دو مسیحی دانش آموزان خواسته اند دیوان عالی ایالات متحده به بررسی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر گرجستان کالج ادعا که کالج گفتار منطقه و گفتار کد سیاست های تجاوز به دانش آموزان متمم اول قانون اساسی حقوق.

Chike Uzuegbunam و یوسف برادفورد بودند که هر دو دانش آموزان در گرجستان Gwinnett کالج (GGC) در زمانی که طرح دعوی در دادگاه واصل شد شکایت های متعدد GGC به چالش کشیدن مقامات دو سیاست در GGC دانشجویی کتاب: “آزادی بیان سیاست” و “دانشجو رفتاری” است که آنها می گویند آنها مانع از اعمال خود را به آزادی بیان و آزادی به اعمال حقوق با توجه به اتحاد و دفاع از آزادی (ADF) مذهبی حقوق قانون شرکت به نمایندگی از دانش آموزان در مورد.

در سال 2016 Uzuegbunam اقدام به توزیع ادبیات مذهبی در یک میدان در GGC پردیس. مدت کوتاهی پس از آن به او گفته شد برای جلوگیری از پردیس افسر امنیتی که آگاهانه او است که او مجاز به توزیع مواد در محل. با توجه به دانشگاه, سخنرانی, منطقه, سیاست, دانش آموزان مجبور به رزرو یکی از دو منطقه در دسترس در محوطه دانشگاه خود را به ورزش کردن آزادی بیان است. این دو منطقه ساخته شده تا تنها 0.0015 درصد از پردیس.

حدود یک ماه بعد Uzuegbunam محفوظ و اعطا شد یکی از سخنرانی مناطق به منظور توزیع ادبیات مذهبی به صورت جداگانه خرما. در یکی از آن روزها Uzuegbunam رفت و به گفتار منطقه برای به اشتراک گذاشتن اعتقادات مذهبی خود را با دانش آموزان و عبور از ادبیات مذهبی. مدتی بعد او دستور داد تا متوقف شود چرا که این دانشگاه دریافت کرده بود شکایت در مورد تلاش های خود را. ستوان برای پردیس پلیس گفت Uzuegbunam که ایمان خود را-به اشتراک گذاری تلاش به مبلغ “رفتار آشوبگرانه” تحت GGC سیاست که مربوط به هر عبارت که “اختلال در صلح و/یا آسایش فرد[s].” برادفورد که مشترک همان دیدگاه های مذهبی به عنوان Uzuegbunam خود سانسور بعد از دیدن چگونه Uzuegbunam تحت درمان قرار گرفت.

این باعث ADF به فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر GGC مقامات. ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال گرجستان را رد کرد و این مورد بود که تأیید از سوی دادگاه تجدید نظر برای یازدهم مدار. در طول زمانی که این پرونده در دادگاه منطقه GGC اصلاح آن گفتار منطقه سیاست و حذف آن سخنرانی کد اما ارائه هر گونه امداد برای دانش آموزان است. همچنین حذف ماده است که مراجع رفتار که ممکن است برهم زدن صلح. این سیاست به طور موثر اجازه می دهد دانش آموزان به شرکت در بیانی فعالیت در فضای باز و فضای آزاد در دانشگاه و بدون اخذ مجوز مگر اینکه این گروه بیش از 30 نفر است.

دادگاه های پایین تر یافت می شود که طرح دعوی در دادگاه شد مسئله که Uzuegbunam فارغ التحصیل از GGC و پس از کالج به حال خود را تغییر گفتار منطقه سیاست و کد.

اما ADF وکلای مدافع استدلال می کنند در این طومار (pdf) ثبت شده در Jan. 31 که این مورد هنوز زنده است با استناد به نظرات از دیگر مدار دادگاه. آنها استدلال می کنند که 11th, مدار است و تنها دادگاه استیناف فدرال که ندارد مقامات مسئول نقض حقوق اساسی زمانی که آنها تغییر سیاست های بعد از آن در طول دادخواهی.

“[T]او در یازدهم مدار outlier نمایش اجازه می دهد تا این نهاد به نقض حقوق اساسی با مصونیت از مجازات—اجتناب از بررسی قضایی از طریق بهنگام سیاست تغییر” درخواست متحده است.

“این قانون می فرستد یک پیام روشن برای دانش آموزان زمانی که مسئولان مدرسه خود را پایمال آزادی: ‘زحمت حفظ مشاور; ما می دانیم چگونه به بازی سیستم حقوقی.’ و آن سیگنال است که دانشگاه می تواند در حفظ و سانسور دانشجویان بدون نتیجه … این دادگاه باید دخالت کند و اعلام کرد که دادگاه های فدرال باقی می ماند باز به هر کس که کالج را نقض دانشجويان حقوق اساسی.”

ADF ارشد مشاوره تایسون Langhofer مدیر ADF مرکز علمی و آزادی در بیانیه ای گفت که او امیدوار است که دادگاه بالا خواهد در وزن به منظور “مطمئن شوید که این محرومیت از عدالت نمی کند رخ می دهد به هر کس دیگری.”

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که اشتباه انجام شده برای مشتریان ما است righted—چیزی که هر دو دادگاه بخش و 11 مدار موفق به انجام” Langhofer گفت.

مورد زیر نور افکن در سال 2017 پس از وزارت دادگستری (DOJ) در زمینه بیانیه ای از علاقه حمایت از این دو دانش آموزان است.

در زمان DOJ استدلال کرد که دانش آموزان تا به حال به اندازه کافی ارائه شواهد کافی برای ادعا نقض اولین و چهاردهم متمم حقوق و GGC سخنرانی سیاست بودند و نه “محتوای خنثی تاسیس ع هکلر وتو نبود و به دقت طراحی شده برای رسیدن به یک فوتی و فوری دولت بهره است.”

“ملی recommitment به آزادی بیان در دانشگاه و برای حصول اطمینان از متمم اول قانون اساسی حقوق بسیار دیر شده است. به همین دلیل است که با شروع امروز وزارت دادگستری خواهد سهم خود را در این مبارزه است. ما اجرای قانون فدرال دفاع از آزادی بیان و حفاظت از دانشجويان آزادی بیان” دادستان کل سابق جف جلسه گفت: در آن زمان.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de