‘مزمن کمبود جهانی ویروس محافظ دنده ‘فوری تهدید’ – که

MORE PROTECTION. Mirian Fuentes, a medical assistant, talks to someone who showed up at an appointment-only drive-up clinic set up by the University of Washington Medical Center Northwest Outpatient Medical Center on March 17, 2020 in Seattle, Washington. Photo by Karen Ducey/Getty Images/AFP

حفاظت بیشتر. Mirian فوئنتس یک دستیار پزشکی, مذاکرات به کسی که نشان داد تا در یک قرار ملاقات-تنها رانندگی کردن درمانگاه راه اندازی توسط دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی شمال غربی سرپایی مرکز پزشکی در 17 مارس سال 2020 در سیاتل واشنگتن است. عکس کارن Ducey/گتی ایماژ/AFP

ژنو, سوئیس – مبرم عدم دنده محافظ برای سلامت کارگران است اثبات یک تهدید وخیم به تلاش برای ضرب و شتم به COVID-19 pandemic سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پنج شنبه.

که خواست صنعتی نیروگاه کشور به سطح شیب دار بالا تولید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به عنوان بدن جهانی هشدار داد که مبارزه با کروناویروس جدید تنها فقط آغاز است. (بخوانید: ایتالیا, اسپانیا رنج می برند رکورد ویروس مرگ و میر به عنوان نخست وزیر بریتانیا تست مثبت)

“مزمن جهانی کمبود تجهیزات حفاظت فردی است و در حال حاضر یکی از فوری ترین تهدید برای ما جمعی توانایی برای صرفه جویی در زندگی” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو است.

“هنگامی که سلامت کارگران در خطر همه ما در خطر است,” او گفت:.

“این مشکل تنها می تواند حل شود با همکاری های بین المللی و همبستگی” گفت: Tedros اضافه کرد که سلامت کارگران در کشورهای فقیر سزاوار حفاظت از همان کسانی که در ثروتمند متحده است.

Tedros گفت که تا به حال عرضه حدود دو میلیون فردی PPE موارد به 74 کشور و آماده برای ارسال یک مقدار مشابه به بیشتر از 60 سازمان ملل.

او گفت که او تا به حال خواست کشورهای G20 خود را به استفاده از “صنعتی ممکن است و نوآوری” برای تولید و توزیع ابزارهای مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند.

“ما همچنین باید وعده را به نسل های آینده گفت: “هرگز دوباره”,” Tedros اضافه شده است.

“شیوع بیماری های ویروسی هستند یک واقعیت زندگی است. چقدر آسیب انجام می دهند چیزی است که ما می تواند نفوذ,” او گفت:.

جدید کروناویروس همه گیر کشته شدن بیش از 25000 نفر با اروپا حسابداری برای بسیاری از مرگ و میر با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش بر اساس آمار رسمی.

حدود 550,000 موارد ثبت شده در سراسر جهان از شیوع این بیماری آغاز شد و در چین در اواخر سال گذشته.

Tedros گفت که بیش از 100 ، 000 نفر در حال حاضر تا به حال ویروس و بهبود.

وی افزود: “ما تنها در آغاز این مبارزه است. ما نیاز به آرامش, اقامت متحد و با هم کار کنند.”

درمان آزمایش

فکر که امن به درستی آزمایش پیشگیرانه واکسن باقی مانده حداقل 12 تا 18 ماه دور Tedros گفت که در عین حال محاکمه بودند راهی برای پیدا کردن درمان که می تواند کمک به درمان کسانی که در حال حاضر مبتلا به ویروس است.

او گفت که در نروژ و اسپانیا اولین بيماران در مورد به ثبت نام در این است که به اصطلاح همبستگی محاکمه خواهد شد که در مقایسه ایمنی و اثربخشی چهار داروهای مختلف یا مواد مخدر ترکیب.

بیش از 45 کشور در حال بدست گرفتن بخشی در دادگاه و بیشتر است که پیوستن به “سریع تر ما را به نتایج” گفت: Tedros.

AFP برگه نشان داد در مجموع 300,000 موارد در حال حاضر ثبت شده در اروپا ایالات متحده پیشی گرفت و چین و ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین عفونت.

که در شرایط اضطراری مدیر Michael Ryan تاکید کرد که کشورها باید برای racking تا تعداد زیادی از موارد تایید شده ایجاد “منحرف بازدارنده” به صورت گسترده تر تست.

او گفت: آنها باید پاداش برای آزمایش دقیق از موارد مشکوک.

“بخشی از این افزایش در تعداد افزایش یافته است تشخیص با توجه به, بهتر, تست,” او گفت:.

رایان تاکید کرد که “هیچ کس نمی تواند پیش بینی” چه زمانی همه گیر شد و رفتن به گذشته است.

Tedros گفت: 12 میلیون نفر را امضا کرده بود تا این که به زبان انگلیسی سلامت هشدار بر روی پیام های WhatsApp, خدمات, در حالی که عربی نسخه های فرانسوی و اسپانیایی راه اندازی شد در روز جمعه.

او گفت: چینی هندی روسی و سواحیلی نسخه را دنبال کنید در مدت کوتاهی در میان زبان های دیگر.

در ضمن Tedros وجود دارد گفت: تا به حال شده افزایش حملات سایبری با هدف قرار دادن و کلاهبرداری که با استفاده از نام خود را و خود را.

“بحران مانند این را بهترین و بدترین در انسانیت” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im