در زمانی که دولت های دیگر می خواهید برای شروع در حال حرکت به محرک mode.”

Iveson گفت که او تا به حال به غیر روحانی کردن 4,200 افرادی که کار برای شهر ادمونتون و سازمان های خود اضافه کرد که او نمی باید منابع لازم برای استخدام آنها را به عقب.

“بزرگترین چالش ما دیده ایم به طور مستقیم از دست دادن 10 میلیون دلار در ماه درآمد ما سیستم حمل و نقل,” او گفت:. “من شروع به تعجب می کنم اگر ما ممکن است به بسته حمل و نقل در طول تابستان و امیدواریم که ما می تواند آن را به عقب در پاییز هنگامی که آن را سرد می شود و دوباره.”

سازمان دیده بان | ادمونتون شهردار در درخواست استان برای کمک به امن کمک

ادمونتون شهردار همین Iveson می گوید: بهداشت و درمان کانادا در شهرستانها باید به یک اولویت برای سطوح بالاتر از دولت است. او می گوید ادمونتون در حال حاضر خواسته آلبرتا کمک به درخواست تجدید نظر به اتاوا برای کمک های اضطراری. 1:24

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: موضوع حمایت بیشتر برای شهرستانها مطرح شد در تماس با کانادا premiers به تازگی به عنوان پنج شنبه.

“من برجسته نگرانی های من که کانادا در شهرهای بزرگ — و در واقع شهرداری ها در تمام ابعاد در سراسر کشور — در حال مواجهه با چالش های قابل توجهی به عنوان آنها همچنان به ارائه خدمات در شرایط دشوار را برای شهروندان خود را در حالی که در همان زمان با دیدن قطره های گسترده در درآمد” ترودو گفت: پس از شنبه جلسه.

“ما احترام … و ما می دانیم که در شهرستانها هستند و مسئولیت استان ها, اما من مشخص شده است که دولت فدرال است که مشتاق به شنیدن از استان در چگونه ما می توانیم پشتیبانی شهرستانها.”

شهرستانها خونریزی میلیون

در ماه آوریل فدراسیون کانادا شهرداری (FCM) گفت که این بیماری همه گیر به حال تحت فشار قرار دادند شهرستانها به “آستانه بحران مالی است.”

Iveson گفت ادمونتون در حال حاضر در مواجهه با ضرر و زیان از بین $90 میلیون و 260 میلیون دلار در حالی که شهردار مونترال گذرد پلانت می گوید او شهر ضرر و زیان می تواند آمار 500 میلیون دلار تا پایان بیماری همه گیر.

در ضمن شهر تورنتو تخمین می زند که این از دست دادن $65 میلیون در هر هفته به تنهایی. گاتینو شهردار Maxime Pedneaud-Jobin گفت: Radio-Canada که بدون بودجه اضافی او را مجبور به در نظر گرفتن افزایش مالیات و خدمات برش.

این FCM می گوید حداقل 10 میلیارد دلار در اورژانس بودجه فدرال است که نیاز به چوپان شهرداری از طریق این بیماری همه گیر. این گروه پیشنهاد شامل جیب های اضافی از پول برای شهرستانها با سیستم های حمل و نقل و کسانی که نیاز بیشتری به حمایت از جمعیت های آسیب پذیر.

شهردار تورنتو جان حزب محافظه کار می گوید شهرستانها نیاز فوری بودجه فدرال,’ espechially کسانی که با سیستم های حمل و نقل. (مایکل ویلسون/CBC)

شهردار تورنتو جان حزب محافظه گفت: شهرستان خود را صرف میلیون ها نفر برای کمک به کسانی که دچار بی خانمانی مانند باز کردن بازیابی مراکز و تامین اتاق های هتل برای افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

“ما صرف میلیون ها دلار [و] در همان زمان ما در حال از دست دادن میلیون ها دلار درآمد از مردم با استفاده از حمل و نقل و چیزهایی مانند آن است” گفت: حزب محافظه کار.

“راه این کشور کار می کند این است که بسیاری از تصمیم گیری ساخته شده توسط دولت فدرال و دولت های استانی, اما اجرای آن تصمیم گیری — این که آیا آن را حمل و نقل آن است که آیا مسکن, آیا آن را مراقبت از کودک — اتفاق می افتد در جوامع محلی.

“ما فقط گفت: می دانیم که واقعیت و … لطفا فراموش نکنید که در مورد شهرستانها چون ما به قبر مشکلات مالی در حال حاضر.”

شهرداری بخشی از کانادا را بهبود اقتصادی

اگر چه ترودو نه متعهد به ارائه کمک های اولیه برای شهرداری در روز شنبه یک سخنگوی فدراسیون گفت: نخست وزیر ترکیه در سخنان دلگرم کننده بود.

“FCM خوشحال به شنیدن نخست وزیر گفت: دولت استانی و فدرال باید با هم کار کنند برای کمک به شهرداری” سخنگوی گفت. “جوامع نیاز فوری اضطراری کمک های مالی از دولت به حفظ افراد سالم و آماده به درایو کانادا را بهبود اقتصادی.”

که بسیار مهم است برای Iveson که می گوید: سلامت مالی از شهرهای بسیار مهم است به راه اندازی مجدد اقتصاد کشور به عنوان یک کل.

“سلامت کانادا شهرداری و به خصوص شهرهای بزرگ ما باید یک نگرانی برای هر نخست وزیر و دولت فدرال,” او گفت:.

احساسات تکرار حزب محافظه کار که می گوید زمان در حال اجرا است برای همکاری بین استان و دولت فدرال است.

“من فقط امیدوارم حالا که آنها می توانند با هم — دیگر دو دولت — با ما و پیدا کردن یک راه برای مطمئن شوید که در شهرستانها هستند و از نظر مالی قابل دوام زیرا در حال حاضر آنها نه در همه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de