در آخرین برنامه ای برای هالیوود, امیدوار, بازگشت به سینما در طول همه گیر برادران وارنر منتشر خواهد شد کریستوفر نولان را شعار در یک اقدام بی سابقه مد.

در کانادا, Cineplex گفت: این فیلم باز خواهد شد پنجشنبه ، 27. بین المللی فیلم باز خواهد شد در اوت. 26 با آمریکا و آزادی در انتخاب شهرها به دنبال بیش از آخر هفته روز کارگر.

برادران وارنر روز دوشنبه گفت: شعار خواهد رسید در تئاتر برای اولین بار در بیش از 70 کشور جهان از جمله ژاپن و روسیه و بسیاری از اروپا و استرالیا. $200 میلیون دلار آمریکا, هیجان انگیز باز خواهد شد در ایالات متحده حدود یک هفته بعد در روز پنج شنبه, سپتامبر. 3.

مبهوت آزادی خواهد بود و متناسب با شیوع COVID-19. به جای آن از حد معمول جهانی راه اندازی یک تابستان فیلمهای شعار خواهد راه خود را از طریق تئاتر به عنوان آنها باز است.

این فیلم در اصل برای انتشار تنظیم شده جولای 17, در حال حاضر والاتر از آن چندین بار به تعویق افتاد.

کانادا تئاتر تنظیم استانی

در کانادا تعداد افراد مجاز در داخل تئاتر متفاوت با ولایت بسته به تاثیر COVID-19 و بازگشایی اقدامات معرفی شده توسط مقامات بهداشت محلی.

برای مثال انتاریو مرحله 3 بازگشایی دستورالعمل های معرفی شده در اوایل این ماه کلاه یک فیلم تئاتر حضور 50 مهمان در ساختمان بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از صفحات آن عمل می کند.

Cineplex است بازگشایی 35 مکان در استان که در فاصله اقدامات محدودیت کمتر. معرفی شرکت های جدید صندلی, برنامه ای برای دیدار با دستورالعمل ها و افزایش آن روش های تمیز کردن, اما آن انتاریو تئاتر باقی می ماند بسته شده است.

برجسته سینما و تصور سینما, دو, دیگر زنجیره ای است که کار یک تعداد multiplexes خود را حفظ تئاتر تعطیل در استان به عنوان به خوبی.

COVID-19 نگرانی در آمریکا

شعار تا به حال چندین هدف دهانه اما هر زمان خوشه در موارد در سراسر ایالات متحده مجبور استودیو به تجدید نظر در طرح خود را.

در حال حاضر برادران وارنر به طرح میتوانست معمول راه اندازی می شود فیلم های پرفروش. زمانی که شعار زمین در ایالات متحده خواهد بود آن را تکه تکه در سراسر کشور و وابسته به زمینه که در آن سینما مجاز باز است.

تئاتر در حال حاضر توقیف در کالیفرنیا و نیویورک (هر یک به یکی از کشور های بالا دو بازار) در میان کشورهای دیگر. اما این تغییر می تواند در ماه آینده.

برادران وارنر نیز عمدا گسترش آخر هفته باز آن debuting در این فیلم اواسط هفته به فضای خارج مشتاق علاقمندان به سینما.

عمده تئاتر زنجیر در حال انتظار برای کار با افزایش تمیز کردن اقدامات و در کاهش ظرفیت 25-50 درصد به منظور تسهیل اجتماعی فاصله.

AMC, تئاتر, بزرگترین زنجیره هفته گذشته به تعویق افتاد ایالات متحده خود را بازگشایی به اواسط تا اواخر ماه اوت.

در حالی که آزادی از دیگر تابستان tentpole عناوین مانند مولان و یک محل آرام بخش دوم شده اند بیشتر به تعویق افتاد, کارگردان, کریستوفر نولان و برادران وارنر به دنبال داشته که منجر به اتهام به تئاتر با شعار. (آسوشیتد پرس/ملیندا سو گوردون/برادران وارنر سرگرمی)

در حالی که آزادی از دیگر تابستان tentpole فیلم شده اند بیشتر به تاخیر افتاد نولان و برادران وارنر به دنبال داشته که منجر به اتهام به تئاتر.

شرکت کنندگان که اکثریت گسترده ای که بسته شده اند و برای بیش از چهار ماه در حال از جان گذشته برای فیلم جدید و التماس توزیع کنندگان به قبول آتیپیک انتشار الگوهای.

والت دیزنی Co. هفته گذشته به طور نامحدود به تعویق افتاد آن مولان بازسازی. پارامونت پیکچرز قرار کردن یک محل آرام بخش دوم به مارس سال 2021.

هفته گذشته سینما بازگشایی شد و در چین دوم جهان بزرگترین بازار اگر چه شعار نیست هنوز تاریخ انتشار آن وجود دارد.

در اروپا حدود یک سوم از AMC را به مکان های از سر عامل. در این میان سینما که باز بیشتر شده است, نشان دادن فیلم های قدیمی تر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de