کریس ماتیوز به طور ناگهانی اعلام بازنشستگی از MSNBC

دیرین MSNBC لنگر کریس ماتیوز اعلام کرد او بازنشسته است و در بالای برنامه “بیس بال” در شنبه شب و پس از آن او به طور ناگهانی ناپدید کردن دوربین در یک شکست تجاری.

“من گذاشت. این آخرین ‘بیس بال’ در MSNBC و بدیهی است که این عدم علاقه به سیاست” 74 ساله گفت: بینندگان در بالا نشان می دهد.

او گفت که او “عاشق هر دقیقه از 20 سال به عنوان میزبان ‘بارگذاری.’ هر روز صبح من با خواندن این مقالات و gung-ho برای رسیدن به محل کار. هنوز بسیاری از مردم تا به حال این امتیاز است.”

پس از MSNBC پخش تجاری زیر اعلام ماتیوز نمی آمد پشت در دوربین. استیو Kornacki سیاسی خبرنگار این شبکه در زمان باقی مانده نشان می دهد و به نظر می رسد شوکه دیرین میزبان خروج ناگهانی.

“بود که بسیاری را در” Kornacki گفت:, و اضافه کرد که این یک افتخار برای کار با متیوز.

ماتیوز نبود در حال حاضر طول شبکه کارولینای جنوبی مقدماتی پوشش روز پس از GQ نویس متهم او را از آزار و اذیت.

“در سال 2017, من در مورد نوشت: یک کابل اخبار میزبان بودن ناخالص و نامناسب با من. من می ترسم به نام او در زمان. من دیگر نه آن بود که کریس ماتیوز” مقاله نویس لورا باست در توییتر نوشت بیش از آخر هفته.

پس از شرح نظرات مختلف است که او تا به حال گفته شده به او و این که او گفته بودند نامناسب “من کاملا مطمئنم که رفتار نمی کند و به سطح افزایش غیر قانونی آزار جنسی” باست ادعا در GQ مقاله. “اما آن را تضعیف توانایی من برای انجام کار من هست. و پس از من منتشر شده داستان در مورد آن حتی اگر من نام او را از ده ها تن از مردم رسیده به می گویند که آنها دقیقا می دانستند که در آن بود.”

ماتیوز ظاهرا خطاب Bassett ادعا و گفت: “برای ساخت چنین نظرات در گذشته من متاسفم.”

سابق speechwriter برای رئیس جمهور جیمی کارتر ماتیوز شده است میزبان “بیس بال” در MSNBC از سال 1999.

او همچنین گفت: در نشان می دهد: “من عاشق کار با تولید کنندگان و بحث ما بر سر نحوه گزارش, اخبار, و من دوست دارم این ارتباط با شما مردم خوب که به تماشای. من آموخته ام که شما bumping به شما در پیاده رو و یا در انتظار در فرودگاه و گفت: سلام.”

و او اضافه کرد: “نسل جوان وجود دارد آماده به کمر. ما آنها را در سیاست در رسانه ها در مبارزه برای علل. آنها بهبود محل کار. ما در حال صحبت کردن در مورد استانداردهای بهتر از ما بزرگ شده با: نمایشگاه استاندارد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im