Chris Cuomo را 14 سال پسر ماریو آزمایش مثبت برای CCP ویروس تنها چند روز پس از سی ان ان لنگر قادر بود به خانواده اش هفته بعد از خود جدا می کند.

کومو همسر کریستینا اعلام کرد که فرزند خود را به تبدیل شدن به آلوده به ویروس که باعث COVID-19 بیماری در یک Instagram post on مارس 22. پس از ادای احترام به اواخر عکاس Peter ریش و بزرگداشت روز زمین گفتن او پیروان این مهم به “نشان مهربانی نسبت به سیاره ما و هر موجودی که ساکن آن است.”

کریستینا نیز مبتلا CCP ویروس بوده و مبارزه با این بیماری برای 10 روز گذشته. او مجموعه ای از عکس های خانوادگی به عنوان او توضیح داد که چگونه او شده بود به کمک پسر خود را از طریق این زمان دشوار است.

Chris Cuomo and son Mario Cuomo
Chris Cuomo و پسر ماریو کومو حضور در نمایش فیلم “کتاب جنگل” در AMC امپراتوری 25 تئاتر در نیویورک در مارس 7, 2016. (بن Gabbe/گتی ایماژ)

“این ویروس ایجاد کرده است و نسخه های مختلف از من. امید من این است که به قوی تر و دقیق تر در مورد این ویروس ، پس از 10 روز از یو پی اس و فراز زندگی احساس خوب یک روز و وحشتناک آینده, من در حال حاضر مشغول به کار به سوی من پسر ماریو از طریق ویروس. قلب من لطمه می زند, من بیش از سر خود را بیش از عفونت,” او نوشت:, و اضافه کرد که او با استفاده از چند روش که کار کرده بود برای او برای کمک به پرستار او را به سلامت.

“این ویروس تبعیض قائل نیست. در حالی که کودکان و نوجوانان انعطاف پذیر تر هستند آنها رنج می برند می تواند همان شدت علائم است. من استفاده از یک نسخه اصلاح شده از راه حل های خود را برای پروتکل با تمرکز بر روی مقدار زیادی از ویتامین ها. پس حس خود را از طعم و بوی ناپدید شده اند من او را تغذیه می کند غذاهای سالم است که من به طور معمول نمی تواند او را وادار به لمس است. من نگه داشته و یک دفتر خاطرات از هفته گذشته از جمله من از درمان و چیزهایی که من برای سالم ماندن از طریق آن همه” او ادامه داد: به اشتراک گذاشتن یک لینک به وب سایت خود را.

به کومو اعلام می آید تنها چند روز پس از کریس پیوست شد با خانواده اش پس از خود جدا در زیرزمین خانه خود را میان خود و ماه-نبرد طولانی با CCP ویروس. اخبار لنگر اول تشخیص خود را اعلام کرد در ماه مارس در حالی که همسر کریستینا تشخیص داده شد تقریبا دو هفته بعد.

کومو در ادامه به میزبان خود شبانه سی ان ان نشان می دهد از قرنطینه و به اشتراک گذاشته شده به طور منظم به روز رسانی در مورد نبرد او برای غلبه بر بیماری است. او خود را به پایان رسید قرنطینه در روز دوشنبه خواستار آن “لحظه من خواب بوده ام به معنای واقعی کلمه برای هفته.” در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به توییتر کومو تایید هر دو او و همسرش شده اند پاک توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. او گفت که او قصد دارد برای اهدای خون به این امید خود آنتی بادی استفاده می شود برای کمک به کسانی که هنوز مبارزه با ویروس.

آن است که از لحاظ فنی اولین بار نیست کومو خود را ترک کرده بود زیرزمین در هفته های اخیر. در حالی که بازدید از ملک او است و در حال توسعه در شرق همپتون بیش از آخر هفته عید پاک; کومو رو به یک بحث گرم با 65 ساله دوچرخه سوار که سوال چرا او خانه را ترک کرد زمانی که او قرار بود به قرنطینه.

دوچرخه سوار بعد از ثبت یک پلیس گزارش, بر اساس گزارش نیویورک پست گفت که او احساس CNN لنگر تهدید کرده بود او و پس از او مواجه او بیش به همین دلیل او تا به حال انجام شده “سفر غیر ضروری” به رغم برادر خود رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تماس برای همه نیویورکی به ماندن در خانه و جلوگیری از غیر ضروری سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net